Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
MUŠKA I ŽENSKA REPREZENTACIJA NA KVALIFIKACIJAMA ZA EVROPSKO PRVENSTVO U BEOGRADU
place holder
place holder
DŽANA BIOGRADLIĆ OSVOJILA BRONZANU MEDALJU NA BALKANSKOM PRVENSTVU ZA MLADE
NAŠA MLADA REPREZENTACIJA NASTUPILA NA BALKANSKOM PRVENSTVU ZA MLADE U BUGARSKOJ
DRŽAVNO EKIPNO PRVENSTVO ZA MLAĐE KADETE I KADETKINJE
DRŽAVNO EKIPNO PRVENSTVO ZA NAJMLAĐE KADETE I KADETKINJE
EDIN KONJIĆ I EMINA HADŽIAHMETOVIĆ DRŽAVNI ŠAMPIONI
EDIN KONJIĆ I EMINA HADŽIAHMETOVIĆ DRŽAVNI ŠAMPIONI
PEJIĆ DARIO I LOVRIĆ EMA JUNIORSKI PRVACI DRŽAVE
PEJIĆ DARIO I LOVRIĆ EMA JUNIORSKI PRVACI DRŽAVE
STONOTENISERI MOSTARA PRVACI DRŽAVE
ZIJADIĆ BENJAMIN I SUBAŠIĆ ENRA NOVI KADETSKI PRVACI DRŽAVE
ZIJADIĆ BENJAMIN I SUBAŠIĆ ENRA NOVI KADETSKI PRVACI DRŽAVE
STONOTENISERI MOSTARA I STONOTENISERKE ALADŽE OSVOJILI KUP BOSNE I HERCEGOVINE
STONOTENISERI MOSTARA I STONOTENISERKE ALADŽE OSVOJILI KUP BOSNE I HERCEGOVINE
ZLOTRG DINO I SALKIĆ DŽANA PRVACI DRŽAVE DO 10 GODINA
ZLOTRG DINO I SALKIĆ DŽANA PRVACI DRŽAVE DO 10 GODINA
ŽENSKA EKIPA STK "ALADŽA A" IZ SARAJEVA OSVAJAČICE PREMIJER LIGE BOSNE I HERCEGOVINE
TREĆI OTVORENI TURNIR ZA NAJMLAĐE KADETE I NAJMLAĐE KADETKINJE
ALADŽA-A I SPIN 2012 DRŽAVNI KADETSKI PRVACI
ALADŽA-A I SPIN 2012 DRŽAVNI KADETSKI PRVACI
STK HT ERONET- Mostar OSVAJAČ KUPA BIH ZA MUŠKARCE
STK "SPIN 2012" ODBRANIO OSMU UZASTOPNU TITULU
DRŽAVNI KADETSKI PRVACI RAMLJAK TONI I ZLOTRG AJNA
3. OTVORENI TURNIR ZA MLAĐE KADETE I MLAĐE KADETKINJE
PRVI TOP 8 GRUPA "A" I "B" ZA SENIORE I SENIORKE
Prvi-otvoreni-turnira-za-najmlade-kadete-i-najmlade-kadetkinje
2019 ITTF Junior Circuit Golden, Croatia Junior & Cadet Open
PRVI OTVORENI TURNIRA ZA MLAĐE KADETE I MLAĐE KADETKINJE ILIJAŠ, 8.09.2019. GODINE
USPJEŠAN NASTUP NAŠE MLADE REPREZENTACIJE NA BALKANSKOM PRVENSTVU
DRŽAVNO EKIPNO PRVENSTVO ZA MLAĐE KADETE
DRUGI TOP 8 GRUPA A I B ZA JUNIORE I JUNIORKE
DRŽAVNO PRVENSTVO U -21, najuspješniji Matković Luka i Biogradlić Džana
Državno pojedinačno prvenstvo za juniore i juniorke, najuspješniji Pandurević Vladimir i Ćosić Dora
Državni prvaci Fazlić Kerim i Šenk Ljupka u kategoriji Mladjih kadeta
Premijer liga za muškarce 18/19, Mostarci i ove godine bez konkurencije
Sedma uzastopna titula za igračice Stonoteniskog kluba "Spin 2012" Sarajevo
Zijadić Benjamin (Stens - Sarajevo) i Mešan Merjem (Bugojno - Bugojno) bili su najuspješniji takmičari Trečeg otvorenog turnira BiH za mlađe kadete i mlađe kadetkinje koji je održan u Vitezu
Toni Ivano Ramljak (Aladža-Sarajevo) i Ema Lovrić (Kreka-Tuzla) pojedinačni su Državni prvaci u kadetskoj konkurenciji
U ženskoj konkurenciji 11. put za redom Emina Hadžiahmetović,u muškoj konkurenciji titula državnog prvaka pripala Arminu Alićiću
Matković Luka (HT Eronet-Mostar) i Bušatlić Belma (Aladža - Sarajevo) pobjednici su Prvog TOP 8 Bosne i Hercegovine koji je održan u Tuzli.
Kožul Andrej (Kreševo - Kreševo) i Cerić Emina (Sarajevo - Sarajevo) bili su najuspješniji takmičari na Drugom otvorenom turniru za najmlađe kadete u Banjoj Luci.
Sarajlija Zijadić Benjamin i Bugojanka Mešan Merjem zasluženo su osvojili titule na Drugom otvorenom turniru Bosne i Hercegovine za mlađe kadete.
Na prvom juniorskom turniru TOP 8 Bosne i Hercegovine za juniore i juniorke najuspješniji su bili Mihailović Nikola iz Banjaluke i Ćosić Dora iz Viteza.
Ramljak Toni (Aladža - Sarajevo) i Ćosić Dora (CM - Vitez) pobjednici su prvog TOP za kadete u sezoni 2018/2019 koji je održan u Tuzli.
Gnjatić Marija i Mešetović Harisa osvojile su bronzanu medalju u parovima na ITTF Serbian Openu koji je održan u Kovilovu. I ostali naši takmičari imali su zapažene nastupe.
Zijadić Benjamin (Stens - Sarajevo) i Mešan Merjem (Bugojno - Bugojno) bili su najuspješniji takmičari Prvog otvorenog turnira BiH za mlađe kadete i mlađe kadetkinje koji je održan u Vitezu.

