Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
ODRŽANO EVROPSKO PRVENSTVO ZA MLADE U BEOGRADU
ZIJADIĆ BENJAMIN I KANLIĆ ARON OSVOJILI BRONZU
MLADA REPREZENTACIJA NASTUPILA U BUGARSKOJ
MLADA U-13 REPREZENTACIJA NASTUPILA U PODGORICI
STK MLADOST ŠAMPIONI
SPIN 2012 OSVOJIO ŽENSKU PREMIJER LIGU
REPREZENTATIVNA SELEKCIJA NA KVALIFIKACIJAMA
OSVAJAČICE KUPA BIH
OSVAJAČI KUPA BIH
DRŽAVNO SENIORSKO PRVENSTO OSVOJILI BUTKOVIĆ EMINA I MIHAILOVIĆ LUKA
DRŽAVNO PRVENSTVO ZA SENIORE I SENIORKE U SARAJEVU
OSVAJAČI I OSVAJAČICE TREĆEG OTVORENOG TURNIRA ZA MLAĐE KADETE I MLAĐE KADETKINJE
OSVAJAČI I OSVAJAČICE TREĆEG OTVORENOG TURNIRA ZA MLAĐE KADETE I MLAĐE KADETKINJE
SRETNE PRAZNIKE ŽELI VAM STS BIH
JESENJI PRVACI MLADOST I SPIN 2012
MUŠKA I ŽENSKA REPREZENTACIJA NA KVALIFIKACIJAMA ZA EVROPSKO PRVENSTVO U BEOGRADU
place holder
place holder
DŽANA BIOGRADLIĆ OSVOJILA BRONZANU MEDALJU NA BALKANSKOM PRVENSTVU ZA MLADE
NAŠA MLADA REPREZENTACIJA NASTUPILA NA BALKANSKOM PRVENSTVU ZA MLADE U BUGARSKOJ
DRŽAVNO EKIPNO PRVENSTVO ZA MLAĐE KADETE I KADETKINJE
DRŽAVNO EKIPNO PRVENSTVO ZA NAJMLAĐE KADETE I KADETKINJE
EDIN KONJIĆ I EMINA HADŽIAHMETOVIĆ DRŽAVNI ŠAMPIONI
EDIN KONJIĆ I EMINA HADŽIAHMETOVIĆ DRŽAVNI ŠAMPIONI
PEJIĆ DARIO I LOVRIĆ EMA JUNIORSKI PRVACI DRŽAVE
PEJIĆ DARIO I LOVRIĆ EMA JUNIORSKI PRVACI DRŽAVE
STONOTENISERI MOSTARA PRVACI DRŽAVE
ZIJADIĆ BENJAMIN I SUBAŠIĆ ENRA NOVI KADETSKI PRVACI DRŽAVE
ZIJADIĆ BENJAMIN I SUBAŠIĆ ENRA NOVI KADETSKI PRVACI DRŽAVE
STONOTENISERI MOSTARA I STONOTENISERKE ALADŽE OSVOJILI KUP BOSNE I HERCEGOVINE
STONOTENISERI MOSTARA I STONOTENISERKE ALADŽE OSVOJILI KUP BOSNE I HERCEGOVINE

Kvalifikaciju obezbjedili Mihailović Nikola i Mrđen Jelena kod seniora/seniorki i Mičić Marko i Alijević Zana kod kadeta/kadetkinja

Juče (26.02.2022.) su u Vitezu organizovane kvalifikacije za II Top-8 za seniore i seniorke i kadete i kadetkinje čiji je domaćin bio STK „CM“ Vitez. Na turniru je učestvovalo mnogo igrača iz cijele Bosne i Hercegovine, a najuspješniji igrači su obezbjedili ulazak u Top-8. Kod seniora Prvo mjesto osvojio je Mihajlović Nikola iz Slovačke koji je u finalu pobjedio Zahirović Kenana, igrača STK „Mladost“ iz Zenice.

Kod seniorki u finalnom meču našle su se Mrđen Jelena iz OSTK „Spin“ Banja Luka i Cerić Emina iz STK „Sarajevo“ gdje je slavila Mrđen Jelena i time obezbjedila plasman u Top-8.

U kadetskoj konkurenciji prvo mjesto osvojio je Mičić Marko iz STK „Spin 2012“ Sarajevo koji je bio bolji od Čorić Emina iz STK „Željezničar“ iz Sarajeva. Ovom pobjedom Mičić Marko obezbjedio je plasman u Top-8

Kod kadetkinja najuspješnija bila je Alijević Zana iz STK „Spin 2012“ Sarajevo i time obezbjedila plasman u Top-8

Naredni vikend

Kalendar

Nadolazeća Takmičenja (Propozicije)

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?

Kvalifikaciju obezbjedili Mihailović Nikola i Mrđen Jelena kod seniora/seniorki i Mičić Marko i Alijević Zana kod kadeta/kadetkinja

Juče (26.02.2022.) su u Vitezu organizovane kvalifikacije za II Top-8 za seniore i seniorke i kadete i kadetkinje čiji je domaćin bio STK „CM“ Vitez. Na turniru je učestvovalo mnogo igrača iz cijele Bosne i Hercegovine, a najuspješniji igrači su obezbjedili ulazak u Top-8. Kod seniora Prvo mjesto osvojio je Mihajlović Nikola iz Slovačke koji je u finalu pobjedio Zahirović Kenana, igrača STK „Mladost“ iz Zenice.

Kod seniorki u finalnom meču našle su se Mrđen Jelena iz OSTK „Spin“ Banja Luka i Cerić Emina iz STK „Sarajevo“ gdje je slavila Mrđen Jelena i time obezbjedila plasman u Top-8.

U kadetskoj konkurenciji prvo mjesto osvojio je Mičić Marko iz STK „Spin 2012“ Sarajevo koji je bio bolji od Čorić Emina iz STK „Željezničar“ iz Sarajeva. Ovom pobjedom Mičić Marko obezbjedio je plasman u Top-8

Kod kadetkinja najuspješnija bila je Alijević Zana iz STK „Spin 2012“ Sarajevo i time obezbjedila plasman u Top-8

Naredni vikend

Kalendar

Nadolazeća Takmičenja (Propozicije)

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?