Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Konjić Edin (Mladost - Zenica) i Marković Snežana (Spin 2012 - Sarajevo) pobjednici su prvog seniorskog TOP 8 Bosne i Hercegovine.
Mihailović Luka (Banja Luka - Banja Luka) i Marković Snežana (Perućica - Foča) bili su najbolji na prvom juniorskom TOP 8 BiH.
Ramljak Toni (Aladža - Sarajevo) i Ćosić Dora (CM - Vitez) osvojili su titule na II otvorenom turniru BiH za mlađe kadete i mlađe kadetkinje
Pandurević Vladimir (Banja Luka - Banja Luka) i Gnjatić Marija (Prijedor - Prijedor) osvojili su titule na prvom TOP 8 za kadete i kadetkinje Bosne i Hercegovine.
Biogradlić Džana (Spin 2012 - Sarajevo) je sa Grkinjom Chrysi Fotiadou osvojila bronzanu medalju u konkurenciji ženskih kadetskih dublova na ITTF Serbian Openu u Beogradu.
Azur Hanić (Kreka Edelex - Tuzla) i Ljupka Šenk (Stens - Sarajevo) trijumfovali su na prvom Otvorenom turniru BiH za najmlađe kadete.
Pandurević Vladimir (Banja Luka - Banja Luka) i Ćosić Dora (CM - Vitez) pobjednici su prvog Otvorenog turnira BiH za mlađe kadete koji je održan u Foči.
Na državnom prvenstvu BiH za seniore do 21 godine titule prvaka osvojili su Šehić Elda (Spin 2012 - Sarajevo) i Mihailović Luka (Banja Luka - Banja Luka).
Juniori Mihailović Luka i Mihailović Nikola osvojili su srebrnu medalju na Balkanskom prvenstvu za mlade u bugarskoj Albeni u konkurenciji muških dublova.
Juniorke Marković Snežana i Šehić Elda osvojili su bronzanu medalju na Balkanskom prvenstvu za mlade u bugarskoj Albeni u konkurenciji ženskih dublova.
Šimunović Marko (Mostar - Mostar) i Gnjatić Marija (Prijedor - Prijedor) osvajači su drugog TOP 8 BiH za kadete.
U drugom meču finala Play Off-a za prvaka muške Premijer lige ekipa Mostara je savladala Vogošću sa 4:1 i tako, nakon jedne godine pauze vratila titulu u Mostar.
Novi državni prvaci Bosne i Hercegovine u konkurenciji mlađih kadeta su Toni Ramljak (Aladža - Sarajevo) i Ćosić Dora (CM - Vitez).
Pobjednici drugog TOP 8 za seniore i seniorke su Konjić Edin (Mladost - Zenica) i Hadžiahmetović Emina (Spin 2012 - Sarajevo).
Novi državni prvaci BiH u kadetskoj konkurenciji su Adin Šećibović (Mladost - Zenica) i Harisa Mešetović (Hašim Spahić - Ilijaš).
Luka Mihailović (Banja Luka - Banja Luka) i Šehić Elda (Spin 2012 - Sarajevo) bili su najbolji na II TOP 8 BiH za juniore koji je održan u Banjaluci.

Soldo i Markovićeva najbolji

U Tuzli je održan I TOP 8 za juniore i juniorke Bosne i Hercegovine. Igralo se po principu svako sa svakim, a najviše uspjeha imali su Soldo Sandro (Mostar - Mostar) i Marković Snežana (Perućica - Foča).

Soldo Sandro je trijumfovao sa omjerom 6 pobjeda i jedan poraz. Poraz od Mihailović Luke nije mu škodio, ali su dva klupska poraza Mihailovića koštala medalje.

juniori 2016 2017 prvi top8 

Marković Snežana je imala maksimalan učinak od 7 pobjeda, a za najveće iznenađenje turnira pobrinula se Hasečić Alemka (Novi Grad - Sarajevo) osvajanjem drugog mjesta.

juniorke 2016 2017 prvi top8

PLASMAN JUNIORI GRUPA „A"

1. Soldo Sandro (Mostar – Mostar)
2. Mihailović Nikola (Banja Luka – Banja Luka)
3. Mujičić Emir (Banja Luka – Banja Luka)
4. Mihailović Luka (Banja Luka – Banja Luka)
5. Kamenjaš Hamza (Hašim Spahić – Ilijaš)
6. Kurić Aladin (Bugojno – Bugojno)
7. Šimunović Marko (Mostar – Mostar)
8. Perišić Saša (Perućica - Foča)

PLASMAN JUNIORKE GRUPA „A"

