sex geschichten - sex geschichten - sex stories - sex stories - xnxx - xnxx - xnxx - xnxx - porno - xhamster - xhamster - hd porno - hd sex - xvideos - xvideos - sex videos - xvideos - brazzers - sex geschichten - pornhub - redtube - sex geschichten - sex stories - xhamster - xnxx - xvideos - youporn
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Državno pojedinačno prvenstvo za juniore i juniorke, najuspješniji Pandurević Vladimir i Ćosić Dora
Državni prvaci Fazlić Kerim i Šenk Ljupka u kategoriji Mladjih kadeta
Premijer liga za muškarce 18/19, Mostarci i ove godine bez konkurencije
Sedma uzastopna titula za igračice Stonoteniskog kluba "Spin 2012" Sarajevo
Zijadić Benjamin (Stens - Sarajevo) i Mešan Merjem (Bugojno - Bugojno) bili su najuspješniji takmičari Trečeg otvorenog turnira BiH za mlađe kadete i mlađe kadetkinje koji je održan u Vitezu
Toni Ivano Ramljak (Aladža-Sarajevo) i Ema Lovrić (Kreka-Tuzla) pojedinačni su Državni prvaci u kadetskoj konkurenciji
U ženskoj konkurenciji 11. put za redom Emina Hadžiahmetović,u muškoj konkurenciji titula državnog prvaka pripala Arminu Alićiću
Matković Luka (HT Eronet-Mostar) i Bušatlić Belma (Aladža - Sarajevo) pobjednici su Prvog TOP 8 Bosne i Hercegovine koji je održan u Tuzli.
Kožul Andrej (Kreševo - Kreševo) i Cerić Emina (Sarajevo - Sarajevo) bili su najuspješniji takmičari na Drugom otvorenom turniru za najmlađe kadete u Banjoj Luci.
Sarajlija Zijadić Benjamin i Bugojanka Mešan Merjem zasluženo su osvojili titule na Drugom otvorenom turniru Bosne i Hercegovine za mlađe kadete.
Na prvom juniorskom turniru TOP 8 Bosne i Hercegovine za juniore i juniorke najuspješniji su bili Mihailović Nikola iz Banjaluke i Ćosić Dora iz Viteza.
Ramljak Toni (Aladža - Sarajevo) i Ćosić Dora (CM - Vitez) pobjednici su prvog TOP za kadete u sezoni 2018/2019 koji je održan u Tuzli.
Gnjatić Marija i Mešetović Harisa osvojile su bronzanu medalju u parovima na ITTF Serbian Openu koji je održan u Kovilovu. I ostali naši takmičari imali su zapažene nastupe.
Zijadić Benjamin (Stens - Sarajevo) i Mešan Merjem (Bugojno - Bugojno) bili su najuspješniji takmičari Prvog otvorenog turnira BiH za mlađe kadete i mlađe kadetkinje koji je održan u Vitezu.
TREĆI NA BALKANU: Muška juniorska reprezentacija Bosne i Hercegovine osvojila je treće mjesto i bronzanu medalju na Balkanskom prvenstvu za mlade u Zenici.
DRUGI NA BALKANU: Muški juniorski dubl Mihailović Luka / Mihailović Nikola odbranio je srebrnu medalju na Balkanskom prvenstvu za mlade u Zenici.
TREĆI NA BALKANU: Banjalučanin Emir Mujičić osvojio je treće mjesto i bronzanu medalju u pojedinačnoj konkurenciji na Balkanskom prvenstvu za mlade u Zenici.
TREĆA NA BALKANU: Marković Snežana u paru sa Ivonom Petrić (Crna Gora) osvojila je bronzanu medalju u ženskom juniorskom dublu na Balkanskom prvenstvu za mlade u Zenici.
TREĆI NA BALKANU: Ramljak Toni i Pandurević Vladimir osvojili su treće mjesto i bronzanu medalju u kadetskom dublu na Balkanskom prvenstvu za mlade u Zenici.

Ramljak i Ćosićeva ubjedljivi

U Tuzli je odigran prvi TOP 8 za kadete i kadetkinje. Ubjedljivo su trijumfovali Ramljak Toni (Aladža - Sarajevo) i Ćosić Dora (CM - Vitez) koji su zabilježili svih 7 sedam pobjeda uz samo jedan izgubljen set. Domaćinu iz Tuzle pripala su dva druga mjesta koja su osvojili Isabegović Amar i Lovrić Ema.

kadeti 2018 2019 top8 1

KADETI GRUPA A

1. Ramljak Toni (Aladža - Sarajevo) 7/0
2. Isabegović Amar (Kreka Edelex - Tuzla) 6/1
3. Pandurević Vladimir (Banja Luka - Banja Luka) 5/2
4. Zijadić Benjamin (Stens - Sarajevo) 4/3
5. Pejić Dario (Borac - Banja Luka) 3/4
6. Beganović Kemal (Vitez - Vitez) 2/5
7. Mujičić Anes (Banja Luka - Banja Luka) 1/6
8. Erović Ilhan (Stens - Sarajevo) 0/7 (w/0)

