Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Zijadić Benjamin (Stens - Sarajevo) i Mešan Merjem (Bugojno - Bugojno) bili su najuspješniji takmičari Prvog otvorenog turnira BiH za mlađe kadete i mlađe kadetkinje koji je održan u Vitezu.
TREĆI NA BALKANU: Muška juniorska reprezentacija Bosne i Hercegovine osvojila je treće mjesto i bronzanu medalju na Balkanskom prvenstvu za mlade u Zenici.
DRUGI NA BALKANU: Muški juniorski dubl Mihailović Luka / Mihailović Nikola odbranio je srebrnu medalju na Balkanskom prvenstvu za mlade u Zenici.
TREĆI NA BALKANU: Banjalučanin Emir Mujičić osvojio je treće mjesto i bronzanu medalju u pojedinačnoj konkurenciji na Balkanskom prvenstvu za mlade u Zenici.
TREĆA NA BALKANU: Marković Snežana u paru sa Ivonom Petrić (Crna Gora) osvojila je bronzanu medalju u ženskom juniorskom dublu na Balkanskom prvenstvu za mlade u Zenici.
TREĆI NA BALKANU: Ramljak Toni i Pandurević Vladimir osvojili su treće mjesto i bronzanu medalju u kadetskom dublu na Balkanskom prvenstvu za mlade u Zenici.
Hadžiahmetović Emina (Spin 2012 - Sarajevo) osvojila je desetu uzastopnu titulu seniorske prvakinje BiH na prvenstvu u Jablanici. Svoju prvu titulu seniorskog prvaka BiH osvojio je Konjić Edin (Mladost - Zenica).
Mihailović Nikola (Banja Luka - Banja Luka) i Hasečić Alemka (Mostar - Mostar) novi su juniorski prvaci Bosne i Hercegovine.
Muška ekipa Banja Luka - Banja Luka i ženska ekipa Spin 2012 - Sarajevo osvojili su titule ekipnih kadetskih prvaka Bosne i Hercegovine na zvaničnom državnom ekipnom prvenstvu održanom u Tuzli.
Juniori ekipe Banja Luka - Banja Luka i juniorke ekipe Hašim Spahić - Ilijaš osvojili su titule državnih prvaka Bosne i Hercegovine u ekipnoj juniorskoj konkurenciji na zvaničnom državnom ekipnom prvenstvu održanom u Tuzli.
Konjić Edin (Mladost - Zenica) i Marković Snežana (Spin 2012 - Sarajevo) pobjednici su prvog seniorskog TOP 8 Bosne i Hercegovine.
Mihailović Luka (Banja Luka - Banja Luka) i Marković Snežana (Perućica - Foča) bili su najbolji na prvom juniorskom TOP 8 BiH.
Ramljak Toni (Aladža - Sarajevo) i Ćosić Dora (CM - Vitez) osvojili su titule na II otvorenom turniru BiH za mlađe kadete i mlađe kadetkinje
Pandurević Vladimir (Banja Luka - Banja Luka) i Gnjatić Marija (Prijedor - Prijedor) osvojili su titule na prvom TOP 8 za kadete i kadetkinje Bosne i Hercegovine.
Biogradlić Džana (Spin 2012 - Sarajevo) je sa Grkinjom Chrysi Fotiadou osvojila bronzanu medalju u konkurenciji ženskih kadetskih dublova na ITTF Serbian Openu u Beogradu.
Azur Hanić (Kreka Edelex - Tuzla) i Ljupka Šenk (Stens - Sarajevo) trijumfovali su na prvom Otvorenom turniru BiH za najmlađe kadete.
Pandurević Vladimir (Banja Luka - Banja Luka) i Ćosić Dora (CM - Vitez) pobjednici su prvog Otvorenog turnira BiH za mlađe kadete koji je održan u Foči.
Na državnom prvenstvu BiH za seniore do 21 godine titule prvaka osvojili su Šehić Elda (Spin 2012 - Sarajevo) i Mihailović Luka (Banja Luka - Banja Luka).