1. Marković Snežana (Perućica - Foča)
2. Hasečić Alemka (Novi Grad – Sarajevo)
3. Mešetović Harisa (Hašim Spahić – Ilijaš)
4. Šehić Elda (Spin 2012 – Sarajevo)
5. Gnjatić Marija (Prijedor – Prijedor)
6. Knezović Iva (Mostar – Mostar)
7. Fazlić Amina (Kreka-Edelex – Tuzla)
8. Mališ Marija (Perućica – Foča)

PLASMAN JUNIORI GRUPA „B"

1. Ramljak Toni (Aladža-A – Sarajevo)
2. Malinović Bojan  (Borac – Banja Luka)
3. Kmetaš Senad (Bugojno – Bugojno)
4. Nuhodžić Mirza (Hašim Spahić – Ilijaš)
5. Ljoljić Filip (Željezničar – Sarajevo)
6. Pejić Dario (Borac – Banja Luka)
7. Palameta Stjepan (Mostar – Mostar)
8. Isabegović Amar (Kreka-Edelex – Tuzla)

PLASMAN JUNIORKE GRUPA „B"

1. Čosić Dora (CM – Vitez)
2. Silić Amra (Stens '73 – Cazin)
3. Spahić Amila (Hašim Spahić – Ilijaš)
4. Bigradlić Džana (Spin 2012 – Sarajevo)
5. Biogradlić Selma (Spin 2012 – Sarajevo)
6. Lovrić Ema (Kreka-Edelex – Tuzla)
7. Suljić Iman (Spin 2012 – Sarajevo)
8. Čajić Hena (Spin 2012 - Sarajevo)

Naredni događaj

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?

Soldo i Markovićeva najbolji

U Tuzli je održan I TOP 8 za juniore i juniorke Bosne i Hercegovine. Igralo se po principu svako sa svakim, a najviše uspjeha imali su Soldo Sandro (Mostar - Mostar) i Marković Snežana (Perućica - Foča).

Soldo Sandro je trijumfovao sa omjerom 6 pobjeda i jedan poraz. Poraz od Mihailović Luke nije mu škodio, ali su dva klupska poraza Mihailovića koštala medalje.

juniori 2016 2017 prvi top8 

Marković Snežana je imala maksimalan učinak od 7 pobjeda, a za najveće iznenađenje turnira pobrinula se Hasečić Alemka (Novi Grad - Sarajevo) osvajanjem drugog mjesta.

juniorke 2016 2017 prvi top8

PLASMAN JUNIORI GRUPA „A"

1. Soldo Sandro (Mostar – Mostar)
2. Mihailović Nikola (Banja Luka – Banja Luka)
3. Mujičić Emir (Banja Luka – Banja Luka)
4. Mihailović Luka (Banja Luka – Banja Luka)
5. Kamenjaš Hamza (Hašim Spahić – Ilijaš)
6. Kurić Aladin (Bugojno – Bugojno)
7. Šimunović Marko (Mostar – Mostar)
8. Perišić Saša (Perućica - Foča)

PLASMAN JUNIORKE GRUPA „A"

1. Marković Snežana (Perućica - Foča)
2. Hasečić Alemka (Novi Grad – Sarajevo)
3. Mešetović Harisa (Hašim Spahić – Ilijaš)
4. Šehić Elda (Spin 2012 – Sarajevo)
5. Gnjatić Marija (Prijedor – Prijedor)
6. Knezović Iva (Mostar – Mostar)
7. Fazlić Amina (Kreka-Edelex – Tuzla)
8. Mališ Marija (Perućica – Foča)

PLASMAN JUNIORI GRUPA „B"

1. Ramljak Toni (Aladža-A – Sarajevo)
2. Malinović Bojan  (Borac – Banja Luka)
3. Kmetaš Senad (Bugojno – Bugojno)
4. Nuhodžić Mirza (Hašim Spahić – Ilijaš)
5. Ljoljić Filip (Željezničar – Sarajevo)
6. Pejić Dario (Borac – Banja Luka)
7. Palameta Stjepan (Mostar – Mostar)
8. Isabegović Amar (Kreka-Edelex – Tuzla)

PLASMAN JUNIORKE GRUPA „B"

1. Čosić Dora (CM – Vitez)
2. Silić Amra (Stens '73 – Cazin)
3. Spahić Amila (Hašim Spahić – Ilijaš)
4. Bigradlić Džana (Spin 2012 – Sarajevo)
5. Biogradlić Selma (Spin 2012 – Sarajevo)
6. Lovrić Ema (Kreka-Edelex – Tuzla)
7. Suljić Iman (Spin 2012 – Sarajevo)
8. Čajić Hena (Spin 2012 - Sarajevo)

Naredni događaj

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?