Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
TREĆI NA BALKANU: Muška juniorska reprezentacija Bosne i Hercegovine osvojila je treće mjesto i bronzanu medalju na Balkanskom prvenstvu za mlade u Zenici.
DRUGI NA BALKANU: Muški juniorski dubl Mihailović Luka / Mihailović Nikola odbranio je srebrnu medalju na Balkanskom prvenstvu za mlade u Zenici.
TREĆI NA BALKANU: Banjalučanin Emir Mujičić osvojio je treće mjesto i bronzanu medalju u pojedinačnoj konkurenciji na Balkanskom prvenstvu za mlade u Zenici.
TREĆA NA BALKANU: Marković Snežana u paru sa Ivonom Petrić (Crna Gora) osvojila je bronzanu medalju u ženskom juniorskom dublu na Balkanskom prvenstvu za mlade u Zenici.
TREĆI NA BALKANU: Ramljak Toni i Pandurević Vladimir osvojili su treće mjesto i bronzanu medalju u kadetskom dublu na Balkanskom prvenstvu za mlade u Zenici.
Hadžiahmetović Emina (Spin 2012 - Sarajevo) osvojila je desetu uzastopnu titulu seniorske prvakinje BiH na prvenstvu u Jablanici. Svoju prvu titulu seniorskog prvaka BiH osvojio je Konjić Edin (Mladost - Zenica).
Mihailović Nikola (Banja Luka - Banja Luka) i Hasečić Alemka (Mostar - Mostar) novi su juniorski prvaci Bosne i Hercegovine.
Muška ekipa Banja Luka - Banja Luka i ženska ekipa Spin 2012 - Sarajevo osvojili su titule ekipnih kadetskih prvaka Bosne i Hercegovine na zvaničnom državnom ekipnom prvenstvu održanom u Tuzli.
Juniori ekipe Banja Luka - Banja Luka i juniorke ekipe Hašim Spahić - Ilijaš osvojili su titule državnih prvaka Bosne i Hercegovine u ekipnoj juniorskoj konkurenciji na zvaničnom državnom ekipnom prvenstvu održanom u Tuzli.
Konjić Edin (Mladost - Zenica) i Marković Snežana (Spin 2012 - Sarajevo) pobjednici su prvog seniorskog TOP 8 Bosne i Hercegovine.
Mihailović Luka (Banja Luka - Banja Luka) i Marković Snežana (Perućica - Foča) bili su najbolji na prvom juniorskom TOP 8 BiH.
Ramljak Toni (Aladža - Sarajevo) i Ćosić Dora (CM - Vitez) osvojili su titule na II otvorenom turniru BiH za mlađe kadete i mlađe kadetkinje
Pandurević Vladimir (Banja Luka - Banja Luka) i Gnjatić Marija (Prijedor - Prijedor) osvojili su titule na prvom TOP 8 za kadete i kadetkinje Bosne i Hercegovine.
Biogradlić Džana (Spin 2012 - Sarajevo) je sa Grkinjom Chrysi Fotiadou osvojila bronzanu medalju u konkurenciji ženskih kadetskih dublova na ITTF Serbian Openu u Beogradu.
Azur Hanić (Kreka Edelex - Tuzla) i Ljupka Šenk (Stens - Sarajevo) trijumfovali su na prvom Otvorenom turniru BiH za najmlađe kadete.
Pandurević Vladimir (Banja Luka - Banja Luka) i Ćosić Dora (CM - Vitez) pobjednici su prvog Otvorenog turnira BiH za mlađe kadete koji je održan u Foči.
Na državnom prvenstvu BiH za seniore do 21 godine titule prvaka osvojili su Šehić Elda (Spin 2012 - Sarajevo) i Mihailović Luka (Banja Luka - Banja Luka).

Toni Ramljak i Dora Ćosić šampioni

U Ilijašu je održano Državno prvenstvo Bosne i Hercegovine za kadete i kadetkinje. Na prvenstvu su nastupili 44 kadeta i 20 kadetkinja. Iako je riječ o kadetskom turniru titule su zasluženo otišle u ruke mlađih kadeta Tonija Ramljaka (Aladža - Sarajevo) i Dore Ćosić (CM - Vitez).