Konjić Edin i Hadžiahmetović Emina najuporniji

U Foči je odigran drugi seniorski TOP 8 na kojem nisu igrali svi igrači koji su ranije obezbijedili pravo nastupa. Konjić Edin (Mladost - Zenica) i Hadžiahmetović Emina (Spin 2012 - Sarajevo) osvojili su titule pobjednika sa maksimalnim učinkom bez poraza.

Konjić Edin je najozbiljnijeg rivala imao u  prvorangiranom Aličić Arminu (Vogošća - Vogošća) kojeg je pobjedio u neizvjesnom i dugom meču (3:2). Aličić se na kraju morao zadovoljiti drugim mjestom dok je treće osvojio Mostarac Luka Matković.

seniori 2016 2017 top8 2

Hadžiahmetović Emina nas je navikla da je vidimo sa peharom na domaćim turnirima, a tako je bilo i ovog puta. Trijumfovala je ispred Marković Snežane koja na dvojnu registraciju nastupa za fočansku Perućicu i sarajevski Spin 2012. Treće mjesto osvojila je reprezentativka Baškarad Ivona, takođe iz sarajevskog Spin 2012 čije takmičarke su osvojile prvih pet mjesta pa sve čestitke idu treneru Ameli Mujezinović.

seniorke 2016 2017 top8 2

GRUPA A - SENIORI

1. Konjić Edin (Mladost - Zenica)
2. Aličić Armin (Vogošća - Vogošća)
3. Matković Luka (Mostar - Mostar)
4. Zahirović Kenan (Mladost - Zenica)
5. Marković Damjan (Hašim Spahić - Ilijaš)
6. Hanić Mirza (Kreka Edelex - Tuzla)
7. Čizmić Dino (Stens 73 - Cazin)   

GRUPA B - SENIORI

8.  Mihailović Luka (Banja Luka - Banja Luka)
9.  Gutić Edin (Kreka Edelex - Tuzla)
10. Mujičić Emir (Banja Luka - Banja Luka)
11. Mihailović Nikola (Banja Luka - Banja Luka)
12. Stjepić Igor (CM - Vitez)
13. Perišić Saša (Perućica - Foča)

