Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Matković Luka (HT Eronet-Mostar) i Bušatlić Belma (Aladža - Sarajevo) pobjednici su Prvog TOP 8 Bosne i Hercegovine koji je održan u Tuzli.
Kožul Andrej (Kreševo - Kreševo) i Cerić Emina (Sarajevo - Sarajevo) bili su najuspješniji takmičari na Drugom otvorenom turniru za najmlađe kadete u Banjoj Luci.
Sarajlija Zijadić Benjamin i Bugojanka Mešan Merjem zasluženo su osvojili titule na Drugom otvorenom turniru Bosne i Hercegovine za mlađe kadete.
Na prvom juniorskom turniru TOP 8 Bosne i Hercegovine za juniore i juniorke najuspješniji su bili Mihailović Nikola iz Banjaluke i Ćosić Dora iz Viteza.
Ramljak Toni (Aladža - Sarajevo) i Ćosić Dora (CM - Vitez) pobjednici su prvog TOP za kadete u sezoni 2018/2019 koji je održan u Tuzli.
Gnjatić Marija i Mešetović Harisa osvojile su bronzanu medalju u parovima na ITTF Serbian Openu koji je održan u Kovilovu. I ostali naši takmičari imali su zapažene nastupe.
Zijadić Benjamin (Stens - Sarajevo) i Mešan Merjem (Bugojno - Bugojno) bili su najuspješniji takmičari Prvog otvorenog turnira BiH za mlađe kadete i mlađe kadetkinje koji je održan u Vitezu.
TREĆI NA BALKANU: Muška juniorska reprezentacija Bosne i Hercegovine osvojila je treće mjesto i bronzanu medalju na Balkanskom prvenstvu za mlade u Zenici.
DRUGI NA BALKANU: Muški juniorski dubl Mihailović Luka / Mihailović Nikola odbranio je srebrnu medalju na Balkanskom prvenstvu za mlade u Zenici.
TREĆI NA BALKANU: Banjalučanin Emir Mujičić osvojio je treće mjesto i bronzanu medalju u pojedinačnoj konkurenciji na Balkanskom prvenstvu za mlade u Zenici.
TREĆA NA BALKANU: Marković Snežana u paru sa Ivonom Petrić (Crna Gora) osvojila je bronzanu medalju u ženskom juniorskom dublu na Balkanskom prvenstvu za mlade u Zenici.
TREĆI NA BALKANU: Ramljak Toni i Pandurević Vladimir osvojili su treće mjesto i bronzanu medalju u kadetskom dublu na Balkanskom prvenstvu za mlade u Zenici.
Hadžiahmetović Emina (Spin 2012 - Sarajevo) osvojila je desetu uzastopnu titulu seniorske prvakinje BiH na prvenstvu u Jablanici. Svoju prvu titulu seniorskog prvaka BiH osvojio je Konjić Edin (Mladost - Zenica).
Mihailović Nikola (Banja Luka - Banja Luka) i Hasečić Alemka (Mostar - Mostar) novi su juniorski prvaci Bosne i Hercegovine.
Muška ekipa Banja Luka - Banja Luka i ženska ekipa Spin 2012 - Sarajevo osvojili su titule ekipnih kadetskih prvaka Bosne i Hercegovine na zvaničnom državnom ekipnom prvenstvu održanom u Tuzli.
Juniori ekipe Banja Luka - Banja Luka i juniorke ekipe Hašim Spahić - Ilijaš osvojili su titule državnih prvaka Bosne i Hercegovine u ekipnoj juniorskoj konkurenciji na zvaničnom državnom ekipnom prvenstvu održanom u Tuzli.
Konjić Edin (Mladost - Zenica) i Marković Snežana (Spin 2012 - Sarajevo) pobjednici su prvog seniorskog TOP 8 Bosne i Hercegovine.

Toni Ramljak i Dora Ćosić šampioni

U Ilijašu je održano Državno prvenstvo Bosne i Hercegovine za kadete i kadetkinje. Na prvenstvu su nastupili 44 kadeta i 20 kadetkinja. Iako je riječ o kadetskom turniru titule su zasluženo otišle u ruke mlađih kadeta Tonija Ramljaka (Aladža - Sarajevo) i Dore Ćosić (CM - Vitez).

