sex geschichten - sex geschichten - sex stories - sex stories - xnxx - xnxx - xnxx - xnxx - porno - xhamster - xhamster - hd porno - hd sex - xvideos - xvideos - sex videos - xvideos - brazzers - sex geschichten - pornhub - redtube - sex geschichten - sex stories - xhamster - xnxx - xvideos - youporn
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
PRVI OTVORENI TURNIRA ZA MLAĐE KADETE I MLAĐE KADETKINJE ILIJAŠ, 8.09.2019. GODINE
USPJEŠAN NASTUP NAŠE MLADE REPREZENTACIJE NA BALKANSKOM PRVENSTVU
DRŽAVNO EKIPNO PRVENSTVO ZA MLAĐE KADETE
DRUGI TOP 8 GRUPA A I B ZA JUNIORE I JUNIORKE
DRŽAVNO PRVENSTVO U -21, najuspješniji Matković Luka i Biogradlić Džana
Državno pojedinačno prvenstvo za juniore i juniorke, najuspješniji Pandurević Vladimir i Ćosić Dora
Državni prvaci Fazlić Kerim i Šenk Ljupka u kategoriji Mladjih kadeta
Premijer liga za muškarce 18/19, Mostarci i ove godine bez konkurencije
Sedma uzastopna titula za igračice Stonoteniskog kluba "Spin 2012" Sarajevo
Zijadić Benjamin (Stens - Sarajevo) i Mešan Merjem (Bugojno - Bugojno) bili su najuspješniji takmičari Trečeg otvorenog turnira BiH za mlađe kadete i mlađe kadetkinje koji je održan u Vitezu
Toni Ivano Ramljak (Aladža-Sarajevo) i Ema Lovrić (Kreka-Tuzla) pojedinačni su Državni prvaci u kadetskoj konkurenciji
U ženskoj konkurenciji 11. put za redom Emina Hadžiahmetović,u muškoj konkurenciji titula državnog prvaka pripala Arminu Alićiću
Matković Luka (HT Eronet-Mostar) i Bušatlić Belma (Aladža - Sarajevo) pobjednici su Prvog TOP 8 Bosne i Hercegovine koji je održan u Tuzli.
Kožul Andrej (Kreševo - Kreševo) i Cerić Emina (Sarajevo - Sarajevo) bili su najuspješniji takmičari na Drugom otvorenom turniru za najmlađe kadete u Banjoj Luci.
Sarajlija Zijadić Benjamin i Bugojanka Mešan Merjem zasluženo su osvojili titule na Drugom otvorenom turniru Bosne i Hercegovine za mlađe kadete.
Na prvom juniorskom turniru TOP 8 Bosne i Hercegovine za juniore i juniorke najuspješniji su bili Mihailović Nikola iz Banjaluke i Ćosić Dora iz Viteza.
Ramljak Toni (Aladža - Sarajevo) i Ćosić Dora (CM - Vitez) pobjednici su prvog TOP za kadete u sezoni 2018/2019 koji je održan u Tuzli.
Gnjatić Marija i Mešetović Harisa osvojile su bronzanu medalju u parovima na ITTF Serbian Openu koji je održan u Kovilovu. I ostali naši takmičari imali su zapažene nastupe.
Zijadić Benjamin (Stens - Sarajevo) i Mešan Merjem (Bugojno - Bugojno) bili su najuspješniji takmičari Prvog otvorenog turnira BiH za mlađe kadete i mlađe kadetkinje koji je održan u Vitezu.

Nova stonoteniska sezona otvorena je u Ilijašu kvalifikacionim turnirom za plasman na TOP 8 kadeta i kadetkinja. Na turniru je nastupilo oko 70 takmičara iz Bosne i Hercegovine, a direktan plasman na kadetski TOP 8 su izborili po 4 najbolja kadeta i kadetkinje sa rang liste.

