Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
PRVI TOP 8 GRUPA "A" I "B" ZA SENIORE I SENIORKE
Prvi-otvoreni-turnira-za-najmlade-kadete-i-najmlade-kadetkinje
2019 ITTF Junior Circuit Golden, Croatia Junior & Cadet Open
PRVI OTVORENI TURNIRA ZA MLAĐE KADETE I MLAĐE KADETKINJE ILIJAŠ, 8.09.2019. GODINE
USPJEŠAN NASTUP NAŠE MLADE REPREZENTACIJE NA BALKANSKOM PRVENSTVU
DRŽAVNO EKIPNO PRVENSTVO ZA MLAĐE KADETE
DRUGI TOP 8 GRUPA A I B ZA JUNIORE I JUNIORKE
DRŽAVNO PRVENSTVO U -21, najuspješniji Matković Luka i Biogradlić Džana
Državno pojedinačno prvenstvo za juniore i juniorke, najuspješniji Pandurević Vladimir i Ćosić Dora
Državni prvaci Fazlić Kerim i Šenk Ljupka u kategoriji Mladjih kadeta
Premijer liga za muškarce 18/19, Mostarci i ove godine bez konkurencije
Sedma uzastopna titula za igračice Stonoteniskog kluba "Spin 2012" Sarajevo
Zijadić Benjamin (Stens - Sarajevo) i Mešan Merjem (Bugojno - Bugojno) bili su najuspješniji takmičari Trečeg otvorenog turnira BiH za mlađe kadete i mlađe kadetkinje koji je održan u Vitezu
Toni Ivano Ramljak (Aladža-Sarajevo) i Ema Lovrić (Kreka-Tuzla) pojedinačni su Državni prvaci u kadetskoj konkurenciji
U ženskoj konkurenciji 11. put za redom Emina Hadžiahmetović,u muškoj konkurenciji titula državnog prvaka pripala Arminu Alićiću
Matković Luka (HT Eronet-Mostar) i Bušatlić Belma (Aladža - Sarajevo) pobjednici su Prvog TOP 8 Bosne i Hercegovine koji je održan u Tuzli.
Kožul Andrej (Kreševo - Kreševo) i Cerić Emina (Sarajevo - Sarajevo) bili su najuspješniji takmičari na Drugom otvorenom turniru za najmlađe kadete u Banjoj Luci.
Sarajlija Zijadić Benjamin i Bugojanka Mešan Merjem zasluženo su osvojili titule na Drugom otvorenom turniru Bosne i Hercegovine za mlađe kadete.
Na prvom juniorskom turniru TOP 8 Bosne i Hercegovine za juniore i juniorke najuspješniji su bili Mihailović Nikola iz Banjaluke i Ćosić Dora iz Viteza.
Ramljak Toni (Aladža - Sarajevo) i Ćosić Dora (CM - Vitez) pobjednici su prvog TOP za kadete u sezoni 2018/2019 koji je održan u Tuzli.
Gnjatić Marija i Mešetović Harisa osvojile su bronzanu medalju u parovima na ITTF Serbian Openu koji je održan u Kovilovu. I ostali naši takmičari imali su zapažene nastupe.
Zijadić Benjamin (Stens - Sarajevo) i Mešan Merjem (Bugojno - Bugojno) bili su najuspješniji takmičari Prvog otvorenog turnira BiH za mlađe kadete i mlađe kadetkinje koji je održan u Vitezu.

Titule za Konjića i Hadžiahmetovićevu

Foča je ugostila najbolje seniore i seniorke Bosne i Hercegovine na prvom ovosezonskom TOP-u 8. Kao i uvijek igralo se po grupama, sistemom svako sa svakim, a najviše uspjeha imali su Konjić Edin (Mladost - Zenica) i Hadžiahmetović Emina (Spin 2012 - Sarajevo).

