Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
ČESTITKA ZA NOVOGODIŠNJE PRAZNIKE
STK HT ERONET- Mostar OSVAJAČ KUPA BIH ZA MUŠKARCE
STK "SPIN 2012" ODBRANIO OSMU UZASTOPNU TITULU
DRŽAVNI KADETSKI PRVACI RAMLJAK TONI I ZLOTRG AJNA
3. OTVORENI TURNIR ZA MLAĐE KADETE I MLAĐE KADETKINJE
PRVI TOP 8 GRUPA "A" I "B" ZA SENIORE I SENIORKE
Prvi-otvoreni-turnira-za-najmlade-kadete-i-najmlade-kadetkinje
2019 ITTF Junior Circuit Golden, Croatia Junior & Cadet Open
PRVI OTVORENI TURNIRA ZA MLAĐE KADETE I MLAĐE KADETKINJE ILIJAŠ, 8.09.2019. GODINE
USPJEŠAN NASTUP NAŠE MLADE REPREZENTACIJE NA BALKANSKOM PRVENSTVU
DRŽAVNO EKIPNO PRVENSTVO ZA MLAĐE KADETE
DRUGI TOP 8 GRUPA A I B ZA JUNIORE I JUNIORKE
DRŽAVNO PRVENSTVO U -21, najuspješniji Matković Luka i Biogradlić Džana
Državno pojedinačno prvenstvo za juniore i juniorke, najuspješniji Pandurević Vladimir i Ćosić Dora
Državni prvaci Fazlić Kerim i Šenk Ljupka u kategoriji Mladjih kadeta
Premijer liga za muškarce 18/19, Mostarci i ove godine bez konkurencije
Sedma uzastopna titula za igračice Stonoteniskog kluba "Spin 2012" Sarajevo
Zijadić Benjamin (Stens - Sarajevo) i Mešan Merjem (Bugojno - Bugojno) bili su najuspješniji takmičari Trečeg otvorenog turnira BiH za mlađe kadete i mlađe kadetkinje koji je održan u Vitezu
Toni Ivano Ramljak (Aladža-Sarajevo) i Ema Lovrić (Kreka-Tuzla) pojedinačni su Državni prvaci u kadetskoj konkurenciji
U ženskoj konkurenciji 11. put za redom Emina Hadžiahmetović,u muškoj konkurenciji titula državnog prvaka pripala Arminu Alićiću
Matković Luka (HT Eronet-Mostar) i Bušatlić Belma (Aladža - Sarajevo) pobjednici su Prvog TOP 8 Bosne i Hercegovine koji je održan u Tuzli.
Kožul Andrej (Kreševo - Kreševo) i Cerić Emina (Sarajevo - Sarajevo) bili su najuspješniji takmičari na Drugom otvorenom turniru za najmlađe kadete u Banjoj Luci.
Sarajlija Zijadić Benjamin i Bugojanka Mešan Merjem zasluženo su osvojili titule na Drugom otvorenom turniru Bosne i Hercegovine za mlađe kadete.
Na prvom juniorskom turniru TOP 8 Bosne i Hercegovine za juniore i juniorke najuspješniji su bili Mihailović Nikola iz Banjaluke i Ćosić Dora iz Viteza.
Ramljak Toni (Aladža - Sarajevo) i Ćosić Dora (CM - Vitez) pobjednici su prvog TOP za kadete u sezoni 2018/2019 koji je održan u Tuzli.
Gnjatić Marija i Mešetović Harisa osvojile su bronzanu medalju u parovima na ITTF Serbian Openu koji je održan u Kovilovu. I ostali naši takmičari imali su zapažene nastupe.
Zijadić Benjamin (Stens - Sarajevo) i Mešan Merjem (Bugojno - Bugojno) bili su najuspješniji takmičari Prvog otvorenog turnira BiH za mlađe kadete i mlađe kadetkinje koji je održan u Vitezu.

NAJBOLJI MIHAILOVIĆ LUKA I BIOGRADLIĆ DŽANA

 

U organizaciji Stk Borac iz Banja Luke 22.11.2020 održan je Prvi Top 8 grupa A i B za senior i seniorke.

Kod seniora najuspješniji bio je Mihailović Luka iz Stk Linza Austrija, drugo mjesto pripalo je Konjić Edinu iz Stk Mladost Zenica dok je treći bio Matković Luka iz  Stk Mostar.

Kod seniorki najuspješnija bila je Džana Biogradlić iz Stk Spin 2012 iz Sarajeva. Drugo mjesto pripalo je Zlotrg Ajni iz STk Vitez dok je treća bila Gnjatić Marija iz Stk Prijedor.

KONAČNI PLASMAN SENIORI GRUPA A

1.MIhailović Luka

2.Konjić Edin

3.Matković Luka

4.Aličić Armin

5.Mihailović Nikola

6.Gutić Edin

7.Divović Almir

8.Pejić Dario

KONAČNI PLASMAN SENIORKE GRUPA A

1. Biogradlić Džana

2.Zlotrg Ajna

3.Gnjatić Marija

4.Mešetović Harisa

5.Lovrić Ema

6.Čajić Hena

7.Mešan Merjem

8.Subašić Enra ( Nije nastupila zbog bolesti)

KONAČNI PLASMAN SENIORI GRUPA B

1.Mujičić Emir

2.Vučijak Marko

3.Kamenjaš Hamza

4.Maksimović Vedran

5.Marčetić Siniša

6.Bušatlić Irhad

7.Mujičić Anes

8.Kunić Vladimir

KONAČNI PLASMAN SENIORKE GRUPA B

1.Mehić Lamija

2.Hamzakadić Sara

3.Sikira Emina

4.Alijević Zana

 

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?

NAJBOLJI MIHAILOVIĆ LUKA I BIOGRADLIĆ DŽANA

 

U organizaciji Stk Borac iz Banja Luke 22.11.2020 održan je Prvi Top 8 grupa A i B za senior i seniorke.

Kod seniora najuspješniji bio je Mihailović Luka iz Stk Linza Austrija, drugo mjesto pripalo je Konjić Edinu iz Stk Mladost Zenica dok je treći bio Matković Luka iz  Stk Mostar.

Kod seniorki najuspješnija bila je Džana Biogradlić iz Stk Spin 2012 iz Sarajeva. Drugo mjesto pripalo je Zlotrg Ajni iz STk Vitez dok je treća bila Gnjatić Marija iz Stk Prijedor.

KONAČNI PLASMAN SENIORI GRUPA A

1.MIhailović Luka

2.Konjić Edin

3.Matković Luka

4.Aličić Armin

5.Mihailović Nikola

6.Gutić Edin

7.Divović Almir

8.Pejić Dario

KONAČNI PLASMAN SENIORKE GRUPA A

1. Biogradlić Džana

2.Zlotrg Ajna

3.Gnjatić Marija

4.Mešetović Harisa

5.Lovrić Ema

6.Čajić Hena

7.Mešan Merjem

8.Subašić Enra ( Nije nastupila zbog bolesti)

KONAČNI PLASMAN SENIORI GRUPA B

1.Mujičić Emir

2.Vučijak Marko

3.Kamenjaš Hamza

4.Maksimović Vedran

5.Marčetić Siniša

6.Bušatlić Irhad

7.Mujičić Anes

8.Kunić Vladimir

KONAČNI PLASMAN SENIORKE GRUPA B

1.Mehić Lamija

2.Hamzakadić Sara

3.Sikira Emina

4.Alijević Zana

 

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?