Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Matković Luka (HT Eronet-Mostar) i Bušatlić Belma (Aladža - Sarajevo) pobjednici su Prvog TOP 8 Bosne i Hercegovine koji je održan u Tuzli.
Kožul Andrej (Kreševo - Kreševo) i Cerić Emina (Sarajevo - Sarajevo) bili su najuspješniji takmičari na Drugom otvorenom turniru za najmlađe kadete u Banjoj Luci.
Sarajlija Zijadić Benjamin i Bugojanka Mešan Merjem zasluženo su osvojili titule na Drugom otvorenom turniru Bosne i Hercegovine za mlađe kadete.
Na prvom juniorskom turniru TOP 8 Bosne i Hercegovine za juniore i juniorke najuspješniji su bili Mihailović Nikola iz Banjaluke i Ćosić Dora iz Viteza.
Ramljak Toni (Aladža - Sarajevo) i Ćosić Dora (CM - Vitez) pobjednici su prvog TOP za kadete u sezoni 2018/2019 koji je održan u Tuzli.
Gnjatić Marija i Mešetović Harisa osvojile su bronzanu medalju u parovima na ITTF Serbian Openu koji je održan u Kovilovu. I ostali naši takmičari imali su zapažene nastupe.
Zijadić Benjamin (Stens - Sarajevo) i Mešan Merjem (Bugojno - Bugojno) bili su najuspješniji takmičari Prvog otvorenog turnira BiH za mlađe kadete i mlađe kadetkinje koji je održan u Vitezu.
TREĆI NA BALKANU: Muška juniorska reprezentacija Bosne i Hercegovine osvojila je treće mjesto i bronzanu medalju na Balkanskom prvenstvu za mlade u Zenici.
DRUGI NA BALKANU: Muški juniorski dubl Mihailović Luka / Mihailović Nikola odbranio je srebrnu medalju na Balkanskom prvenstvu za mlade u Zenici.
TREĆI NA BALKANU: Banjalučanin Emir Mujičić osvojio je treće mjesto i bronzanu medalju u pojedinačnoj konkurenciji na Balkanskom prvenstvu za mlade u Zenici.
TREĆA NA BALKANU: Marković Snežana u paru sa Ivonom Petrić (Crna Gora) osvojila je bronzanu medalju u ženskom juniorskom dublu na Balkanskom prvenstvu za mlade u Zenici.
TREĆI NA BALKANU: Ramljak Toni i Pandurević Vladimir osvojili su treće mjesto i bronzanu medalju u kadetskom dublu na Balkanskom prvenstvu za mlade u Zenici.
Hadžiahmetović Emina (Spin 2012 - Sarajevo) osvojila je desetu uzastopnu titulu seniorske prvakinje BiH na prvenstvu u Jablanici. Svoju prvu titulu seniorskog prvaka BiH osvojio je Konjić Edin (Mladost - Zenica).
Mihailović Nikola (Banja Luka - Banja Luka) i Hasečić Alemka (Mostar - Mostar) novi su juniorski prvaci Bosne i Hercegovine.
Muška ekipa Banja Luka - Banja Luka i ženska ekipa Spin 2012 - Sarajevo osvojili su titule ekipnih kadetskih prvaka Bosne i Hercegovine na zvaničnom državnom ekipnom prvenstvu održanom u Tuzli.
Juniori ekipe Banja Luka - Banja Luka i juniorke ekipe Hašim Spahić - Ilijaš osvojili su titule državnih prvaka Bosne i Hercegovine u ekipnoj juniorskoj konkurenciji na zvaničnom državnom ekipnom prvenstvu održanom u Tuzli.
Konjić Edin (Mladost - Zenica) i Marković Snežana (Spin 2012 - Sarajevo) pobjednici su prvog seniorskog TOP 8 Bosne i Hercegovine.

Hanić i Šenkova ubjedljivi

U Tuzli je održan prvi Otvoreni turnir za najmlađe kadete i najmlađe kadetkinje. Najviše uspjeha imali su takmičar tuzlanskog Kreka Edelexa Azur Hanić i takmičarka sarajevskog Stensa Ljupka Šenk.