Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
PEJIĆ DARIO I LOVRIĆ EMA JUNIORSKI PRVACI DRŽAVE
PEJIĆ DARIO I LOVRIĆ EMA JUNIORSKI PRVACI DRŽAVE
STONOTENISERI MOSTARA PRVACI DRŽAVE
ZIJADIĆ BENJAMIN I SUBAŠIĆ ENRA NOVI KADETSKI PRVACI DRŽAVE
ZIJADIĆ BENJAMIN I SUBAŠIĆ ENRA NOVI KADETSKI PRVACI DRŽAVE
STONOTENISERI MOSTARA I STONOTENISERKE ALADŽE OSVOJILI KUP BOSNE I HERCEGOVINE
STONOTENISERI MOSTARA I STONOTENISERKE ALADŽE OSVOJILI KUP BOSNE I HERCEGOVINE
ZLOTRG DINO I SALKIĆ DŽANA PRVACI DRŽAVE DO 10 GODINA
ZLOTRG DINO I SALKIĆ DŽANA PRVACI DRŽAVE DO 10 GODINA
ŽENSKA EKIPA STK "ALADŽA A" IZ SARAJEVA OSVAJAČICE PREMIJER LIGE BOSNE I HERCEGOVINE
TREĆI OTVORENI TURNIR ZA NAJMLAĐE KADETE I NAJMLAĐE KADETKINJE
ALADŽA-A I SPIN 2012 DRŽAVNI KADETSKI PRVACI
ALADŽA-A I SPIN 2012 DRŽAVNI KADETSKI PRVACI
STK HT ERONET- Mostar OSVAJAČ KUPA BIH ZA MUŠKARCE
STK "SPIN 2012" ODBRANIO OSMU UZASTOPNU TITULU
DRŽAVNI KADETSKI PRVACI RAMLJAK TONI I ZLOTRG AJNA
3. OTVORENI TURNIR ZA MLAĐE KADETE I MLAĐE KADETKINJE
PRVI TOP 8 GRUPA "A" I "B" ZA SENIORE I SENIORKE
Prvi-otvoreni-turnira-za-najmlade-kadete-i-najmlade-kadetkinje
2019 ITTF Junior Circuit Golden, Croatia Junior & Cadet Open
PRVI OTVORENI TURNIRA ZA MLAĐE KADETE I MLAĐE KADETKINJE ILIJAŠ, 8.09.2019. GODINE
USPJEŠAN NASTUP NAŠE MLADE REPREZENTACIJE NA BALKANSKOM PRVENSTVU
DRŽAVNO EKIPNO PRVENSTVO ZA MLAĐE KADETE
DRUGI TOP 8 GRUPA A I B ZA JUNIORE I JUNIORKE
DRŽAVNO PRVENSTVO U -21, najuspješniji Matković Luka i Biogradlić Džana
Državno pojedinačno prvenstvo za juniore i juniorke, najuspješniji Pandurević Vladimir i Ćosić Dora
Državni prvaci Fazlić Kerim i Šenk Ljupka u kategoriji Mladjih kadeta
Premijer liga za muškarce 18/19, Mostarci i ove godine bez konkurencije
Sedma uzastopna titula za igračice Stonoteniskog kluba "Spin 2012" Sarajevo
Zijadić Benjamin (Stens - Sarajevo) i Mešan Merjem (Bugojno - Bugojno) bili su najuspješniji takmičari Trečeg otvorenog turnira BiH za mlađe kadete i mlađe kadetkinje koji je održan u Vitezu
Toni Ivano Ramljak (Aladža-Sarajevo) i Ema Lovrić (Kreka-Tuzla) pojedinačni su Državni prvaci u kadetskoj konkurenciji
U ženskoj konkurenciji 11. put za redom Emina Hadžiahmetović,u muškoj konkurenciji titula državnog prvaka pripala Arminu Alićiću
Matković Luka (HT Eronet-Mostar) i Bušatlić Belma (Aladža - Sarajevo) pobjednici su Prvog TOP 8 Bosne i Hercegovine koji je održan u Tuzli.
Kožul Andrej (Kreševo - Kreševo) i Cerić Emina (Sarajevo - Sarajevo) bili su najuspješniji takmičari na Drugom otvorenom turniru za najmlađe kadete u Banjoj Luci.
Sarajlija Zijadić Benjamin i Bugojanka Mešan Merjem zasluženo su osvojili titule na Drugom otvorenom turniru Bosne i Hercegovine za mlađe kadete.
Na prvom juniorskom turniru TOP 8 Bosne i Hercegovine za juniore i juniorke najuspješniji su bili Mihailović Nikola iz Banjaluke i Ćosić Dora iz Viteza.
Ramljak Toni (Aladža - Sarajevo) i Ćosić Dora (CM - Vitez) pobjednici su prvog TOP za kadete u sezoni 2018/2019 koji je održan u Tuzli.
Gnjatić Marija i Mešetović Harisa osvojile su bronzanu medalju u parovima na ITTF Serbian Openu koji je održan u Kovilovu. I ostali naši takmičari imali su zapažene nastupe.
Zijadić Benjamin (Stens - Sarajevo) i Mešan Merjem (Bugojno - Bugojno) bili su najuspješniji takmičari Prvog otvorenog turnira BiH za mlađe kadete i mlađe kadetkinje koji je održan u Vitezu.

Najuspješniji Matković Luka i Marković Snežana

 

U nedelju 01.12.2019 godine u Stonoteniskoj dvorani Kreka Tuzla održan je prvi TOP 8 turnir grupa A i B na kojem je učestvovalo 16 najboljih seniora i 16 najboljih seniorki BIH.

