Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
PRVI TOP 8 GRUPA "A" I "B" ZA SENIORE I SENIORKE
Prvi-otvoreni-turnira-za-najmlade-kadete-i-najmlade-kadetkinje
2019 ITTF Junior Circuit Golden, Croatia Junior & Cadet Open
PRVI OTVORENI TURNIRA ZA MLAĐE KADETE I MLAĐE KADETKINJE ILIJAŠ, 8.09.2019. GODINE
USPJEŠAN NASTUP NAŠE MLADE REPREZENTACIJE NA BALKANSKOM PRVENSTVU
DRŽAVNO EKIPNO PRVENSTVO ZA MLAĐE KADETE
DRUGI TOP 8 GRUPA A I B ZA JUNIORE I JUNIORKE
DRŽAVNO PRVENSTVO U -21, najuspješniji Matković Luka i Biogradlić Džana
Državno pojedinačno prvenstvo za juniore i juniorke, najuspješniji Pandurević Vladimir i Ćosić Dora
Državni prvaci Fazlić Kerim i Šenk Ljupka u kategoriji Mladjih kadeta
Premijer liga za muškarce 18/19, Mostarci i ove godine bez konkurencije
Sedma uzastopna titula za igračice Stonoteniskog kluba "Spin 2012" Sarajevo
Zijadić Benjamin (Stens - Sarajevo) i Mešan Merjem (Bugojno - Bugojno) bili su najuspješniji takmičari Trečeg otvorenog turnira BiH za mlađe kadete i mlađe kadetkinje koji je održan u Vitezu
Toni Ivano Ramljak (Aladža-Sarajevo) i Ema Lovrić (Kreka-Tuzla) pojedinačni su Državni prvaci u kadetskoj konkurenciji
U ženskoj konkurenciji 11. put za redom Emina Hadžiahmetović,u muškoj konkurenciji titula državnog prvaka pripala Arminu Alićiću
Matković Luka (HT Eronet-Mostar) i Bušatlić Belma (Aladža - Sarajevo) pobjednici su Prvog TOP 8 Bosne i Hercegovine koji je održan u Tuzli.
Kožul Andrej (Kreševo - Kreševo) i Cerić Emina (Sarajevo - Sarajevo) bili su najuspješniji takmičari na Drugom otvorenom turniru za najmlađe kadete u Banjoj Luci.
Sarajlija Zijadić Benjamin i Bugojanka Mešan Merjem zasluženo su osvojili titule na Drugom otvorenom turniru Bosne i Hercegovine za mlađe kadete.
Na prvom juniorskom turniru TOP 8 Bosne i Hercegovine za juniore i juniorke najuspješniji su bili Mihailović Nikola iz Banjaluke i Ćosić Dora iz Viteza.
Ramljak Toni (Aladža - Sarajevo) i Ćosić Dora (CM - Vitez) pobjednici su prvog TOP za kadete u sezoni 2018/2019 koji je održan u Tuzli.
Gnjatić Marija i Mešetović Harisa osvojile su bronzanu medalju u parovima na ITTF Serbian Openu koji je održan u Kovilovu. I ostali naši takmičari imali su zapažene nastupe.
Zijadić Benjamin (Stens - Sarajevo) i Mešan Merjem (Bugojno - Bugojno) bili su najuspješniji takmičari Prvog otvorenog turnira BiH za mlađe kadete i mlađe kadetkinje koji je održan u Vitezu.

PRVACI PEJIĆ DARIO I ĆOSIĆ DORA

U organizaciji STK "CM" - Vitez 19.10.2019 godine održan je I TOP-8 za

kadete i kadetkinje.

 

Plasman - Kadeti Grupa "A"

1. Pejić Dario                  STK "Borac" - Banja Luka

2. Pandurević Vladimir     STK "Banja Luka" - Banja Luka

3. Zijadić Benjamin          STK "Aladža" - Sarajevo

4. Kajević Alen                STK "Stens" - Sarajevo

5. Prusina Nikola             STK "Brotnjo" - Čitluk

6. Dadić Amar                 STK "Bugojno" - Bugojno

7. Hanić Azur                  STK "Lukavac" - Lukavac

8. Manović Sanjin            STK "Bugojno" - Bugojno

Plasman - Kadetkinje Grupa "A"

