Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Mihailović Nikola (Banja Luka - Banja Luka) i Hasečić Alemka (Mostar - Mostar) novi su juniorski prvaci Bosne i Hercegovine.
Muška ekipa Banja Luka - Banja Luka i ženska ekipa Spin 2012 - Sarajevo osvojili su titule ekipnih kadetskih prvaka Bosne i Hercegovine na zvaničnom državnom ekipnom prvenstvu održanom u Tuzli.
Juniori ekipe Banja Luka - Banja Luka i juniorke ekipe Hašim Spahić - Ilijaš osvojili su titule državnih prvaka Bosne i Hercegovine u ekipnoj juniorskoj konkurenciji na zvaničnom državnom ekipnom prvenstvu održanom u Tuzli.
Konjić Edin (Mladost - Zenica) i Marković Snežana (Spin 2012 - Sarajevo) pobjednici su prvog seniorskog TOP 8 Bosne i Hercegovine.
Mihailović Luka (Banja Luka - Banja Luka) i Marković Snežana (Perućica - Foča) bili su najbolji na prvom juniorskom TOP 8 BiH.
Ramljak Toni (Aladža - Sarajevo) i Ćosić Dora (CM - Vitez) osvojili su titule na II otvorenom turniru BiH za mlađe kadete i mlađe kadetkinje
Pandurević Vladimir (Banja Luka - Banja Luka) i Gnjatić Marija (Prijedor - Prijedor) osvojili su titule na prvom TOP 8 za kadete i kadetkinje Bosne i Hercegovine.
Biogradlić Džana (Spin 2012 - Sarajevo) je sa Grkinjom Chrysi Fotiadou osvojila bronzanu medalju u konkurenciji ženskih kadetskih dublova na ITTF Serbian Openu u Beogradu.
Azur Hanić (Kreka Edelex - Tuzla) i Ljupka Šenk (Stens - Sarajevo) trijumfovali su na prvom Otvorenom turniru BiH za najmlađe kadete.
Pandurević Vladimir (Banja Luka - Banja Luka) i Ćosić Dora (CM - Vitez) pobjednici su prvog Otvorenog turnira BiH za mlađe kadete koji je održan u Foči.
Na državnom prvenstvu BiH za seniore do 21 godine titule prvaka osvojili su Šehić Elda (Spin 2012 - Sarajevo) i Mihailović Luka (Banja Luka - Banja Luka).
Juniori Mihailović Luka i Mihailović Nikola osvojili su srebrnu medalju na Balkanskom prvenstvu za mlade u bugarskoj Albeni u konkurenciji muških dublova.
Juniorke Marković Snežana i Šehić Elda osvojili su bronzanu medalju na Balkanskom prvenstvu za mlade u bugarskoj Albeni u konkurenciji ženskih dublova.

U Prijedoru je održan drugi TOP 8 Bosne i Hercegovine za kadete i kadetkinje. Najviše uspjeha imali su Šimunović Marko (Mostar - Mostar) i Gnjatić Marija (Prijedor - Prijedor).

kadeti 2016 2017 drugi top8

KADETI - A GRUPA

1. Šimunović Marko (Mostar - Mostar)
2. Šećibović Adin (Mladost - Zenica)
3. Kamenjaš Hamza (Hašim Spahić - Ilijaš)
4. Blagojević Petar (Radnik - Bijeljina)
5. Beganović Kemal (Vitez - Vitez)
6. Isabegović Amar (Kreka Edelex - Tuzla)
7. Jašarević Kenan (Sana - Ključ)
8. Burak Asmir (Vitez - Vitez)

KADETI - B GRUPA

9. Ramljak Toni (Aladža - Sarajevo)
10. Pandurević Vladimir (Banja Luka - Banja Luka)
11. Pejić Dario (Borac - Banja Luka)
12. Janković Đorđe (Banja Luka - Banja Luka)
13. Forić Miralem (Bugojno - Bugojno)
14. Kmetaš Senad (Bugojno - Bugojno)
15. Mujičić Anes (Banja Luka - Banja Luka)
16. Marjanac Filip (Bugojno - Bugojno)