PLASMAN - KADETI

1. Ramljak Toni            STK „Aladža“ - Sarajevo
2. Pandurević Vladimir    STK „Banja Luka“ – Banja Luka
3. Kmetaš Senad            STK „Bugojno“ - Bugojno
3. Šimunović Marko        STK „Mostar“ – Mostar

5. Kamenjaš Hamza        STK „Hašim Spahić“ – Ilijaš
6. Pejić Dario            STK „Borac“ – Banja Luka
7. Zijadić Benjamin        STK „Stens“ – Sarajevo
8. Beganović Kemal        STK „Vitez“ – Vitez

9. Forić Miralem        STK „Bugojno“ – Bugojno
10. Isabegović Amar        STK „Kreka“ – Tuzla
11. Mujičić Anes        STK „Banja Luka“ – Banja Luka
12. Erović Ilhad        STK „Stens“ – Sarajevo
13. Kajević Alen        STK „Stens“ – Sarajevo
14. Fazlić Kerim        STK „Kreka“ – Tuzla
15. Kunić Vladimir        STK „Borac“ – Banja Luka
16. Dadić Amar            STK „Bugojno“ - Bugojno

kadeti 2017 2018 drzavno

PLASMAN - KADETKINJE

1. Ćosić Dora            STK „CM“ - Vitez
2. Gnjatić Marija        STK „Prijedor“ - Prijedor
3. Mešetović Haris        ŞTK „Hašim Spahić“ - Ilijaš
3. Biogradlić Džana        STK „Spin 2012“ – Sarajevo
 
5. Hamzakadić Sara        STK „Bugojno“ – Bugojno
6. Zlotrg Ajna            STK „Vitez“ – Vitez
7. Lovrić Ema            STK „Kreka“ – Tuzla
8. Biogradlić Selma        STK „Spin 2012“ – Sarajevo
 
9. Mehić Lamija            STK „Vitez“ – Vitez
10. Zlotrg Edina        STK „Vitez“ – Vitez
11. Mešan Merjem        STK „Bugojno“ – Bugojno
12. Subašić Enra        STK „Spin 2012“ - Sarajevo

kadetkinje 2017 2018 drzavno

PLASMAN KADETI - DUBL

1. Kamenjaš Hamza/Šimunović Marko        „H.Spahić“/„Mostar“
2. Pandurević Vladimir/Ramljak Toni        „Banja Luka“/“Aladža“
3. Forić Miralem/Kmetaš Senad            „Bugojno“/“Bugojno“
3. Pejić Dario/Zijadić Benjamin            „Borac“/“Stens“

kadeti 2017 2018 drzavno dubl

PLASMAN KADETKINJE - DUBL

1. Biogradlić Džana/Ćosić Dora            „Spin 2012“/“CM“
2. Gnjatić Marija/Mešetović Harisa        „Prijedor“/“Hašim Spahić“
3. Hamzakadić Sara/Mešan Merjem            „Bugojno/“Bugojno“
3. Biogradlić Selma/Suljić Iman            „Spin 2012“/“Spin 2012“

kadetkinje 2017 2018 drzavno dubl

PLASMAN -  MJEŠOVITI PAROVI
 
1. Šimunović Marko/Gnjatić Marija        „Mostar“/“Prijedor“
2. Ramljak Toni/Biogradlić Džana        „Aladža“/“Spin 2012“
3. Kamenjaš Hamza/Mešetović Harisa        „H.Spahić“/“H.Spahić“
3. Pandurević Vladimir/Ćosić Dora        „Banja Luka“/“CM“

kadeti 2017 2018 drzavno miks

 

Muška kadetska reprezentacija
Ženska kadetska reprezentacija

Naredni vikend

26.06. - 01.07.2018.

Mediteranske igre (Taragona, Španija)

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?