ČETIRI KADETA KOJI SU SE PLASIRALI U GRUPU "A"
 
1. Šimunović Marko (Mostar - Mostar)
2. Kamenjaš Hamza (Hašim Spahić - Ilijaš)
3. Ramljak Toni (Aladža - Sarajevo)
3. Jašarević Kenan (Sana - Ključ)

OSAM KADETA KOJI SU SE PLASIRALI U GRUPU "B"
 
5-8. Kmetaš Senad (Bugojno - Bugojno)
5-8. Beganović Kemal (Vitez - Vitez)
5-8. Janković Đorđe    (Banja Luka – Banja Luka)
5-8. Barić Ivan (Hašim Spahić - Ilijaš)
9-12. Topalović Haris (Sana - Ključ)
9-12. Čajić Ajdin (Spin 2012 - Sarajevo)
9-12. Isabegović Amer (Kreka-Edelex - Tuzla)
9-12. Burak Asmir (Vitez - Vitez)

ČETIRI KADETKINJE KOJE SU SE PLASIRALE U GRUPU "A"

1. Čosić Dora (CM - Vitez)
2. Biogradlić Selma (Spin 2012 - Sarajevo)
3. Biogradlić Džana (Spin 2012 - Sarajevo)
3. Grabljić Vanja (Spin – Banja Luka)

OSAM KADETKINJA KOJE SU SE PLASIRALE U GRUPU "B"
 
5-8. Mališ Marija (Perućica - Foča)
5-8. Sikira Emina (Vitez - Vitez)
5-8. Pušić Leonarda    (Mostar - Mostar)
5-8. Čajić Hena (Spin 2012 - Sarajevo)        
9-12. Hamzakadić Sara (Bugojno - Bugojno)        
9-12. Omanović Ajla (Vitez - Vitez)
9-12. Zlotrg Ajna (Vitez - Vitez)
9-12. Čorić Nejra (Hašim Spahić - Ilijaš)

 

Nova stonoteniska sezona otvorena je u Ilijašu kvalifikacionim turnirom za plasman na TOP 8 kadeta i kadetkinja. Na turniru je nastupilo oko 70 takmičara iz Bosne i Hercegovine, a direktan plasman na kadetski TOP 8 su izborili po 4 najbolja kadeta i kadetkinje sa rang liste.

ČETIRI KADETA KOJI SU SE PLASIRALI U GRUPU "A"
 
1. Šimunović Marko (Mostar - Mostar)
2. Kamenjaš Hamza (Hašim Spahić - Ilijaš)
3. Ramljak Toni (Aladža - Sarajevo)
3. Jašarević Kenan (Sana - Ključ)

OSAM KADETA KOJI SU SE PLASIRALI U GRUPU "B"
 
5-8. Kmetaš Senad (Bugojno - Bugojno)
5-8. Beganović Kemal (Vitez - Vitez)
5-8. Janković Đorđe    (Banja Luka – Banja Luka)
5-8. Barić Ivan (Hašim Spahić - Ilijaš)
9-12. Topalović Haris (Sana - Ključ)
9-12. Čajić Ajdin (Spin 2012 - Sarajevo)
9-12. Isabegović Amer (Kreka-Edelex - Tuzla)
9-12. Burak Asmir (Vitez - Vitez)

ČETIRI KADETKINJE KOJE SU SE PLASIRALE U GRUPU "A"

1. Čosić Dora (CM - Vitez)
2. Biogradlić Selma (Spin 2012 - Sarajevo)
3. Biogradlić Džana (Spin 2012 - Sarajevo)
3. Grabljić Vanja (Spin – Banja Luka)

OSAM KADETKINJA KOJE SU SE PLASIRALE U GRUPU "B"
 
5-8. Mališ Marija (Perućica - Foča)
5-8. Sikira Emina (Vitez - Vitez)
5-8. Pušić Leonarda    (Mostar - Mostar)
5-8. Čajić Hena (Spin 2012 - Sarajevo)        
9-12. Hamzakadić Sara (Bugojno - Bugojno)        
9-12. Omanović Ajla (Vitez - Vitez)
9-12. Zlotrg Ajna (Vitez - Vitez)
9-12. Čorić Nejra (Hašim Spahić - Ilijaš)