 

kadetkinje 2016 2017 drugi top8 

KADETKINJE - A GRUPA

1. Gnjatić Marija (Prijedor - Prijedor)
2. Ćosić Dora (CM - Vitez)
3. Mešetović Harisa (Hašim Spahić - Ilijaš)
4. Lovrić Ema (Kreka Edelex - Tuzla)
5. Biogradlić Ema Spin 2012 - Sarajevo)
6. Čajić Hena (Spin 2012 - Sarajevo)
7. Grabljić Vanja (Banja Luka - Banja Luka)
8. Zlotrg Ajna (Vitez - Vitez)

KADETKINJE - B GRUPA

9. Biogradlić Selma Spin 2012 - Sarajevo)
10. Hamzakadić Sara (Bugojno - Bugojno)
11. Mehić Lamija (Vitez - Vitez)
12. Rašula Dragana (Prijedor - Prijedor)
13. Zlotrg Edina (Vitez - Vitez)
14. Despot Bojana (Prijedor - Prijedor)

 

kadeti 2016 2017 drugi top8 prvaci

Naredni vikend

26. i 27.05.2018.

Državno prvenstvo BiH za seniore

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?

U Prijedoru je održan drugi TOP 8 Bosne i Hercegovine za kadete i kadetkinje. Najviše uspjeha imali su Šimunović Marko (Mostar - Mostar) i Gnjatić Marija (Prijedor - Prijedor).

kadeti 2016 2017 drugi top8

KADETI - A GRUPA

1. Šimunović Marko (Mostar - Mostar)
2. Šećibović Adin (Mladost - Zenica)
3. Kamenjaš Hamza (Hašim Spahić - Ilijaš)
4. Blagojević Petar (Radnik - Bijeljina)
5. Beganović Kemal (Vitez - Vitez)
6. Isabegović Amar (Kreka Edelex - Tuzla)
7. Jašarević Kenan (Sana - Ključ)
8. Burak Asmir (Vitez - Vitez)

KADETI - B GRUPA

9. Ramljak Toni (Aladža - Sarajevo)
10. Pandurević Vladimir (Banja Luka - Banja Luka)
11. Pejić Dario (Borac - Banja Luka)
12. Janković Đorđe (Banja Luka - Banja Luka)
13. Forić Miralem (Bugojno - Bugojno)
14. Kmetaš Senad (Bugojno - Bugojno)
15. Mujičić Anes (Banja Luka - Banja Luka)
16. Marjanac Filip (Bugojno - Bugojno)

 

kadetkinje 2016 2017 drugi top8 

KADETKINJE - A GRUPA

1. Gnjatić Marija (Prijedor - Prijedor)
2. Ćosić Dora (CM - Vitez)
3. Mešetović Harisa (Hašim Spahić - Ilijaš)
4. Lovrić Ema (Kreka Edelex - Tuzla)
5. Biogradlić Ema Spin 2012 - Sarajevo)
6. Čajić Hena (Spin 2012 - Sarajevo)
7. Grabljić Vanja (Banja Luka - Banja Luka)
8. Zlotrg Ajna (Vitez - Vitez)

KADETKINJE - B GRUPA

9. Biogradlić Selma Spin 2012 - Sarajevo)
10. Hamzakadić Sara (Bugojno - Bugojno)
11. Mehić Lamija (Vitez - Vitez)
12. Rašula Dragana (Prijedor - Prijedor)
13. Zlotrg Edina (Vitez - Vitez)
14. Despot Bojana (Prijedor - Prijedor)

 

kadeti 2016 2017 drugi top8 prvaci

Naredni vikend

26. i 27.05.2018.

Državno prvenstvo BiH za seniore

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?