Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Konjić Edin (Mladost - Zenica) i Marković Snežana (Spin 2012 - Sarajevo) pobjednici su prvog seniorskog TOP 8 Bosne i Hercegovine.
Mihailović Luka (Banja Luka - Banja Luka) i Marković Snežana (Perućica - Foča) bili su najbolji na prvom juniorskom TOP 8 BiH.
Ramljak Toni (Aladža - Sarajevo) i Ćosić Dora (CM - Vitez) osvojili su titule na II otvorenom turniru BiH za mlađe kadete i mlađe kadetkinje
Pandurević Vladimir (Banja Luka - Banja Luka) i Gnjatić Marija (Prijedor - Prijedor) osvojili su titule na prvom TOP 8 za kadete i kadetkinje Bosne i Hercegovine.
Biogradlić Džana (Spin 2012 - Sarajevo) je sa Grkinjom Chrysi Fotiadou osvojila bronzanu medalju u konkurenciji ženskih kadetskih dublova na ITTF Serbian Openu u Beogradu.
Azur Hanić (Kreka Edelex - Tuzla) i Ljupka Šenk (Stens - Sarajevo) trijumfovali su na prvom Otvorenom turniru BiH za najmlađe kadete.
Pandurević Vladimir (Banja Luka - Banja Luka) i Ćosić Dora (CM - Vitez) pobjednici su prvog Otvorenog turnira BiH za mlađe kadete koji je održan u Foči.
Na državnom prvenstvu BiH za seniore do 21 godine titule prvaka osvojili su Šehić Elda (Spin 2012 - Sarajevo) i Mihailović Luka (Banja Luka - Banja Luka).
Juniori Mihailović Luka i Mihailović Nikola osvojili su srebrnu medalju na Balkanskom prvenstvu za mlade u bugarskoj Albeni u konkurenciji muških dublova.
Juniorke Marković Snežana i Šehić Elda osvojili su bronzanu medalju na Balkanskom prvenstvu za mlade u bugarskoj Albeni u konkurenciji ženskih dublova.
Šimunović Marko (Mostar - Mostar) i Gnjatić Marija (Prijedor - Prijedor) osvajači su drugog TOP 8 BiH za kadete.
U drugom meču finala Play Off-a za prvaka muške Premijer lige ekipa Mostara je savladala Vogošću sa 4:1 i tako, nakon jedne godine pauze vratila titulu u Mostar.
Novi državni prvaci Bosne i Hercegovine u konkurenciji mlađih kadeta su Toni Ramljak (Aladža - Sarajevo) i Ćosić Dora (CM - Vitez).
Pobjednici drugog TOP 8 za seniore i seniorke su Konjić Edin (Mladost - Zenica) i Hadžiahmetović Emina (Spin 2012 - Sarajevo).
Novi državni prvaci BiH u kadetskoj konkurenciji su Adin Šećibović (Mladost - Zenica) i Harisa Mešetović (Hašim Spahić - Ilijaš).
Luka Mihailović (Banja Luka - Banja Luka) i Šehić Elda (Spin 2012 - Sarajevo) bili su najbolji na II TOP 8 BiH za juniore koji je održan u Banjaluci.

Titule za Ramljaka i Biogradlićevu

STK "Bugojno" je bio izvrsni domaćin I otvorenog turnira za mlađe kadete i mlađe kadetkinje. Na turniru je nastupilo oko 60 takmičara, a najviše uspjeha imali su Ramljak Toni (Aladža - Sarajevo) i Biogradlić Džana (Spin 2012 - Sarajevo).

