sex geschichten - sex geschichten - sex stories - sex stories - xnxx - xnxx - xnxx - xnxx - porno - xhamster - xhamster - hd porno - hd sex - xvideos - xvideos - sex videos - xvideos - brazzers - sex geschichten - pornhub - redtube - sex geschichten - sex stories - xhamster - xnxx - xvideos - youporn
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Državno pojedinačno prvenstvo za juniore i juniorke, najuspješniji Pandurević Vladimir i Ćosić Dora
Državni prvaci Fazlić Kerim i Šenk Ljupka u kategoriji Mladjih kadeta
Premijer liga za muškarce 18/19, Mostarci i ove godine bez konkurencije
Sedma uzastopna titula za igračice Stonoteniskog kluba "Spin 2012" Sarajevo
Zijadić Benjamin (Stens - Sarajevo) i Mešan Merjem (Bugojno - Bugojno) bili su najuspješniji takmičari Trečeg otvorenog turnira BiH za mlađe kadete i mlađe kadetkinje koji je održan u Vitezu
Toni Ivano Ramljak (Aladža-Sarajevo) i Ema Lovrić (Kreka-Tuzla) pojedinačni su Državni prvaci u kadetskoj konkurenciji
U ženskoj konkurenciji 11. put za redom Emina Hadžiahmetović,u muškoj konkurenciji titula državnog prvaka pripala Arminu Alićiću
Matković Luka (HT Eronet-Mostar) i Bušatlić Belma (Aladža - Sarajevo) pobjednici su Prvog TOP 8 Bosne i Hercegovine koji je održan u Tuzli.
Kožul Andrej (Kreševo - Kreševo) i Cerić Emina (Sarajevo - Sarajevo) bili su najuspješniji takmičari na Drugom otvorenom turniru za najmlađe kadete u Banjoj Luci.
Sarajlija Zijadić Benjamin i Bugojanka Mešan Merjem zasluženo su osvojili titule na Drugom otvorenom turniru Bosne i Hercegovine za mlađe kadete.
Na prvom juniorskom turniru TOP 8 Bosne i Hercegovine za juniore i juniorke najuspješniji su bili Mihailović Nikola iz Banjaluke i Ćosić Dora iz Viteza.
Ramljak Toni (Aladža - Sarajevo) i Ćosić Dora (CM - Vitez) pobjednici su prvog TOP za kadete u sezoni 2018/2019 koji je održan u Tuzli.
Gnjatić Marija i Mešetović Harisa osvojile su bronzanu medalju u parovima na ITTF Serbian Openu koji je održan u Kovilovu. I ostali naši takmičari imali su zapažene nastupe.
Zijadić Benjamin (Stens - Sarajevo) i Mešan Merjem (Bugojno - Bugojno) bili su najuspješniji takmičari Prvog otvorenog turnira BiH za mlađe kadete i mlađe kadetkinje koji je održan u Vitezu.
TREĆI NA BALKANU: Muška juniorska reprezentacija Bosne i Hercegovine osvojila je treće mjesto i bronzanu medalju na Balkanskom prvenstvu za mlade u Zenici.
DRUGI NA BALKANU: Muški juniorski dubl Mihailović Luka / Mihailović Nikola odbranio je srebrnu medalju na Balkanskom prvenstvu za mlade u Zenici.
TREĆI NA BALKANU: Banjalučanin Emir Mujičić osvojio je treće mjesto i bronzanu medalju u pojedinačnoj konkurenciji na Balkanskom prvenstvu za mlade u Zenici.
TREĆA NA BALKANU: Marković Snežana u paru sa Ivonom Petrić (Crna Gora) osvojila je bronzanu medalju u ženskom juniorskom dublu na Balkanskom prvenstvu za mlade u Zenici.
TREĆI NA BALKANU: Ramljak Toni i Pandurević Vladimir osvojili su treće mjesto i bronzanu medalju u kadetskom dublu na Balkanskom prvenstvu za mlade u Zenici.

Mihailović Nikola i Ćosić Dora bez poraza

Prvi TOP 8 za juniore i juniorke održan je u Vitezu u organizaciji STS BiH i STK "CM" iz Viteza. Pred takmičarima je bio težak zadatak od sedam pojedinačnh mečeva a najviše uspjeha imali su Banjalučanin Mihailović Nikola i Ćosić Dora (CM - Vitez) koji su savladali sve svoje protivnike.

PLASMAN JUNIORI GRUPA „A“

1. Mihailović Nikola (STS BiH) 7/0    
2. Mujičić Emir (Banja Luka - Banja Luka) 4/3    
3. Šečibović Adin (Mladost - Zenica) 4/3
4. Pandurević Vladimir (Banja Luka - Banja Luka) 4/3
5. Ramljak Toni (Aladža - Sarajevo) 4/3    
6. Kamenjaš Hamza (Hašim Spahić - Ilijaš) 2/5
7. Forić Miralem (Bugojno - Bugojno) 2/5
8. Đurović Amar (Aladža - Sarajevo)    1/6