KADETI GRUPA B

9. Kunić Vladimir (Banja Luka - Banja Luka) 7/0
10. Fazlić Kerim (Kreka Edelex - Tuzla) 6/1
11. Kajević Alen (Stens - Sarajevo) 5/2
12. Bobaš Marko (CM - Vitez) 4/3
13. Grabljić Aljoša (Banja Luka - Banja Luka) 2/5
14. Dadić Amar (Bugojno - Bugojno) 2/5
15. Jacić Denis (NEC - Tešanj) 1/6
16. Rustić Alen (NEC - Tešanj) 1/6

kadetkinje 2018 2019 top8 1

KADETKINJE GRUPA A

1. Ćosić Dora (CM - Vitez) 7/0
2. Lovrić Ema (Kreka Edelex - Tuzla) 6/1
3. Biogradlić Džana (Spin 2012 - Sarajevo) 4/3
4. Zlotrg Ajna (Vitez - Vitez) 4/3
5. Hamzakadić Sara (Bugojno - Bugojno) 3/4
6. Ahmetović Emina (Kreka Edelex - Tuzla) 2/5
7. Čorić Nejra (Hašim Spahić - IlijaŠ) 1/6
8. Mehić Lamija (Vitez - Vitez) 1/6

KADETKINJE GRUPA B

9.  Suljić Iman (Spin 2012 - Sarajevo)
10. Silajdžić Amna (Sana - Ključ)
11. Mešan Merjem (Bugojno - Bugojno)
12. Subašić Enra (Spin 2012 - Sarajevo)
13. Dragišić Sofija (Spin - Banja Luka)
14. Husaković Lejla (Spin - Doboj istok)
15. Junuzović Esmila (Spin - Doboj istok)
16. Čutura Nedžmina (Hašim Spahić - Ilijaš)

kadeti 2018 2019 top8 1 prvaci

Naredni vikend

POJEDINAČNO DRŽAVNO PRVENSTVO JUNIORI/JUNIORKE

18 i 19 Maj, 2019.Bugojno

 

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?

Ramljak i Ćosićeva ubjedljivi

U Tuzli je odigran prvi TOP 8 za kadete i kadetkinje. Ubjedljivo su trijumfovali Ramljak Toni (Aladža - Sarajevo) i Ćosić Dora (CM - Vitez) koji su zabilježili svih 7 sedam pobjeda uz samo jedan izgubljen set. Domaćinu iz Tuzle pripala su dva druga mjesta koja su osvojili Isabegović Amar i Lovrić Ema.

kadeti 2018 2019 top8 1

KADETI GRUPA A

1. Ramljak Toni (Aladža - Sarajevo) 7/0
2. Isabegović Amar (Kreka Edelex - Tuzla) 6/1
3. Pandurević Vladimir (Banja Luka - Banja Luka) 5/2
4. Zijadić Benjamin (Stens - Sarajevo) 4/3
5. Pejić Dario (Borac - Banja Luka) 3/4
6. Beganović Kemal (Vitez - Vitez) 2/5
7. Mujičić Anes (Banja Luka - Banja Luka) 1/6
8. Erović Ilhan (Stens - Sarajevo) 0/7 (w/0)

KADETI GRUPA B

9. Kunić Vladimir (Banja Luka - Banja Luka) 7/0
10. Fazlić Kerim (Kreka Edelex - Tuzla) 6/1
11. Kajević Alen (Stens - Sarajevo) 5/2
12. Bobaš Marko (CM - Vitez) 4/3
13. Grabljić Aljoša (Banja Luka - Banja Luka) 2/5
14. Dadić Amar (Bugojno - Bugojno) 2/5
15. Jacić Denis (NEC - Tešanj) 1/6
16. Rustić Alen (NEC - Tešanj) 1/6

kadetkinje 2018 2019 top8 1

KADETKINJE GRUPA A

1. Ćosić Dora (CM - Vitez) 7/0
2. Lovrić Ema (Kreka Edelex - Tuzla) 6/1
3. Biogradlić Džana (Spin 2012 - Sarajevo) 4/3
4. Zlotrg Ajna (Vitez - Vitez) 4/3
5. Hamzakadić Sara (Bugojno - Bugojno) 3/4
6. Ahmetović Emina (Kreka Edelex - Tuzla) 2/5
7. Čorić Nejra (Hašim Spahić - IlijaŠ) 1/6
8. Mehić Lamija (Vitez - Vitez) 1/6

KADETKINJE GRUPA B

9.  Suljić Iman (Spin 2012 - Sarajevo)
10. Silajdžić Amna (Sana - Ključ)
11. Mešan Merjem (Bugojno - Bugojno)
12. Subašić Enra (Spin 2012 - Sarajevo)
13. Dragišić Sofija (Spin - Banja Luka)
14. Husaković Lejla (Spin - Doboj istok)
15. Junuzović Esmila (Spin - Doboj istok)
16. Čutura Nedžmina (Hašim Spahić - Ilijaš)

kadeti 2018 2019 top8 1 prvaci

Naredni vikend

POJEDINAČNO DRŽAVNO PRVENSTVO JUNIORI/JUNIORKE

18 i 19 Maj, 2019.Bugojno

 

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?