SENIORI GRUPA A

1. Konjić Edin (Mladost) – Zenica
2. Aličić Armin (Vogošća) – Vogošća
3. Marković Damjan (Hašim Spahić) – Ilijaš
4. Vučijak Marko (Mostar) – Mostar
5. Zahirović Kenan    (Mladost) – Zenica
6. Rizvanović Admir (Brka 2007) – Brčko Dis.
7. Bobaš Ivan (Mostar) – Mostar
8. Gutić Edin (Kreka-Edelex) - Tuzla

SENIORI GRUPA B

9.   Matković Luka (Mostar) – Mostar
10. Čizmić Dino (Stens '73) – Cazin
11. Hanić Mirza (Kreka-Edelex) – Tuzla
12. Korjenić Amar (Stens) – Sarajevo
13. Bušatlić Irhad (Željezničar) – Sarajevo
14. Jurić Nikola (Mostar) – Mostar
15. Skopljak Adis (Vitez) – Vitez
16. Soldo Sandro (Mostar) - Mostar

seniori 2016 2017 top8 01 

SENIORKE GRUPA A

1. Hadžiahmetović Emina (Spin 2012) – Sarajevo
2. Milojica Sanja (Prijedor) – Prijedor
3. Baškarad Ivona (Spin 2012) – Sarajevo
4. Mulalić Nedžma (Hašim Spahić) – Ilijaš
5. Marković Snežana (Perućica) – Foča
6. Šehić Elda (Spin 2012) – Sarajevo
7. Mešetović Harisa (Hašim Spahić) – Ilijaš
8. Salkić Ajla (Stene '73) - Cazin

SENIORKE GRUPA B

9.   Knezović Iva (Mostar) – Mostar
10. Kovač Ajla (Spin 2012) – Sarajevo
11. Hasečić Alemka (Novi Grad) – Sarajevo
12. Silić Amra (Stens '73) – Cazin
13. Gnjatić Marija (Prijedor) – Prijedor
14. Mališ Marija (Perućica) – Foča
15. Ljubijankić Azra (Hašim Spahić) – Ilijaš
16. Spahić Amila (Hašim Spahić) - Ilijaš

seniorke 2016 2017 top8 01

Propozicije


 

 

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?

Titule za Konjića i Hadžiahmetovićevu

Foča je ugostila najbolje seniore i seniorke Bosne i Hercegovine na prvom ovosezonskom TOP-u 8. Kao i uvijek igralo se po grupama, sistemom svako sa svakim, a najviše uspjeha imali su Konjić Edin (Mladost - Zenica) i Hadžiahmetović Emina (Spin 2012 - Sarajevo).

SENIORI GRUPA A

1. Konjić Edin (Mladost) – Zenica
2. Aličić Armin (Vogošća) – Vogošća
3. Marković Damjan (Hašim Spahić) – Ilijaš
4. Vučijak Marko (Mostar) – Mostar
5. Zahirović Kenan    (Mladost) – Zenica
6. Rizvanović Admir (Brka 2007) – Brčko Dis.
7. Bobaš Ivan (Mostar) – Mostar
8. Gutić Edin (Kreka-Edelex) - Tuzla

SENIORI GRUPA B

9.   Matković Luka (Mostar) – Mostar
10. Čizmić Dino (Stens '73) – Cazin
11. Hanić Mirza (Kreka-Edelex) – Tuzla
12. Korjenić Amar (Stens) – Sarajevo
13. Bušatlić Irhad (Željezničar) – Sarajevo
14. Jurić Nikola (Mostar) – Mostar
15. Skopljak Adis (Vitez) – Vitez
16. Soldo Sandro (Mostar) - Mostar

seniori 2016 2017 top8 01 

SENIORKE GRUPA A

1. Hadžiahmetović Emina (Spin 2012) – Sarajevo
2. Milojica Sanja (Prijedor) – Prijedor
3. Baškarad Ivona (Spin 2012) – Sarajevo
4. Mulalić Nedžma (Hašim Spahić) – Ilijaš
5. Marković Snežana (Perućica) – Foča
6. Šehić Elda (Spin 2012) – Sarajevo
7. Mešetović Harisa (Hašim Spahić) – Ilijaš
8. Salkić Ajla (Stene '73) - Cazin

SENIORKE GRUPA B

9.   Knezović Iva (Mostar) – Mostar
10. Kovač Ajla (Spin 2012) – Sarajevo
11. Hasečić Alemka (Novi Grad) – Sarajevo
12. Silić Amra (Stens '73) – Cazin
13. Gnjatić Marija (Prijedor) – Prijedor
14. Mališ Marija (Perućica) – Foča
15. Ljubijankić Azra (Hašim Spahić) – Ilijaš
16. Spahić Amila (Hašim Spahić) - Ilijaš

seniorke 2016 2017 top8 01

Propozicije


 

 

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?