• Prva Federalna liga 2018/2019 - 2. turnus Open or Close

    Jablanica, 17.11.2018.

    5. KOLO  
       
    Nec - Goražde 3:0
    HT Eronet III - Hasspin 2:3
    Brotnjo – Aladža II 2:3
    Kreka II – Doboj Jug 3:2
       
       
       
    6. KOLO  
       
    Aladža II - Kreka Edelex II 3:1
    Hasspin - Brotnjo 3:0
    Goražde – HT Eronet III 0:3
    Kreševo - Nec 2:3
       
       
       
    7. KOLO  
       
    HT Eronet III - Kreševo 0:3
    Brotnjo - Goražde 3:0
    Kreka II - Hasspin 0:3
    Doboj Jug – Aladža II 2:3
       
       
       
    8. KOLO  
       
    Hasspin - Doboj jug 3:1
    Goražde – Kreka II 0:3
    Kreševo - Brotnjo 1:3
    Nec – HT Eronet III 3:1
       
       
       
    9. KOLO  
       
    Brotnjo - Nec 3:0
    Kreka II - Kreševo 3:1
    Doboj Jug - Goražde 3:2
    Aladža II - Hasspin 1:3
       
       
       

     

     
    TABELA
    pobjede porazi mečevi
    bodovi
    1
    Hasspin - Jablanica 8 0 24:6 16
    2
    Aladža II - Sarajevo 6 2 21:12 12
    3 Brotnjo - Čitluk 5 3 19:14 10
    4
    Kreka Edelex II - Tuzla 4 4 17:15 8
    5
    HT Eronet III - Mostar 4 4 16:17 8
    6 Doboj Jug - Doboj Jug 3 5 18:19 6
    7 Kreševo - Kreševo 3 5 15:19 6
    8
    NEC - Tešanj 3 5 10:18 6
    9
    Goražde - Goražde 0 8 4:24 0
  • Prva Federalna liga 2018/2019- 1. turnus Open or Close

    Goražde, 21.10.2018.

    1. KOLO  
       
    Goražde - Aladža II 1:3
    Kreševo - Doboj Jug 3:2
    NEC - Kreka Edelex II 0:3
    HT Eronet III - Brotnjo 3:2
       
       
       
    2. KOLO  
       
    Kreka Edelex II - HT Eronet III 2:3
    Doboj Jug - NEC 3:1
    Aladža II - Kreševo 2:3
    Hasspin - Goražde 3:1
       
       
       
    3. KOLO  
       
    Nec - Aladža II 0:3
    Kreševo - Hasspin 1:3
    HT Eronet III - Doboj Jug 1:3
    Brotnjo - Kreka Edelex II 3:2
       
       
       
    4. KOLO  
       
    Doboj jug - Brotnjo 2:3
    Aladža II - HT Eronet III 3:0
    Hasspin - Nec 3:0
    Goražde - Kreševo 0:3
       
       

     

     
    TABELA
    pobjede porazi mečevi
    bodovi
    1
    Aladža II - Sarajevo 3 1 11:4 6
    2
    Hasspin - Jablanica 3 0 9:2 6
    3 Kreševo - Kreševo 3 1 10:7 6
    4 Brotnjo - Čitluk 2 1 8:7 4
    5 Doboj Jug - Doboj Jug 2 2 10:8 4
    6
    HT Eronet III - Mostar 2 2 7:10 4
    7
    Kreka Edelex II - Tuzla 1 2 7:6 2
    8
    Goražde - Goražde 0 3 2:9 0
    9
    NEC - Tešanj 0 4 1:12 0

 

 

  • Prva Federalna liga 2018/2019 - 2. turnus Open or Close

    Jablanica, 17.11.2018.

    5. KOLO  
       
    Nec - Goražde 3:0
    HT Eronet III - Hasspin 2:3
    Brotnjo – Aladža II 2:3
    Kreka II – Doboj Jug 3:2
       
       
       
    6. KOLO  
       
    Aladža II - Kreka Edelex II 3:1
    Hasspin - Brotnjo 3:0
    Goražde – HT Eronet III 0:3
    Kreševo - Nec 2:3
       
       
       
    7. KOLO  
       
    HT Eronet III - Kreševo 0:3
    Brotnjo - Goražde 3:0
    Kreka II - Hasspin 0:3
    Doboj Jug – Aladža II 2:3
       
       
       
    8. KOLO  
       
    Hasspin - Doboj jug 3:1
    Goražde – Kreka II 0:3
    Kreševo - Brotnjo 1:3
    Nec – HT Eronet III 3:1
       
       
       
    9. KOLO  
       
    Brotnjo - Nec 3:0
    Kreka II - Kreševo 3:1
    Doboj Jug - Goražde 3:2
    Aladža II - Hasspin 1:3
       
       
       

     

     
    TABELA
    pobjede porazi mečevi
    bodovi
    1
    Hasspin - Jablanica 8 0 24:6 16
    2
    Aladža II - Sarajevo 6 2 21:12 12
    3 Brotnjo - Čitluk 5 3 19:14 10
    4
    Kreka Edelex II - Tuzla 4 4 17:15 8
    5
    HT Eronet III - Mostar 4 4 16:17 8
    6 Doboj Jug - Doboj Jug 3 5 18:19 6
    7 Kreševo - Kreševo 3 5 15:19 6
    8
    NEC - Tešanj 3 5 10:18 6
    9
    Goražde - Goražde 0 8 4:24 0
  • Prva Federalna liga 2018/2019- 1. turnus Open or Close

    Goražde, 21.10.2018.

    1. KOLO  
       
    Goražde - Aladža II 1:3
    Kreševo - Doboj Jug 3:2
    NEC - Kreka Edelex II 0:3
    HT Eronet III - Brotnjo 3:2
       
       
       
    2. KOLO  
       
    Kreka Edelex II - HT Eronet III 2:3
    Doboj Jug - NEC 3:1
    Aladža II - Kreševo 2:3
    Hasspin - Goražde 3:1
       
       
       
    3. KOLO  
       
    Nec - Aladža II 0:3
    Kreševo - Hasspin 1:3
    HT Eronet III - Doboj Jug 1:3
    Brotnjo - Kreka Edelex II 3:2
       
       
       
    4. KOLO  
       
    Doboj jug - Brotnjo 2:3
    Aladža II - HT Eronet III 3:0
    Hasspin - Nec 3:0
    Goražde - Kreševo 0:3
       
       

     

     
    TABELA
    pobjede porazi mečevi
    bodovi
    1
    Aladža II - Sarajevo 3 1 11:4 6
    2
    Hasspin - Jablanica 3 0 9:2 6
    3 Kreševo - Kreševo 3 1 10:7 6
    4 Brotnjo - Čitluk 2 1 8:7 4
    5 Doboj Jug - Doboj Jug 2 2 10:8 4
    6
    HT Eronet III - Mostar 2 2 7:10 4
    7
    Kreka Edelex II - Tuzla 1 2 7:6 2
    8
    Goražde - Goražde 0 3 2:9 0
    9
    NEC - Tešanj 0 4 1:12 0