Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
PRVI TOP 8 GRUPA "A" I "B" ZA SENIORE I SENIORKE
Prvi-otvoreni-turnira-za-najmlade-kadete-i-najmlade-kadetkinje
2019 ITTF Junior Circuit Golden, Croatia Junior & Cadet Open
PRVI OTVORENI TURNIRA ZA MLAĐE KADETE I MLAĐE KADETKINJE ILIJAŠ, 8.09.2019. GODINE
USPJEŠAN NASTUP NAŠE MLADE REPREZENTACIJE NA BALKANSKOM PRVENSTVU
DRŽAVNO EKIPNO PRVENSTVO ZA MLAĐE KADETE
DRUGI TOP 8 GRUPA A I B ZA JUNIORE I JUNIORKE
DRŽAVNO PRVENSTVO U -21, najuspješniji Matković Luka i Biogradlić Džana
Državno pojedinačno prvenstvo za juniore i juniorke, najuspješniji Pandurević Vladimir i Ćosić Dora
Državni prvaci Fazlić Kerim i Šenk Ljupka u kategoriji Mladjih kadeta
Premijer liga za muškarce 18/19, Mostarci i ove godine bez konkurencije
Sedma uzastopna titula za igračice Stonoteniskog kluba "Spin 2012" Sarajevo
Zijadić Benjamin (Stens - Sarajevo) i Mešan Merjem (Bugojno - Bugojno) bili su najuspješniji takmičari Trečeg otvorenog turnira BiH za mlađe kadete i mlađe kadetkinje koji je održan u Vitezu
Toni Ivano Ramljak (Aladža-Sarajevo) i Ema Lovrić (Kreka-Tuzla) pojedinačni su Državni prvaci u kadetskoj konkurenciji
U ženskoj konkurenciji 11. put za redom Emina Hadžiahmetović,u muškoj konkurenciji titula državnog prvaka pripala Arminu Alićiću
Matković Luka (HT Eronet-Mostar) i Bušatlić Belma (Aladža - Sarajevo) pobjednici su Prvog TOP 8 Bosne i Hercegovine koji je održan u Tuzli.
Kožul Andrej (Kreševo - Kreševo) i Cerić Emina (Sarajevo - Sarajevo) bili su najuspješniji takmičari na Drugom otvorenom turniru za najmlađe kadete u Banjoj Luci.
Sarajlija Zijadić Benjamin i Bugojanka Mešan Merjem zasluženo su osvojili titule na Drugom otvorenom turniru Bosne i Hercegovine za mlađe kadete.
Na prvom juniorskom turniru TOP 8 Bosne i Hercegovine za juniore i juniorke najuspješniji su bili Mihailović Nikola iz Banjaluke i Ćosić Dora iz Viteza.
Ramljak Toni (Aladža - Sarajevo) i Ćosić Dora (CM - Vitez) pobjednici su prvog TOP za kadete u sezoni 2018/2019 koji je održan u Tuzli.
Gnjatić Marija i Mešetović Harisa osvojile su bronzanu medalju u parovima na ITTF Serbian Openu koji je održan u Kovilovu. I ostali naši takmičari imali su zapažene nastupe.
Zijadić Benjamin (Stens - Sarajevo) i Mešan Merjem (Bugojno - Bugojno) bili su najuspješniji takmičari Prvog otvorenog turnira BiH za mlađe kadete i mlađe kadetkinje koji je održan u Vitezu.

IZVJEŠTAJ

U organizaciji OSTK "Spin" - Banja Luka održan je Prvi otvoreni turnir za

Najmlađe kadete i Najmlađe kadetekinje u nedelju 29.09.2019 godine u

Banja Luci.

Učestvovalo je preko 40 takmičara u obje kategorije.

Plasman Najmlađi kadeti:

1. Muratović Adi         STK "Kreka" - Tuzla

2. Vesović Nikša        OSTK "Spin" - Banja Luka

3. Kožul Andrej          STK "Kreševo" - Kreševo

3. Abdić Vedad          STK "Stens" - Sarajevo

Plasman Najmlađe kadetkinje:

1. Sladoje Ana            STK "Kreševo" - Kreševo

2. Đulović Nađa          STK "Kreka" - Tuzla

3. Husaković Lamija   STK "Spin" - Doboj Istok

3. Smajilbašić Amila    STK "Spin" - Doboj Istok

Izvještaj podnosi:

Sead Pašić

 

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?

IZVJEŠTAJ

U organizaciji OSTK "Spin" - Banja Luka održan je Prvi otvoreni turnir za

Najmlađe kadete i Najmlađe kadetekinje u nedelju 29.09.2019 godine u

Banja Luci.

Učestvovalo je preko 40 takmičara u obje kategorije.

Plasman Najmlađi kadeti:

1. Muratović Adi         STK "Kreka" - Tuzla

2. Vesović Nikša        OSTK "Spin" - Banja Luka

3. Kožul Andrej          STK "Kreševo" - Kreševo

3. Abdić Vedad          STK "Stens" - Sarajevo

Plasman Najmlađe kadetkinje:

1. Sladoje Ana            STK "Kreševo" - Kreševo

2. Đulović Nađa          STK "Kreka" - Tuzla

3. Husaković Lamija   STK "Spin" - Doboj Istok

3. Smajilbašić Amila    STK "Spin" - Doboj Istok

Izvještaj podnosi:

Sead Pašić

 

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?