GRUPA A - SENIORKE

1. Hadžiahmetović Emina (Spin 2012 - Sarajevo)
2. Marković Snežana (Spin 2012 - Sarajevo)
3. Baškarad Ivona (Spin 2012 - Sarajevo)
4. Kovač Ajla (Spin 2012 - Sarajevo)
5. Šehić Elda (Spin 2012 - Sarajevo)
6. Milojica Sanja (Prijedor - Prijedor)
7. Mulalić Nedžma (Hašim Spahić - Ilijaš)
8. Knezović Iva (Mostar - Mostar)  

GRUPA B - SENIORKE

9.  Hasečić Alemka (Novi Grad - Sarajevo)
10. Biogradlić Džana (Spin 2012 - Sarajevo)
11. Mališ Marija (Perućica - Foča)
12. Silić Amra (Stens 73 - Cazin)
13. Mešetović Harisa (Hašim Spahić - Ilijaš)
14. Ćosić Dora (CM - Vitez)
15. Biogradlić Selma (Spin 2012 - Sarajevo)

seniori 2016 2017 top8 2 prvaci

Anketa

Nothing found!

Anketa

Nothing found!

Konjić Edin i Hadžiahmetović Emina najuporniji

U Foči je odigran drugi seniorski TOP 8 na kojem nisu igrali svi igrači koji su ranije obezbijedili pravo nastupa. Konjić Edin (Mladost - Zenica) i Hadžiahmetović Emina (Spin 2012 - Sarajevo) osvojili su titule pobjednika sa maksimalnim učinkom bez poraza.

Konjić Edin je najozbiljnijeg rivala imao u  prvorangiranom Aličić Arminu (Vogošća - Vogošća) kojeg je pobjedio u neizvjesnom i dugom meču (3:2). Aličić se na kraju morao zadovoljiti drugim mjestom dok je treće osvojio Mostarac Luka Matković.

seniori 2016 2017 top8 2

Hadžiahmetović Emina nas je navikla da je vidimo sa peharom na domaćim turnirima, a tako je bilo i ovog puta. Trijumfovala je ispred Marković Snežane koja na dvojnu registraciju nastupa za fočansku Perućicu i sarajevski Spin 2012. Treće mjesto osvojila je reprezentativka Baškarad Ivona, takođe iz sarajevskog Spin 2012 čije takmičarke su osvojile prvih pet mjesta pa sve čestitke idu treneru Ameli Mujezinović.

seniorke 2016 2017 top8 2

GRUPA A - SENIORI

1. Konjić Edin (Mladost - Zenica)
2. Aličić Armin (Vogošća - Vogošća)
3. Matković Luka (Mostar - Mostar)
4. Zahirović Kenan (Mladost - Zenica)
5. Marković Damjan (Hašim Spahić - Ilijaš)
6. Hanić Mirza (Kreka Edelex - Tuzla)
7. Čizmić Dino (Stens 73 - Cazin)   

GRUPA B - SENIORI

8.  Mihailović Luka (Banja Luka - Banja Luka)
9.  Gutić Edin (Kreka Edelex - Tuzla)
10. Mujičić Emir (Banja Luka - Banja Luka)
11. Mihailović Nikola (Banja Luka - Banja Luka)
12. Stjepić Igor (CM - Vitez)
13. Perišić Saša (Perućica - Foča)

GRUPA A - SENIORKE

1. Hadžiahmetović Emina (Spin 2012 - Sarajevo)
2. Marković Snežana (Spin 2012 - Sarajevo)
3. Baškarad Ivona (Spin 2012 - Sarajevo)
4. Kovač Ajla (Spin 2012 - Sarajevo)
5. Šehić Elda (Spin 2012 - Sarajevo)
6. Milojica Sanja (Prijedor - Prijedor)
7. Mulalić Nedžma (Hašim Spahić - Ilijaš)
8. Knezović Iva (Mostar - Mostar)  

GRUPA B - SENIORKE

9.  Hasečić Alemka (Novi Grad - Sarajevo)
10. Biogradlić Džana (Spin 2012 - Sarajevo)
11. Mališ Marija (Perućica - Foča)
12. Silić Amra (Stens 73 - Cazin)
13. Mešetović Harisa (Hašim Spahić - Ilijaš)
14. Ćosić Dora (CM - Vitez)
15. Biogradlić Selma (Spin 2012 - Sarajevo)

seniori 2016 2017 top8 2 prvaci

Anketa

Nothing found!

Anketa

Nothing found!