PLASMAN JUNIORI GRUPA „B“

9.   Pejić Dario (Borac - Banja Luka) 7/0
10. Burak Asmir (Vitez - Vitez) 5/2
11. Jašarević Kenan (Sana - Ključ) 5/2
12. Šimunović Marko (Mostar - Mostar) 4/3
13. Isabegović Amar (Kreka Edelex) 3/4
14. Perišić Saša (Perućica - Foča) 3/4
15. Kunić Vladimir (Borac - Banja Luka) 1/6
16. Erović Ilhan (Stens - Sarajevo) 0/7

PLASMAN JUNIORKE GRUPA „A“
 
1. Ćosić Dora (CM - Vitez) 7/0    
2. Mešetović Harisa    (Hašim Spahić - Ilijaš) 5/2
3. Gnjatić Marija (Prijedor - Prijedor) 5/2
4. Hasečić Alemka (Aladža - Sarajevo) 5/2
5. Biogradlić Džana (Spin 2012 - Sarajevo) 3/4    
6. Čajić Hena (Spin 2012 - Sarajevo) 2/5    
7. Fazlić Amina (Kreka Edelex) 1/6
8. Hamzakadić Sara (Bugojno - Bugojno) 0/7    

PLASMAN JUNIORKE GRUPA „B“

9.   Lovrić Ema (Kreka Edelex) 7/0
10. Zlotrg Ajna (Vitez - Vitez) 6/1
11. Mehić Lamija (Vitez - Vitez) 5/2
12. Pušić Leonarda (Mostar - Mostar) 4/3
13. Mešan Merjem (Bugojno - Bugojno) 3/4
14. Biogradlić Selma (Spin 2012 - Sarajevo) 2/5
15. Erović Ilma (Stens - Sarajevo) 1/6
16. Grabljić Vanja (Banja Luka - Banja Luka) 0/7

juniori 2108 19 top8 1

juniorke 2108 19 top8 1

juniori 2108 19 top8 1 medalje

juniori 2108 19 top8 1 prvaci

Naredni vikend

POJEDINAČNO DRŽAVNO PRVENSTVO JUNIORI/JUNIORKE

18 i 19 Maj, 2019.Bugojno

 

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?

Mihailović Nikola i Ćosić Dora bez poraza

Prvi TOP 8 za juniore i juniorke održan je u Vitezu u organizaciji STS BiH i STK "CM" iz Viteza. Pred takmičarima je bio težak zadatak od sedam pojedinačnh mečeva a najviše uspjeha imali su Banjalučanin Mihailović Nikola i Ćosić Dora (CM - Vitez) koji su savladali sve svoje protivnike.

PLASMAN JUNIORI GRUPA „A“

1. Mihailović Nikola (STS BiH) 7/0    
2. Mujičić Emir (Banja Luka - Banja Luka) 4/3    
3. Šečibović Adin (Mladost - Zenica) 4/3
4. Pandurević Vladimir (Banja Luka - Banja Luka) 4/3
5. Ramljak Toni (Aladža - Sarajevo) 4/3    
6. Kamenjaš Hamza (Hašim Spahić - Ilijaš) 2/5
7. Forić Miralem (Bugojno - Bugojno) 2/5
8. Đurović Amar (Aladža - Sarajevo)    1/6

PLASMAN JUNIORI GRUPA „B“

9.   Pejić Dario (Borac - Banja Luka) 7/0
10. Burak Asmir (Vitez - Vitez) 5/2
11. Jašarević Kenan (Sana - Ključ) 5/2
12. Šimunović Marko (Mostar - Mostar) 4/3
13. Isabegović Amar (Kreka Edelex) 3/4
14. Perišić Saša (Perućica - Foča) 3/4
15. Kunić Vladimir (Borac - Banja Luka) 1/6
16. Erović Ilhan (Stens - Sarajevo) 0/7

PLASMAN JUNIORKE GRUPA „A“
 
1. Ćosić Dora (CM - Vitez) 7/0    
2. Mešetović Harisa    (Hašim Spahić - Ilijaš) 5/2
3. Gnjatić Marija (Prijedor - Prijedor) 5/2
4. Hasečić Alemka (Aladža - Sarajevo) 5/2
5. Biogradlić Džana (Spin 2012 - Sarajevo) 3/4    
6. Čajić Hena (Spin 2012 - Sarajevo) 2/5    
7. Fazlić Amina (Kreka Edelex) 1/6
8. Hamzakadić Sara (Bugojno - Bugojno) 0/7    

PLASMAN JUNIORKE GRUPA „B“

9.   Lovrić Ema (Kreka Edelex) 7/0
10. Zlotrg Ajna (Vitez - Vitez) 6/1
11. Mehić Lamija (Vitez - Vitez) 5/2
12. Pušić Leonarda (Mostar - Mostar) 4/3
13. Mešan Merjem (Bugojno - Bugojno) 3/4
14. Biogradlić Selma (Spin 2012 - Sarajevo) 2/5
15. Erović Ilma (Stens - Sarajevo) 1/6
16. Grabljić Vanja (Banja Luka - Banja Luka) 0/7

juniori 2108 19 top8 1

juniorke 2108 19 top8 1

juniori 2108 19 top8 1 medalje

juniori 2108 19 top8 1 prvaci

Naredni vikend

POJEDINAČNO DRŽAVNO PRVENSTVO JUNIORI/JUNIORKE

18 i 19 Maj, 2019.Bugojno

 

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?