sex geschichten - sex geschichten - sex stories - sex stories - xnxx - xnxx - xnxx - xnxx - porno - xhamster - xhamster - hd porno - hd sex - xvideos - xvideos - sex videos - xvideos - brazzers - sex geschichten - pornhub - redtube - sex geschichten - sex stories - xhamster - xnxx - xvideos - youporn
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Matković Luka (HT Eronet-Mostar) i Bušatlić Belma (Aladža - Sarajevo) pobjednici su Prvog TOP 8 Bosne i Hercegovine koji je održan u Tuzli.
Kožul Andrej (Kreševo - Kreševo) i Cerić Emina (Sarajevo - Sarajevo) bili su najuspješniji takmičari na Drugom otvorenom turniru za najmlađe kadete u Banjoj Luci.
Sarajlija Zijadić Benjamin i Bugojanka Mešan Merjem zasluženo su osvojili titule na Drugom otvorenom turniru Bosne i Hercegovine za mlađe kadete.
Na prvom juniorskom turniru TOP 8 Bosne i Hercegovine za juniore i juniorke najuspješniji su bili Mihailović Nikola iz Banjaluke i Ćosić Dora iz Viteza.
Ramljak Toni (Aladža - Sarajevo) i Ćosić Dora (CM - Vitez) pobjednici su prvog TOP za kadete u sezoni 2018/2019 koji je održan u Tuzli.
Gnjatić Marija i Mešetović Harisa osvojile su bronzanu medalju u parovima na ITTF Serbian Openu koji je održan u Kovilovu. I ostali naši takmičari imali su zapažene nastupe.
Zijadić Benjamin (Stens - Sarajevo) i Mešan Merjem (Bugojno - Bugojno) bili su najuspješniji takmičari Prvog otvorenog turnira BiH za mlađe kadete i mlađe kadetkinje koji je održan u Vitezu.
TREĆI NA BALKANU: Muška juniorska reprezentacija Bosne i Hercegovine osvojila je treće mjesto i bronzanu medalju na Balkanskom prvenstvu za mlade u Zenici.
DRUGI NA BALKANU: Muški juniorski dubl Mihailović Luka / Mihailović Nikola odbranio je srebrnu medalju na Balkanskom prvenstvu za mlade u Zenici.
TREĆI NA BALKANU: Banjalučanin Emir Mujičić osvojio je treće mjesto i bronzanu medalju u pojedinačnoj konkurenciji na Balkanskom prvenstvu za mlade u Zenici.
TREĆA NA BALKANU: Marković Snežana u paru sa Ivonom Petrić (Crna Gora) osvojila je bronzanu medalju u ženskom juniorskom dublu na Balkanskom prvenstvu za mlade u Zenici.
TREĆI NA BALKANU: Ramljak Toni i Pandurević Vladimir osvojili su treće mjesto i bronzanu medalju u kadetskom dublu na Balkanskom prvenstvu za mlade u Zenici.
Hadžiahmetović Emina (Spin 2012 - Sarajevo) osvojila je desetu uzastopnu titulu seniorske prvakinje BiH na prvenstvu u Jablanici. Svoju prvu titulu seniorskog prvaka BiH osvojio je Konjić Edin (Mladost - Zenica).
Mihailović Nikola (Banja Luka - Banja Luka) i Hasečić Alemka (Mostar - Mostar) novi su juniorski prvaci Bosne i Hercegovine.
Muška ekipa Banja Luka - Banja Luka i ženska ekipa Spin 2012 - Sarajevo osvojili su titule ekipnih kadetskih prvaka Bosne i Hercegovine na zvaničnom državnom ekipnom prvenstvu održanom u Tuzli.
Juniori ekipe Banja Luka - Banja Luka i juniorke ekipe Hašim Spahić - Ilijaš osvojili su titule državnih prvaka Bosne i Hercegovine u ekipnoj juniorskoj konkurenciji na zvaničnom državnom ekipnom prvenstvu održanom u Tuzli.
Konjić Edin (Mladost - Zenica) i Marković Snežana (Spin 2012 - Sarajevo) pobjednici su prvog seniorskog TOP 8 Bosne i Hercegovine.

Soldo i Markovićeva najbolji

U Tuzli je održan I TOP 8 za juniore i juniorke Bosne i Hercegovine. Igralo se po principu svako sa svakim, a najviše uspjeha imali su Soldo Sandro (Mostar - Mostar) i Marković Snežana (Perućica - Foča).

Soldo Sandro je trijumfovao sa omjerom 6 pobjeda i jedan poraz. Poraz od Mihailović Luke nije mu škodio, ali su dva klupska poraza Mihailovića koštala medalje.

juniori 2016 2017 prvi top8 

Marković Snežana je imala maksimalan učinak od 7 pobjeda, a za najveće iznenađenje turnira pobrinula se Hasečić Alemka (Novi Grad - Sarajevo) osvajanjem drugog mjesta.

juniorke 2016 2017 prvi top8

PLASMAN JUNIORI GRUPA „A"

1. Soldo Sandro (Mostar – Mostar)
2. Mihailović Nikola (Banja Luka – Banja Luka)
3. Mujičić Emir (Banja Luka – Banja Luka)
4. Mihailović Luka (Banja Luka – Banja Luka)
5. Kamenjaš Hamza (Hašim Spahić – Ilijaš)
6. Kurić Aladin (Bugojno – Bugojno)
7. Šimunović Marko (Mostar – Mostar)
8. Perišić Saša (Perućica - Foča)