Toni Ramljak i Dora Ćosić šampioni

U Ilijašu je održano Državno prvenstvo Bosne i Hercegovine za kadete i kadetkinje. Na prvenstvu su nastupili 44 kadeta i 20 kadetkinja. Iako je riječ o kadetskom turniru titule su zasluženo otišle u ruke mlađih kadeta Tonija Ramljaka (Aladža - Sarajevo) i Dore Ćosić (CM - Vitez).

PLASMAN - KADETI

1. Ramljak Toni            STK „Aladža“ - Sarajevo
2. Pandurević Vladimir    STK „Banja Luka“ – Banja Luka
3. Kmetaš Senad            STK „Bugojno“ - Bugojno
3. Šimunović Marko        STK „Mostar“ – Mostar

5. Kamenjaš Hamza        STK „Hašim Spahić“ – Ilijaš
6. Pejić Dario            STK „Borac“ – Banja Luka
7. Zijadić Benjamin        STK „Stens“ – Sarajevo
8. Beganović Kemal        STK „Vitez“ – Vitez

9. Forić Miralem        STK „Bugojno“ – Bugojno
10. Isabegović Amar        STK „Kreka“ – Tuzla
11. Mujičić Anes        STK „Banja Luka“ – Banja Luka
12. Erović Ilhad        STK „Stens“ – Sarajevo
13. Kajević Alen        STK „Stens“ – Sarajevo
14. Fazlić Kerim        STK „Kreka“ – Tuzla
15. Kunić Vladimir        STK „Borac“ – Banja Luka
16. Dadić Amar            STK „Bugojno“ - Bugojno

kadeti 2017 2018 drzavno

PLASMAN - KADETKINJE

1. Ćosić Dora            STK „CM“ - Vitez
2. Gnjatić Marija        STK „Prijedor“ - Prijedor
3. Mešetović Haris        ŞTK „Hašim Spahić“ - Ilijaš
3. Biogradlić Džana        STK „Spin 2012“ – Sarajevo
 
5. Hamzakadić Sara        STK „Bugojno“ – Bugojno
6. Zlotrg Ajna            STK „Vitez“ – Vitez
7. Lovrić Ema            STK „Kreka“ – Tuzla
8. Biogradlić Selma        STK „Spin 2012“ – Sarajevo
 
9. Mehić Lamija            STK „Vitez“ – Vitez
10. Zlotrg Edina        STK „Vitez“ – Vitez
11. Mešan Merjem        STK „Bugojno“ – Bugojno
12. Subašić Enra        STK „Spin 2012“ - Sarajevo

kadetkinje 2017 2018 drzavno

PLASMAN KADETI - DUBL

1. Kamenjaš Hamza/Šimunović Marko        „H.Spahić“/„Mostar“
2. Pandurević Vladimir/Ramljak Toni        „Banja Luka“/“Aladža“
3. Forić Miralem/Kmetaš Senad            „Bugojno“/“Bugojno“
3. Pejić Dario/Zijadić Benjamin            „Borac“/“Stens“

kadeti 2017 2018 drzavno dubl

PLASMAN KADETKINJE - DUBL

1. Biogradlić Džana/Ćosić Dora            „Spin 2012“/“CM“
2. Gnjatić Marija/Mešetović Harisa        „Prijedor“/“Hašim Spahić“
3. Hamzakadić Sara/Mešan Merjem            „Bugojno/“Bugojno“
3. Biogradlić Selma/Suljić Iman            „Spin 2012“/“Spin 2012“

kadetkinje 2017 2018 drzavno dubl

PLASMAN -  MJEŠOVITI PAROVI
 
1. Šimunović Marko/Gnjatić Marija        „Mostar“/“Prijedor“
2. Ramljak Toni/Biogradlić Džana        „Aladža“/“Spin 2012“
3. Kamenjaš Hamza/Mešetović Harisa        „H.Spahić“/“H.Spahić“
3. Pandurević Vladimir/Ćosić Dora        „Banja Luka“/“CM“

kadeti 2017 2018 drzavno miks

 

Muška kadetska reprezentacija
Ženska kadetska reprezentacija

Naredni vikend

26.06. - 01.07.2018.

Mediteranske igre (Taragona, Španija)

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?