Kod muškaraca najuspješniji je bio Luka Matković iz Stonoteniskog kluba Mostar iz Mostara, drugo mjesto je zauzeo Armin Aličić iz Vogošće dok je treći bio Luka Mihailović iz Stonoteniskog kluba Valča iz Slovačke.

U ženskoj konkurenciji najbolja je bila Snežana Marković članica Stonoteniskog kluba Spin 2012 iz Sarajeva,druga je bila Belma Bušatlić članica Stonoteniskog kluba Aladža Hašim Spahić dok je treće mjesto pripalo Dori Ćosić iz Stonoteniskog kluba CM iz Viteza.

 

KONAČNI PLASMAN 

GRUPA A SENIORI

1. Matković Luka Stk Ht Eronet  - Mostar

2. Aličić Armin StkVogošća

3. Mihailović Luka Stk Valča Slovačka

4. Mihailović Nikola Stk Lokomotiva Vratky Slovačka

5. Mujičić Emir Stk Banja Luka

6. Vučijak Marko  Stk Ht Eronet - Mostar

7. Gutić Edin Stk Kreka Tuzla

8. Palameta Stjepan  Stk Ht Eronet - Mostar

GRUPA A SENIORKE

1. Marković Snežana  Stk Spin 2012 Sarajevo

2. Bušatlić Belma Stk Aladža Hašim Spahić

3. Ćosić Dora  Stk CM Vitez

4. Gnjatić Marija Stk Prijedor

5. Mešetović Harisa   Stk Aladža Hašim Spahić

6. Biogradlić Džana   Stk Spin 2012 Sarajevo

7. Lovrić Ema   Stk Kreka Tuzla

8. Spahič Amila    Stk Aladža Hašim Spahić

GRUPA B SENIORI

1. Maksimović Vedran STK "Mimoza" - Mrkonjić Grad

2. Puzigača Pavle  Stk Prijedor

3. Soldo Sandro  Stk Ht Eronet - Mostar

4. Kamenjaš Hamza Stk Hašim Spahić Ilijaš

5. Hanić Mirza  Stk Lukavac

6. Mandić Željko  Stk HT Eronet

7. Isabegović Amar  Stk Kreka Tuzla

8. Mujičić Anes  Stk Banja Luka

GRUPA B SENIORKE

1. Fazlić Amina  Stk Kreka Tuzla

2. Mališ Marija  Stk Peručica Foča

3. Biogradlić Selma   Stk Spin 2012 Sarajevo

4. Mehić Lamija   Stk Vitez

5. Čajić Hena   Stk Spin 2012 Sarajevo

6. Smajlbašić  Ajla  Stk Kreka Tuzla

7. Sikira Emina  Stk Vitez

8. Bursač Milica  Stk Prijedor

Najuspješniji Matković Luka i Marković Snežana

 

U nedelju 01.12.2019 godine u Stonoteniskoj dvorani Kreka Tuzla održan je prvi TOP 8 turnir grupa A i B na kojem je učestvovalo 16 najboljih seniora i 16 najboljih seniorki BIH.

Kod muškaraca najuspješniji je bio Luka Matković iz Stonoteniskog kluba Mostar iz Mostara, drugo mjesto je zauzeo Armin Aličić iz Vogošće dok je treći bio Luka Mihailović iz Stonoteniskog kluba Valča iz Slovačke.

U ženskoj konkurenciji najbolja je bila Snežana Marković članica Stonoteniskog kluba Spin 2012 iz Sarajeva,druga je bila Belma Bušatlić članica Stonoteniskog kluba Aladža Hašim Spahić dok je treće mjesto pripalo Dori Ćosić iz Stonoteniskog kluba CM iz Viteza.

 

KONAČNI PLASMAN 

GRUPA A SENIORI

1. Matković Luka Stk Ht Eronet  - Mostar

2. Aličić Armin StkVogošća

3. Mihailović Luka Stk Valča Slovačka

4. Mihailović Nikola Stk Lokomotiva Vratky Slovačka

5. Mujičić Emir Stk Banja Luka

6. Vučijak Marko  Stk Ht Eronet - Mostar

7. Gutić Edin Stk Kreka Tuzla

8. Palameta Stjepan  Stk Ht Eronet - Mostar

GRUPA A SENIORKE

1. Marković Snežana  Stk Spin 2012 Sarajevo

2. Bušatlić Belma Stk Aladža Hašim Spahić

3. Ćosić Dora  Stk CM Vitez

4. Gnjatić Marija Stk Prijedor

5. Mešetović Harisa   Stk Aladža Hašim Spahić

6. Biogradlić Džana   Stk Spin 2012 Sarajevo

7. Lovrić Ema   Stk Kreka Tuzla

8. Spahič Amila    Stk Aladža Hašim Spahić

GRUPA B SENIORI

1. Maksimović Vedran STK "Mimoza" - Mrkonjić Grad

2. Puzigača Pavle  Stk Prijedor

3. Soldo Sandro  Stk Ht Eronet - Mostar

4. Kamenjaš Hamza Stk Hašim Spahić Ilijaš

5. Hanić Mirza  Stk Lukavac

6. Mandić Željko  Stk HT Eronet

7. Isabegović Amar  Stk Kreka Tuzla

8. Mujičić Anes  Stk Banja Luka

GRUPA B SENIORKE

1. Fazlić Amina  Stk Kreka Tuzla

2. Mališ Marija  Stk Peručica Foča

3. Biogradlić Selma   Stk Spin 2012 Sarajevo

4. Mehić Lamija   Stk Vitez

5. Čajić Hena   Stk Spin 2012 Sarajevo

6. Smajlbašić  Ajla  Stk Kreka Tuzla

7. Sikira Emina  Stk Vitez

8. Bursač Milica  Stk Prijedor