Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
REPREZENTATIVNA SELEKCIJA NA KVALIFIKACIJAMA
OSVAJAČICE KUPA BIH
OSVAJAČI KUPA BIH
DRŽAVNO SENIORSKO PRVENSTO OSVOJILI BUTKOVIĆ EMINA I MIHAILOVIĆ LUKA
DRŽAVNO PRVENSTVO ZA SENIORE I SENIORKE U SARAJEVU
OSVAJAČI I OSVAJAČICE TREĆEG OTVORENOG TURNIRA ZA MLAĐE KADETE I MLAĐE KADETKINJE
OSVAJAČI I OSVAJAČICE TREĆEG OTVORENOG TURNIRA ZA MLAĐE KADETE I MLAĐE KADETKINJE
SRETNE PRAZNIKE ŽELI VAM STS BIH
JESENJI PRVACI MLADOST I SPIN 2012
MUŠKA I ŽENSKA REPREZENTACIJA NA KVALIFIKACIJAMA ZA EVROPSKO PRVENSTVO U BEOGRADU
place holder
place holder
DŽANA BIOGRADLIĆ OSVOJILA BRONZANU MEDALJU NA BALKANSKOM PRVENSTVU ZA MLADE
NAŠA MLADA REPREZENTACIJA NASTUPILA NA BALKANSKOM PRVENSTVU ZA MLADE U BUGARSKOJ
DRŽAVNO EKIPNO PRVENSTVO ZA MLAĐE KADETE I KADETKINJE
DRŽAVNO EKIPNO PRVENSTVO ZA NAJMLAĐE KADETE I KADETKINJE
EDIN KONJIĆ I EMINA HADŽIAHMETOVIĆ DRŽAVNI ŠAMPIONI
EDIN KONJIĆ I EMINA HADŽIAHMETOVIĆ DRŽAVNI ŠAMPIONI
PEJIĆ DARIO I LOVRIĆ EMA JUNIORSKI PRVACI DRŽAVE
PEJIĆ DARIO I LOVRIĆ EMA JUNIORSKI PRVACI DRŽAVE
STONOTENISERI MOSTARA PRVACI DRŽAVE
ZIJADIĆ BENJAMIN I SUBAŠIĆ ENRA NOVI KADETSKI PRVACI DRŽAVE
ZIJADIĆ BENJAMIN I SUBAŠIĆ ENRA NOVI KADETSKI PRVACI DRŽAVE
STONOTENISERI MOSTARA I STONOTENISERKE ALADŽE OSVOJILI KUP BOSNE I HERCEGOVINE
STONOTENISERI MOSTARA I STONOTENISERKE ALADŽE OSVOJILI KUP BOSNE I HERCEGOVINE

IZVJEŠTAJ SA 3. OTVORENOG TURNIRA ZA MLAĐE KADETE I MLAĐE KADETKINJE

U organizaciji STK "Spin" - Banja Luka u subotu 28.02.2020 godine odigran je

3. Otvoreni turnir za Mlađe kadete i mlađe kadetkinje.

Plasman Mlađi kadeti:

1. Manović Sanjin      STK "Bugojno" - Bugojno

2. Hanić Azur            STK "Kreka" - Tuzla

3. Zrnić David            STK "CM" - Vitez

3. Radulović Miloš     STK "Prijedor" - Prijeodr

Plasman Mlađe kadetkinje:

1. Šenk Ljupka          STK "Željezničar" - Sarajevo

2. Cerić Emina          STK "Sarajevo" - Sarajevo

3. Panić Marija          STK "Spin" - Banja Luka

3. Husaković Lamija   STK "Spin" - Doboj Istok

Na turniru je učestvovalo 40 Mlađi kadeta i 25 Mlađih kadetkinja

iz 15 klubova Bosne i Hercegovine.

Sekretar STS BiH

Sead Pašić

Naredni vikend

Nadolazeća Takmičenja (Propozicije)

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?

IZVJEŠTAJ SA 3. OTVORENOG TURNIRA ZA MLAĐE KADETE I MLAĐE KADETKINJE

U organizaciji STK "Spin" - Banja Luka u subotu 28.02.2020 godine odigran je

3. Otvoreni turnir za Mlađe kadete i mlađe kadetkinje.

Plasman Mlađi kadeti:

1. Manović Sanjin      STK "Bugojno" - Bugojno

2. Hanić Azur            STK "Kreka" - Tuzla

3. Zrnić David            STK "CM" - Vitez

3. Radulović Miloš     STK "Prijedor" - Prijeodr

Plasman Mlađe kadetkinje:

1. Šenk Ljupka          STK "Željezničar" - Sarajevo

2. Cerić Emina          STK "Sarajevo" - Sarajevo

3. Panić Marija          STK "Spin" - Banja Luka

3. Husaković Lamija   STK "Spin" - Doboj Istok

Na turniru je učestvovalo 40 Mlađi kadeta i 25 Mlađih kadetkinja

iz 15 klubova Bosne i Hercegovine.

Sekretar STS BiH

Sead Pašić

Naredni vikend

Nadolazeća Takmičenja (Propozicije)

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?