PLASMAN - KADETI

1. Ramljak Toni            STK „Aladža“ - Sarajevo
2. Pandurević Vladimir    STK „Banja Luka“ – Banja Luka
3. Kmetaš Senad            STK „Bugojno“ - Bugojno
3. Šimunović Marko        STK „Mostar“ – Mostar

5. Kamenjaš Hamza        STK „Hašim Spahić“ – Ilijaš
6. Pejić Dario            STK „Borac“ – Banja Luka
7. Zijadić Benjamin        STK „Stens“ – Sarajevo
8. Beganović Kemal        STK „Vitez“ – Vitez

9. Forić Miralem        STK „Bugojno“ – Bugojno
10. Isabegović Amar        STK „Kreka“ – Tuzla
11. Mujičić Anes        STK „Banja Luka“ – Banja Luka
12. Erović Ilhad        STK „Stens“ – Sarajevo
13. Kajević Alen        STK „Stens“ – Sarajevo
14. Fazlić Kerim        STK „Kreka“ – Tuzla
15. Kunić Vladimir        STK „Borac“ – Banja Luka
16. Dadić Amar            STK „Bugojno“ - Bugojno

kadeti 2017 2018 drzavno

PLASMAN - KADETKINJE

1. Ćosić Dora            STK „CM“ - Vitez
2. Gnjatić Marija        STK „Prijedor“ - Prijedor
3. Mešetović Haris        ŞTK „Hašim Spahić“ - Ilijaš
3. Biogradlić Džana        STK „Spin 2012“ – Sarajevo
 
5. Hamzakadić Sara        STK „Bugojno“ – Bugojno
6. Zlotrg Ajna            STK „Vitez“ – Vitez
7. Lovrić Ema            STK „Kreka“ – Tuzla
8. Biogradlić Selma        STK „Spin 2012“ – Sarajevo
 
9. Mehić Lamija            STK „Vitez“ – Vitez
10. Zlotrg Edina        STK „Vitez“ – Vitez
11. Mešan Merjem        STK „Bugojno“ – Bugojno
12. Subašić Enra        STK „Spin 2012“ - Sarajevo

kadetkinje 2017 2018 drzavno

PLASMAN KADETI - DUBL

1. Kamenjaš Hamza/Šimunović Marko        „H.Spahić“/„Mostar“
2. Pandurević Vladimir/Ramljak Toni        „Banja Luka“/“Aladža“
3. Forić Miralem/Kmetaš Senad            „Bugojno“/“Bugojno“
3. Pejić Dario/Zijadić Benjamin            „Borac“/“Stens“

kadeti 2017 2018 drzavno dubl

PLASMAN KADETKINJE - DUBL

1. Biogradlić Džana/Ćosić Dora            „Spin 2012“/“CM“
2. Gnjatić Marija/Mešetović Harisa        „Prijedor“/“Hašim Spahić“
3. Hamzakadić Sara/Mešan Merjem            „Bugojno/“Bugojno“
3. Biogradlić Selma/Suljić Iman            „Spin 2012“/“Spin 2012“

kadetkinje 2017 2018 drzavno dubl

PLASMAN -  MJEŠOVITI PAROVI
 
1. Šimunović Marko/Gnjatić Marija        „Mostar“/“Prijedor“
2. Ramljak Toni/Biogradlić Džana        „Aladža“/“Spin 2012“
3. Kamenjaš Hamza/Mešetović Harisa        „H.Spahić“/“H.Spahić“
3. Pandurević Vladimir/Ćosić Dora        „Banja Luka“/“CM“

kadeti 2017 2018 drzavno miks

 

Muška kadetska reprezentacija
Ženska kadetska reprezentacija

Naredni događaji

15. i 16.12.2018.

Premijer liga (M)
Premijer liga (Ž)
Liga republike Srpske (M)

Kalendar

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?