1. Ćosić Dora                  STK "CM" - Vitez

2. Zlotrg Ajna                   STK "Vitez" - Vitez

3. Šenk Ljupka                STK "Željezničar" - Sarajevo

4. Subašić Enra               STK "Spin 2012" - Sarajevo

5. Mešan Merjem             STK "Bugojno" - Bugojno

6. Smajilbašić Ajla           STK "Kreka" - Tuzla

7. Silajdžić Amna             STK "Sana" - Ključ

8. Dragišić Sofija              STK "Borac" - Banja Luka

Plasman - Kadeti Grupa "B"

1. Grabljić Aljoša              STK "Banja Luka" - Banja Luka

2. Čorić Emin                   STK "Željezničar" - Sarajevo

3. Kamenjaš Muhamed     STK "Hašim Spahić" - Ilijaš

4. Knežević Josip             STK "CM" - Vitez

5. Kanlić Aron                  STK "Spin 2012" - Sarajevo

6. Faković Tarik                STK "Kreka" - Tuzla

7. Fakić Raif                    STK "Aladža" - Sarajevo

8. Isabegović Elvir             STK "Kreka" - Tuzla

Plasman - Kadetkinje Grupa "B"

1. Zečević Jovan               STK "Perućica" - Foča

2. Šimunović Marija          STK "HT Eronet" - Mostar

3. Đulović Nađa                STK "Kreka" - Tuzla

4. Vuković Magdalena       STK "Perućica" - Foča

5. Mrdjen Jelena               STK "Spin" - Banja Luka

6. Alijević Zana                 STK "Spin 2012" - Sarajevo

7. Dobrota Miša                STK "Perućica" - Foča

8. Dunjić Lara                   STK "Perućica" - Foča

Propozicije


 

 

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?

PRVACI PEJIĆ DARIO I ĆOSIĆ DORA

U organizaciji STK "CM" - Vitez 19.10.2019 godine održan je I TOP-8 za

kadete i kadetkinje.

 

Plasman - Kadeti Grupa "A"

1. Pejić Dario                  STK "Borac" - Banja Luka

2. Pandurević Vladimir     STK "Banja Luka" - Banja Luka

3. Zijadić Benjamin          STK "Aladža" - Sarajevo

4. Kajević Alen                STK "Stens" - Sarajevo

5. Prusina Nikola             STK "Brotnjo" - Čitluk

6. Dadić Amar                 STK "Bugojno" - Bugojno

7. Hanić Azur                  STK "Lukavac" - Lukavac

8. Manović Sanjin            STK "Bugojno" - Bugojno

Plasman - Kadetkinje Grupa "A"

1. Ćosić Dora                  STK "CM" - Vitez

2. Zlotrg Ajna                   STK "Vitez" - Vitez

3. Šenk Ljupka                STK "Željezničar" - Sarajevo

4. Subašić Enra               STK "Spin 2012" - Sarajevo

5. Mešan Merjem             STK "Bugojno" - Bugojno

6. Smajilbašić Ajla           STK "Kreka" - Tuzla

7. Silajdžić Amna             STK "Sana" - Ključ

8. Dragišić Sofija              STK "Borac" - Banja Luka

Plasman - Kadeti Grupa "B"

1. Grabljić Aljoša              STK "Banja Luka" - Banja Luka

2. Čorić Emin                   STK "Željezničar" - Sarajevo

3. Kamenjaš Muhamed     STK "Hašim Spahić" - Ilijaš

4. Knežević Josip             STK "CM" - Vitez

5. Kanlić Aron                  STK "Spin 2012" - Sarajevo

6. Faković Tarik                STK "Kreka" - Tuzla

7. Fakić Raif                    STK "Aladža" - Sarajevo

8. Isabegović Elvir             STK "Kreka" - Tuzla

Plasman - Kadetkinje Grupa "B"

1. Zečević Jovan               STK "Perućica" - Foča

2. Šimunović Marija          STK "HT Eronet" - Mostar

3. Đulović Nađa                STK "Kreka" - Tuzla

4. Vuković Magdalena       STK "Perućica" - Foča

5. Mrdjen Jelena               STK "Spin" - Banja Luka

6. Alijević Zana                 STK "Spin 2012" - Sarajevo

7. Dobrota Miša                STK "Perućica" - Foča

8. Dunjić Lara                   STK "Perućica" - Foča

Propozicije


 

 

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?