Pejić i Ćosićeva u najboljoj formi

Stonoteniski klub "CM" iz Viteza bio je domaćin 3. Otvorenog turnira Bosne i Hercegovine za mlađe kadete i mlađe kadetkinje. Na turniru su nastupili 32 takmičara i 32 takmičarke, a najviše uspjeha su imali Pejić Dario (Borac - Banja Luka) i Ćosić Dora (CM - Vitez).

Kod dječaka najbolju formu pokazao je Pejić Dario (Borac - Banja Luka) koji je sa po 3:0 savladao u polufinalu pobjednika 1. turnira Vladimira Pandurevića, a u finalu pobjednika 2. turnira Tonija Ramljaka (Aladža - Sarajevo). Treće mjesto sa Pandurevićem je podijelio Zijadić Benjamin (Stens - Sarajevo) kojeg je u polufinalu savladao Toni Ramljak.

Kod djevojčica, trijumfovala je najveća favoritkinja turnira Ćosić Dora (CM - Vitez). Najteže protivnice bile su joj takmičarke iz tuzlanskog Kreka Edelexa, pa je tako u polufinalu bila bolja od Zlatanović Medine, a u finalu i od Ahmetović Emine. Da još jedna medalja ostane u Vitezu pobrinula se Zlotrg Ajna (Vitez - Vitez) koja je sa Zlatanovićevom podjelila treće mjesto.

POREDAK MLAĐI KADETI

1. Pejić Dario (Borac - Banja Luka)
2. Toni Ramljak (Aladža - Sarajevo)
3. Pandurević Vladimir (Banja Luka - Banja Luka)
3. Zijadić Benjamin (Stens - Sarajevo)

POREDAK MLAĐE KADETKINJE

1. Ćosić Dora (CM - Vitez)
2. Ahmetović Emina (Kreka Edelex - Tuzla)
3. Zlatanović Medina (Kreka Edelex - Tuzla)
3. Zlotrg Ajna (Vitez - Vitez)

BILTEN TAKMIČENJA

mlk 2017 2018 3

Naredni događaj

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?

Pejić i Ćosićeva u najboljoj formi

Stonoteniski klub "CM" iz Viteza bio je domaćin 3. Otvorenog turnira Bosne i Hercegovine za mlađe kadete i mlađe kadetkinje. Na turniru su nastupili 32 takmičara i 32 takmičarke, a najviše uspjeha su imali Pejić Dario (Borac - Banja Luka) i Ćosić Dora (CM - Vitez).

Kod dječaka najbolju formu pokazao je Pejić Dario (Borac - Banja Luka) koji je sa po 3:0 savladao u polufinalu pobjednika 1. turnira Vladimira Pandurevića, a u finalu pobjednika 2. turnira Tonija Ramljaka (Aladža - Sarajevo). Treće mjesto sa Pandurevićem je podijelio Zijadić Benjamin (Stens - Sarajevo) kojeg je u polufinalu savladao Toni Ramljak.

Kod djevojčica, trijumfovala je najveća favoritkinja turnira Ćosić Dora (CM - Vitez). Najteže protivnice bile su joj takmičarke iz tuzlanskog Kreka Edelexa, pa je tako u polufinalu bila bolja od Zlatanović Medine, a u finalu i od Ahmetović Emine. Da još jedna medalja ostane u Vitezu pobrinula se Zlotrg Ajna (Vitez - Vitez) koja je sa Zlatanovićevom podjelila treće mjesto.

POREDAK MLAĐI KADETI

1. Pejić Dario (Borac - Banja Luka)
2. Toni Ramljak (Aladža - Sarajevo)
3. Pandurević Vladimir (Banja Luka - Banja Luka)
3. Zijadić Benjamin (Stens - Sarajevo)

POREDAK MLAĐE KADETKINJE

1. Ćosić Dora (CM - Vitez)
2. Ahmetović Emina (Kreka Edelex - Tuzla)
3. Zlatanović Medina (Kreka Edelex - Tuzla)
3. Zlotrg Ajna (Vitez - Vitez)

BILTEN TAKMIČENJA

mlk 2017 2018 3

Naredni događaj

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?