Toni Ramljak i Dora Ćosić šampioni

U Ilijašu je održano Državno prvenstvo Bosne i Hercegovine za kadete i kadetkinje. Na prvenstvu su nastupili 44 kadeta i 20 kadetkinja. Iako je riječ o kadetskom turniru titule su zasluženo otišle u ruke mlađih kadeta Tonija Ramljaka (Aladža - Sarajevo) i Dore Ćosić (CM - Vitez).

PLASMAN - KADETI

1. Ramljak Toni            STK „Aladža“ - Sarajevo
2. Pandurević Vladimir    STK „Banja Luka“ – Banja Luka
3. Kmetaš Senad            STK „Bugojno“ - Bugojno
3. Šimunović Marko        STK „Mostar“ – Mostar

5. Kamenjaš Hamza        STK „Hašim Spahić“ – Ilijaš
6. Pejić Dario            STK „Borac“ – Banja Luka
7. Zijadić Benjamin        STK „Stens“ – Sarajevo
8. Beganović Kemal        STK „Vitez“ – Vitez

9. Forić Miralem        STK „Bugojno“ – Bugojno
10. Isabegović Amar        STK „Kreka“ – Tuzla
11. Mujičić Anes        STK „Banja Luka“ – Banja Luka
12. Erović Ilhad        STK „Stens“ – Sarajevo
13. Kajević Alen        STK „Stens“ – Sarajevo
14. Fazlić Kerim        STK „Kreka“ – Tuzla
15. Kunić Vladimir        STK „Borac“ – Banja Luka
16. Dadić Amar            STK „Bugojno“ - Bugojno

kadeti 2017 2018 drzavno

PLASMAN - KADETKINJE

1. Ćosić Dora            STK „CM“ - Vitez
2. Gnjatić Marija        STK „Prijedor“ - Prijedor
3. Mešetović Haris        ŞTK „Hašim Spahić“ - Ilijaš
3. Biogradlić Džana        STK „Spin 2012“ – Sarajevo
 
5. Hamzakadić Sara        STK „Bugojno“ – Bugojno
6. Zlotrg Ajna            STK „Vitez“ – Vitez
7. Lovrić Ema            STK „Kreka“ – Tuzla
8. Biogradlić Selma        STK „Spin 2012“ – Sarajevo
 
9. Mehić Lamija            STK „Vitez“ – Vitez
10. Zlotrg Edina        STK „Vitez“ – Vitez
11. Mešan Merjem        STK „Bugojno“ – Bugojno
12. Subašić Enra        STK „Spin 2012“ - Sarajevo

kadetkinje 2017 2018 drzavno

PLASMAN KADETI - DUBL

1. Kamenjaš Hamza/Šimunović Marko        „H.Spahić“/„Mostar“
2. Pandurević Vladimir/Ramljak Toni        „Banja Luka“/“Aladža“
3. Forić Miralem/Kmetaš Senad            „Bugojno“/“Bugojno“
3. Pejić Dario/Zijadić Benjamin            „Borac“/“Stens“

kadeti 2017 2018 drzavno dubl

PLASMAN KADETKINJE - DUBL

1. Biogradlić Džana/Ćosić Dora            „Spin 2012“/“CM“
2. Gnjatić Marija/Mešetović Harisa        „Prijedor“/“Hašim Spahić“
3. Hamzakadić Sara/Mešan Merjem            „Bugojno/“Bugojno“
3. Biogradlić Selma/Suljić Iman            „Spin 2012“/“Spin 2012“

kadetkinje 2017 2018 drzavno dubl

PLASMAN -  MJEŠOVITI PAROVI
 
1. Šimunović Marko/Gnjatić Marija        „Mostar“/“Prijedor“
2. Ramljak Toni/Biogradlić Džana        „Aladža“/“Spin 2012“
3. Kamenjaš Hamza/Mešetović Harisa        „H.Spahić“/“H.Spahić“
3. Pandurević Vladimir/Ćosić Dora        „Banja Luka“/“CM“

kadeti 2017 2018 drzavno miks

 

Muška kadetska reprezentacija
Ženska kadetska reprezentacija

Naredni događaji

15. i 16.12.2018.

Premijer liga (M)
Premijer liga (Ž)
Liga republike Srpske (M)

Kalendar

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?