Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Konjić Edin (Mladost - Zenica) i Marković Snežana (Spin 2012 - Sarajevo) pobjednici su prvog seniorskog TOP 8 Bosne i Hercegovine.
Mihailović Luka (Banja Luka - Banja Luka) i Marković Snežana (Perućica - Foča) bili su najbolji na prvom juniorskom TOP 8 BiH.
Ramljak Toni (Aladža - Sarajevo) i Ćosić Dora (CM - Vitez) osvojili su titule na II otvorenom turniru BiH za mlađe kadete i mlađe kadetkinje
Pandurević Vladimir (Banja Luka - Banja Luka) i Gnjatić Marija (Prijedor - Prijedor) osvojili su titule na prvom TOP 8 za kadete i kadetkinje Bosne i Hercegovine.
Biogradlić Džana (Spin 2012 - Sarajevo) je sa Grkinjom Chrysi Fotiadou osvojila bronzanu medalju u konkurenciji ženskih kadetskih dublova na ITTF Serbian Openu u Beogradu.
Azur Hanić (Kreka Edelex - Tuzla) i Ljupka Šenk (Stens - Sarajevo) trijumfovali su na prvom Otvorenom turniru BiH za najmlađe kadete.
Pandurević Vladimir (Banja Luka - Banja Luka) i Ćosić Dora (CM - Vitez) pobjednici su prvog Otvorenog turnira BiH za mlađe kadete koji je održan u Foči.
Na državnom prvenstvu BiH za seniore do 21 godine titule prvaka osvojili su Šehić Elda (Spin 2012 - Sarajevo) i Mihailović Luka (Banja Luka - Banja Luka).
Juniori Mihailović Luka i Mihailović Nikola osvojili su srebrnu medalju na Balkanskom prvenstvu za mlade u bugarskoj Albeni u konkurenciji muških dublova.
Juniorke Marković Snežana i Šehić Elda osvojili su bronzanu medalju na Balkanskom prvenstvu za mlade u bugarskoj Albeni u konkurenciji ženskih dublova.
Šimunović Marko (Mostar - Mostar) i Gnjatić Marija (Prijedor - Prijedor) osvajači su drugog TOP 8 BiH za kadete.
U drugom meču finala Play Off-a za prvaka muške Premijer lige ekipa Mostara je savladala Vogošću sa 4:1 i tako, nakon jedne godine pauze vratila titulu u Mostar.
Novi državni prvaci Bosne i Hercegovine u konkurenciji mlađih kadeta su Toni Ramljak (Aladža - Sarajevo) i Ćosić Dora (CM - Vitez).
Pobjednici drugog TOP 8 za seniore i seniorke su Konjić Edin (Mladost - Zenica) i Hadžiahmetović Emina (Spin 2012 - Sarajevo).
Novi državni prvaci BiH u kadetskoj konkurenciji su Adin Šećibović (Mladost - Zenica) i Harisa Mešetović (Hašim Spahić - Ilijaš).
Luka Mihailović (Banja Luka - Banja Luka) i Šehić Elda (Spin 2012 - Sarajevo) bili su najbolji na II TOP 8 BiH za juniore koji je održan u Banjaluci.

Stolnoteniska reprezentacija Bosne i Hercegovine nastupala je na Europskim kvalifikacijama od  03.-07.11. 2016 god. koje su se održale u Albaniji. Od ove godine kvalifikacije se igraju po grupama, te u više faza radi rangiranja reprezentacija po kvalitetu na Evropskom prvenstvu, koje će se igrati naredne godine u Luksemburgu.

Naša reprezentacija je igrala u sastavu: Edin Konjić (Mladost-Zenica), Armin Aličić  (Vogošća) i Bobaš Ivan (CM-Vitez), selektor reprezentacije Vladimir Ivanek, a nastupili su u grupi sa reprezentacijama Albanije, Malte, Crne Gore i Škotske. Zadovoljstvo nam je reći da su ostvarili sve četiri pobjede, pri čemu su pružili odličnu igru i iznenadili glavnog favorita grupe, reprezentaciju Škotske.

Rezultati po mečevima:

BIH- ALBANIJA 3:0
BIH- MALTA 3:0
BIH- CRNA GORA 3:0
BIH- ŠKOTSKA 3:1

U toku ove godine će se igrati još jedan dodatni  krug kvalifikacija (baraž), a navedenim pobjedama su izborili mogućnost da se bore za najviši rang evropskog stolnog tenisa.

seniori kval 02

Naredni događaj

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?

Stolnoteniska reprezentacija Bosne i Hercegovine nastupala je na Europskim kvalifikacijama od  03.-07.11. 2016 god. koje su se održale u Albaniji. Od ove godine kvalifikacije se igraju po grupama, te u više faza radi rangiranja reprezentacija po kvalitetu na Evropskom prvenstvu, koje će se igrati naredne godine u Luksemburgu.

Naša reprezentacija je igrala u sastavu: Edin Konjić (Mladost-Zenica), Armin Aličić  (Vogošća) i Bobaš Ivan (CM-Vitez), selektor reprezentacije Vladimir Ivanek, a nastupili su u grupi sa reprezentacijama Albanije, Malte, Crne Gore i Škotske. Zadovoljstvo nam je reći da su ostvarili sve četiri pobjede, pri čemu su pružili odličnu igru i iznenadili glavnog favorita grupe, reprezentaciju Škotske.

Rezultati po mečevima:

BIH- ALBANIJA 3:0
BIH- MALTA 3:0
BIH- CRNA GORA 3:0
BIH- ŠKOTSKA 3:1

U toku ove godine će se igrati još jedan dodatni  krug kvalifikacija (baraž), a navedenim pobjedama su izborili mogućnost da se bore za najviši rang evropskog stolnog tenisa.

seniori kval 02

Naredni događaj

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?