PLASMAN JUNIORKE GRUPA „A"

1. Marković Snežana (Perućica - Foča)
2. Hasečić Alemka (Novi Grad – Sarajevo)
3. Mešetović Harisa (Hašim Spahić – Ilijaš)
4. Šehić Elda (Spin 2012 – Sarajevo)
5. Gnjatić Marija (Prijedor – Prijedor)
6. Knezović Iva (Mostar – Mostar)
7. Fazlić Amina (Kreka-Edelex – Tuzla)
8. Mališ Marija (Perućica – Foča)

PLASMAN JUNIORI GRUPA „B"

1. Ramljak Toni (Aladža-A – Sarajevo)
2. Malinović Bojan  (Borac – Banja Luka)
3. Kmetaš Senad (Bugojno – Bugojno)
4. Nuhodžić Mirza (Hašim Spahić – Ilijaš)
5. Ljoljić Filip (Željezničar – Sarajevo)
6. Pejić Dario (Borac – Banja Luka)
7. Palameta Stjepan (Mostar – Mostar)
8. Isabegović Amar (Kreka-Edelex – Tuzla)

PLASMAN JUNIORKE GRUPA „B"

1. Čosić Dora (CM – Vitez)
2. Silić Amra (Stens '73 – Cazin)
3. Spahić Amila (Hašim Spahić – Ilijaš)
4. Bigradlić Džana (Spin 2012 – Sarajevo)
5. Biogradlić Selma (Spin 2012 – Sarajevo)
6. Lovrić Ema (Kreka-Edelex – Tuzla)
7. Suljić Iman (Spin 2012 – Sarajevo)
8. Čajić Hena (Spin 2012 - Sarajevo)

Naredni vikend

22. i 23.12.2018.

Premijer liga (M)
Premijer liga (Ž)
Prva liga (M)

Kalendar

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?

Soldo i Markovićeva najbolji

U Tuzli je održan I TOP 8 za juniore i juniorke Bosne i Hercegovine. Igralo se po principu svako sa svakim, a najviše uspjeha imali su Soldo Sandro (Mostar - Mostar) i Marković Snežana (Perućica - Foča).

Soldo Sandro je trijumfovao sa omjerom 6 pobjeda i jedan poraz. Poraz od Mihailović Luke nije mu škodio, ali su dva klupska poraza Mihailovića koštala medalje.

juniori 2016 2017 prvi top8 

Marković Snežana je imala maksimalan učinak od 7 pobjeda, a za najveće iznenađenje turnira pobrinula se Hasečić Alemka (Novi Grad - Sarajevo) osvajanjem drugog mjesta.

juniorke 2016 2017 prvi top8

PLASMAN JUNIORI GRUPA „A"

1. Soldo Sandro (Mostar – Mostar)
2. Mihailović Nikola (Banja Luka – Banja Luka)
3. Mujičić Emir (Banja Luka – Banja Luka)
4. Mihailović Luka (Banja Luka – Banja Luka)
5. Kamenjaš Hamza (Hašim Spahić – Ilijaš)
6. Kurić Aladin (Bugojno – Bugojno)
7. Šimunović Marko (Mostar – Mostar)
8. Perišić Saša (Perućica - Foča)

PLASMAN JUNIORKE GRUPA „A"

1. Marković Snežana (Perućica - Foča)
2. Hasečić Alemka (Novi Grad – Sarajevo)
3. Mešetović Harisa (Hašim Spahić – Ilijaš)
4. Šehić Elda (Spin 2012 – Sarajevo)
5. Gnjatić Marija (Prijedor – Prijedor)
6. Knezović Iva (Mostar – Mostar)
7. Fazlić Amina (Kreka-Edelex – Tuzla)
8. Mališ Marija (Perućica – Foča)

PLASMAN JUNIORI GRUPA „B"

1. Ramljak Toni (Aladža-A – Sarajevo)
2. Malinović Bojan  (Borac – Banja Luka)
3. Kmetaš Senad (Bugojno – Bugojno)
4. Nuhodžić Mirza (Hašim Spahić – Ilijaš)
5. Ljoljić Filip (Željezničar – Sarajevo)
6. Pejić Dario (Borac – Banja Luka)
7. Palameta Stjepan (Mostar – Mostar)
8. Isabegović Amar (Kreka-Edelex – Tuzla)

PLASMAN JUNIORKE GRUPA „B"

1. Čosić Dora (CM – Vitez)
2. Silić Amra (Stens '73 – Cazin)
3. Spahić Amila (Hašim Spahić – Ilijaš)
4. Bigradlić Džana (Spin 2012 – Sarajevo)
5. Biogradlić Selma (Spin 2012 – Sarajevo)
6. Lovrić Ema (Kreka-Edelex – Tuzla)
7. Suljić Iman (Spin 2012 – Sarajevo)
8. Čajić Hena (Spin 2012 - Sarajevo)

Naredni vikend

22. i 23.12.2018.

Premijer liga (M)
Premijer liga (Ž)
Prva liga (M)

Kalendar

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?