Ramljak je u više navrata do finala bio pred porazom, ali je izdržao sva iskušenja i zasluženo slavio na kraju. Najteže je bilo u polufinalu sa Dariom Pejićem (Borac - Banja Luka) i u finalu sa Husremović Bakirom (Novi Grad - Sarajevo) jer je u oba mečeva gubio sa 2:0 u setovima da bi na kraju pobjedio sa 3:2. Husremović je u polufinalu savladao Pandurević Vladimira (Banja Luka - Banja Luka) sa 3:0.

mlk 2016 2017 prvi

POREDAK MLAĐI KADETI:

1. Ramljak Toni (Aladža - Sarajevo)
2. Husremović Bakiro (Novi Grad - Sarajevo)
3. Pandurević Vladimir (Banja Luka - Banja Luka)
3. Pejić Dario (Borac - Banja Luka)

Kod mlađih kadetkinja, pomalo iznenađujuće, trijumfovala je mlada Biogradlić Džana (Spin 2012 - Sarajevo) koja je u finalu bila bolja od kadetske reprezentativke Lovrić Eme (Kreka Edelex - Tuzla) sa 3:1. Iako je Lovrićeva povela sa 1:0 u setovima, Biogradlićeva je pronašla odgovarajuću taktiku i ponajviše strpljenjem uspijela preokrenuti ovaj meč. Treće mjesto i bronzanu medalje podjelile su Ćosić Dora (CM - Vitez) i Ahmetović Emina (Kreka Edelex - Tuzla).

mlke 2016 2017 prvi

POREDAK MLAĐE KADETKINJE:

1. Biogradlić Džana (Spin 2012 - Sarajevo)
2. Lovrić Ema (Kreka Edelex - Tuzla)
3. Čosić Dora (CM - Vitez)
3. Ahmetović Emina (Kreka Edelex - Tuzla)

mlk 2016 2017 prvi sampioni

 

Naredni događaj

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?

Titule za Ramljaka i Biogradlićevu

STK "Bugojno" je bio izvrsni domaćin I otvorenog turnira za mlađe kadete i mlađe kadetkinje. Na turniru je nastupilo oko 60 takmičara, a najviše uspjeha imali su Ramljak Toni (Aladža - Sarajevo) i Biogradlić Džana (Spin 2012 - Sarajevo).

Ramljak je u više navrata do finala bio pred porazom, ali je izdržao sva iskušenja i zasluženo slavio na kraju. Najteže je bilo u polufinalu sa Dariom Pejićem (Borac - Banja Luka) i u finalu sa Husremović Bakirom (Novi Grad - Sarajevo) jer je u oba mečeva gubio sa 2:0 u setovima da bi na kraju pobjedio sa 3:2. Husremović je u polufinalu savladao Pandurević Vladimira (Banja Luka - Banja Luka) sa 3:0.

mlk 2016 2017 prvi

POREDAK MLAĐI KADETI:

1. Ramljak Toni (Aladža - Sarajevo)
2. Husremović Bakiro (Novi Grad - Sarajevo)
3. Pandurević Vladimir (Banja Luka - Banja Luka)
3. Pejić Dario (Borac - Banja Luka)

Kod mlađih kadetkinja, pomalo iznenađujuće, trijumfovala je mlada Biogradlić Džana (Spin 2012 - Sarajevo) koja je u finalu bila bolja od kadetske reprezentativke Lovrić Eme (Kreka Edelex - Tuzla) sa 3:1. Iako je Lovrićeva povela sa 1:0 u setovima, Biogradlićeva je pronašla odgovarajuću taktiku i ponajviše strpljenjem uspijela preokrenuti ovaj meč. Treće mjesto i bronzanu medalje podjelile su Ćosić Dora (CM - Vitez) i Ahmetović Emina (Kreka Edelex - Tuzla).

mlke 2016 2017 prvi

POREDAK MLAĐE KADETKINJE:

1. Biogradlić Džana (Spin 2012 - Sarajevo)
2. Lovrić Ema (Kreka Edelex - Tuzla)
3. Čosić Dora (CM - Vitez)
3. Ahmetović Emina (Kreka Edelex - Tuzla)

mlk 2016 2017 prvi sampioni

 

Naredni događaj

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?