Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
TREĆI NA BALKANU: Muška juniorska reprezentacija Bosne i Hercegovine osvojila je treće mjesto i bronzanu medalju na Balkanskom prvenstvu za mlade u Zenici.
DRUGI NA BALKANU: Muški juniorski dubl Mihailović Luka / Mihailović Nikola odbranio je srebrnu medalju na Balkanskom prvenstvu za mlade u Zenici.
TREĆI NA BALKANU: Banjalučanin Emir Mujičić osvojio je treće mjesto i bronzanu medalju u pojedinačnoj konkurenciji na Balkanskom prvenstvu za mlade u Zenici.
TREĆA NA BALKANU: Marković Snežana u paru sa Ivonom Petrić (Crna Gora) osvojila je bronzanu medalju u ženskom juniorskom dublu na Balkanskom prvenstvu za mlade u Zenici.
TREĆI NA BALKANU: Ramljak Toni i Pandurević Vladimir osvojili su treće mjesto i bronzanu medalju u kadetskom dublu na Balkanskom prvenstvu za mlade u Zenici.
Hadžiahmetović Emina (Spin 2012 - Sarajevo) osvojila je desetu uzastopnu titulu seniorske prvakinje BiH na prvenstvu u Jablanici. Svoju prvu titulu seniorskog prvaka BiH osvojio je Konjić Edin (Mladost - Zenica).
Mihailović Nikola (Banja Luka - Banja Luka) i Hasečić Alemka (Mostar - Mostar) novi su juniorski prvaci Bosne i Hercegovine.
Muška ekipa Banja Luka - Banja Luka i ženska ekipa Spin 2012 - Sarajevo osvojili su titule ekipnih kadetskih prvaka Bosne i Hercegovine na zvaničnom državnom ekipnom prvenstvu održanom u Tuzli.
Juniori ekipe Banja Luka - Banja Luka i juniorke ekipe Hašim Spahić - Ilijaš osvojili su titule državnih prvaka Bosne i Hercegovine u ekipnoj juniorskoj konkurenciji na zvaničnom državnom ekipnom prvenstvu održanom u Tuzli.
Konjić Edin (Mladost - Zenica) i Marković Snežana (Spin 2012 - Sarajevo) pobjednici su prvog seniorskog TOP 8 Bosne i Hercegovine.
Mihailović Luka (Banja Luka - Banja Luka) i Marković Snežana (Perućica - Foča) bili su najbolji na prvom juniorskom TOP 8 BiH.
Ramljak Toni (Aladža - Sarajevo) i Ćosić Dora (CM - Vitez) osvojili su titule na II otvorenom turniru BiH za mlađe kadete i mlađe kadetkinje
Pandurević Vladimir (Banja Luka - Banja Luka) i Gnjatić Marija (Prijedor - Prijedor) osvojili su titule na prvom TOP 8 za kadete i kadetkinje Bosne i Hercegovine.
Biogradlić Džana (Spin 2012 - Sarajevo) je sa Grkinjom Chrysi Fotiadou osvojila bronzanu medalju u konkurenciji ženskih kadetskih dublova na ITTF Serbian Openu u Beogradu.
Azur Hanić (Kreka Edelex - Tuzla) i Ljupka Šenk (Stens - Sarajevo) trijumfovali su na prvom Otvorenom turniru BiH za najmlađe kadete.
Pandurević Vladimir (Banja Luka - Banja Luka) i Ćosić Dora (CM - Vitez) pobjednici su prvog Otvorenog turnira BiH za mlađe kadete koji je održan u Foči.
Na državnom prvenstvu BiH za seniore do 21 godine titule prvaka osvojili su Šehić Elda (Spin 2012 - Sarajevo) i Mihailović Luka (Banja Luka - Banja Luka).

Ženska seniorska reprezentacija Bosne i Hercegovine, kao domaćin u Ilijašu, suprostaviće se reprezentacijama Izraela, Škotske i Irske u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo u Luksemburgu naredne godine. Mečevi su na programu 26. i 27. septembra.

Naša reprezentacija će nastupiti u sastavu Hadžiahmetović Emina, Baškarad Ivona, Milojica Sanja i Marković Snežana, a ekipu će predvoditi selektor Marković Nada.

Raspored:

26. septembar

10.00 BiH - Irska

17.00 BiH - Izrael

 

27. septembar

10.00 BiH - Škotska

Naredni vikend

26.06. - 01.07.2018.

Mediteranske igre (Taragona, Španija)

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?

Ženska seniorska reprezentacija Bosne i Hercegovine, kao domaćin u Ilijašu, suprostaviće se reprezentacijama Izraela, Škotske i Irske u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo u Luksemburgu naredne godine. Mečevi su na programu 26. i 27. septembra.

Naša reprezentacija će nastupiti u sastavu Hadžiahmetović Emina, Baškarad Ivona, Milojica Sanja i Marković Snežana, a ekipu će predvoditi selektor Marković Nada.

Raspored:

26. septembar

10.00 BiH - Irska

17.00 BiH - Izrael

 

27. septembar

10.00 BiH - Škotska

Naredni vikend

26.06. - 01.07.2018.

Mediteranske igre (Taragona, Španija)

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?