Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Mihailović Nikola (Banja Luka - Banja Luka) i Hasečić Alemka (Mostar - Mostar) novi su juniorski prvaci Bosne i Hercegovine.
Muška ekipa Banja Luka - Banja Luka i ženska ekipa Spin 2012 - Sarajevo osvojili su titule ekipnih kadetskih prvaka Bosne i Hercegovine na zvaničnom državnom ekipnom prvenstvu održanom u Tuzli.
Juniori ekipe Banja Luka - Banja Luka i juniorke ekipe Hašim Spahić - Ilijaš osvojili su titule državnih prvaka Bosne i Hercegovine u ekipnoj juniorskoj konkurenciji na zvaničnom državnom ekipnom prvenstvu održanom u Tuzli.
Konjić Edin (Mladost - Zenica) i Marković Snežana (Spin 2012 - Sarajevo) pobjednici su prvog seniorskog TOP 8 Bosne i Hercegovine.
Mihailović Luka (Banja Luka - Banja Luka) i Marković Snežana (Perućica - Foča) bili su najbolji na prvom juniorskom TOP 8 BiH.
Ramljak Toni (Aladža - Sarajevo) i Ćosić Dora (CM - Vitez) osvojili su titule na II otvorenom turniru BiH za mlađe kadete i mlađe kadetkinje
Pandurević Vladimir (Banja Luka - Banja Luka) i Gnjatić Marija (Prijedor - Prijedor) osvojili su titule na prvom TOP 8 za kadete i kadetkinje Bosne i Hercegovine.
Biogradlić Džana (Spin 2012 - Sarajevo) je sa Grkinjom Chrysi Fotiadou osvojila bronzanu medalju u konkurenciji ženskih kadetskih dublova na ITTF Serbian Openu u Beogradu.
Azur Hanić (Kreka Edelex - Tuzla) i Ljupka Šenk (Stens - Sarajevo) trijumfovali su na prvom Otvorenom turniru BiH za najmlađe kadete.
Pandurević Vladimir (Banja Luka - Banja Luka) i Ćosić Dora (CM - Vitez) pobjednici su prvog Otvorenog turnira BiH za mlađe kadete koji je održan u Foči.
Na državnom prvenstvu BiH za seniore do 21 godine titule prvaka osvojili su Šehić Elda (Spin 2012 - Sarajevo) i Mihailović Luka (Banja Luka - Banja Luka).
Juniori Mihailović Luka i Mihailović Nikola osvojili su srebrnu medalju na Balkanskom prvenstvu za mlade u bugarskoj Albeni u konkurenciji muških dublova.
Juniorke Marković Snežana i Šehić Elda osvojili su bronzanu medalju na Balkanskom prvenstvu za mlade u bugarskoj Albeni u konkurenciji ženskih dublova.

Nova stonoteniska sezona otvorena je u Ilijašu kvalifikacionim turnirom za plasman na TOP 8 kadeta i kadetkinja. Na turniru je nastupilo oko 70 takmičara iz Bosne i Hercegovine, a direktan plasman na kadetski TOP 8 su izborili po 4 najbolja kadeta i kadetkinje sa rang liste.

ČETIRI KADETA KOJI SU SE PLASIRALI U GRUPU "A"
 
1. Šimunović Marko (Mostar - Mostar)
2. Kamenjaš Hamza (Hašim Spahić - Ilijaš)
3. Ramljak Toni (Aladža - Sarajevo)
3. Jašarević Kenan (Sana - Ključ)

OSAM KADETA KOJI SU SE PLASIRALI U GRUPU "B"
 
5-8. Kmetaš Senad (Bugojno - Bugojno)
5-8. Beganović Kemal (Vitez - Vitez)
5-8. Janković Đorđe    (Banja Luka – Banja Luka)
5-8. Barić Ivan (Hašim Spahić - Ilijaš)
9-12. Topalović Haris (Sana - Ključ)
9-12. Čajić Ajdin (Spin 2012 - Sarajevo)
9-12. Isabegović Amer (Kreka-Edelex - Tuzla)
9-12. Burak Asmir (Vitez - Vitez)

ČETIRI KADETKINJE KOJE SU SE PLASIRALE U GRUPU "A"

1. Čosić Dora (CM - Vitez)
2. Biogradlić Selma (Spin 2012 - Sarajevo)
3. Biogradlić Džana (Spin 2012 - Sarajevo)
3. Grabljić Vanja (Spin – Banja Luka)

OSAM KADETKINJA KOJE SU SE PLASIRALE U GRUPU "B"
 
5-8. Mališ Marija (Perućica - Foča)
5-8. Sikira Emina (Vitez - Vitez)
5-8. Pušić Leonarda    (Mostar - Mostar)
5-8. Čajić Hena (Spin 2012 - Sarajevo)        
9-12. Hamzakadić Sara (Bugojno - Bugojno)        
9-12. Omanović Ajla (Vitez - Vitez)
9-12. Zlotrg Ajna (Vitez - Vitez)
9-12. Čorić Nejra (Hašim Spahić - Ilijaš)

 

Naredni vikend

26. i 27.05.2018.

Državno prvenstvo BiH za seniore

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?

Nova stonoteniska sezona otvorena je u Ilijašu kvalifikacionim turnirom za plasman na TOP 8 kadeta i kadetkinja. Na turniru je nastupilo oko 70 takmičara iz Bosne i Hercegovine, a direktan plasman na kadetski TOP 8 su izborili po 4 najbolja kadeta i kadetkinje sa rang liste.

ČETIRI KADETA KOJI SU SE PLASIRALI U GRUPU "A"
 
1. Šimunović Marko (Mostar - Mostar)
2. Kamenjaš Hamza (Hašim Spahić - Ilijaš)
3. Ramljak Toni (Aladža - Sarajevo)
3. Jašarević Kenan (Sana - Ključ)

OSAM KADETA KOJI SU SE PLASIRALI U GRUPU "B"
 
5-8. Kmetaš Senad (Bugojno - Bugojno)
5-8. Beganović Kemal (Vitez - Vitez)
5-8. Janković Đorđe    (Banja Luka – Banja Luka)
5-8. Barić Ivan (Hašim Spahić - Ilijaš)
9-12. Topalović Haris (Sana - Ključ)
9-12. Čajić Ajdin (Spin 2012 - Sarajevo)
9-12. Isabegović Amer (Kreka-Edelex - Tuzla)
9-12. Burak Asmir (Vitez - Vitez)

ČETIRI KADETKINJE KOJE SU SE PLASIRALE U GRUPU "A"

1. Čosić Dora (CM - Vitez)
2. Biogradlić Selma (Spin 2012 - Sarajevo)
3. Biogradlić Džana (Spin 2012 - Sarajevo)
3. Grabljić Vanja (Spin – Banja Luka)

OSAM KADETKINJA KOJE SU SE PLASIRALE U GRUPU "B"
 
5-8. Mališ Marija (Perućica - Foča)
5-8. Sikira Emina (Vitez - Vitez)
5-8. Pušić Leonarda    (Mostar - Mostar)
5-8. Čajić Hena (Spin 2012 - Sarajevo)        
9-12. Hamzakadić Sara (Bugojno - Bugojno)        
9-12. Omanović Ajla (Vitez - Vitez)
9-12. Zlotrg Ajna (Vitez - Vitez)
9-12. Čorić Nejra (Hašim Spahić - Ilijaš)

 

Naredni vikend

26. i 27.05.2018.

Državno prvenstvo BiH za seniore

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?