Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
STK HT ERONET- Mostar OSVAJAČ KUPA BIH ZA MUŠKARCE
STK "SPIN 2012" ODBRANIO OSMU UZASTOPNU TITULU
DRŽAVNI KADETSKI PRVACI RAMLJAK TONI I ZLOTRG AJNA
3. OTVORENI TURNIR ZA MLAĐE KADETE I MLAĐE KADETKINJE
PRVI TOP 8 GRUPA "A" I "B" ZA SENIORE I SENIORKE
Prvi-otvoreni-turnira-za-najmlade-kadete-i-najmlade-kadetkinje
2019 ITTF Junior Circuit Golden, Croatia Junior & Cadet Open
PRVI OTVORENI TURNIRA ZA MLAĐE KADETE I MLAĐE KADETKINJE ILIJAŠ, 8.09.2019. GODINE
USPJEŠAN NASTUP NAŠE MLADE REPREZENTACIJE NA BALKANSKOM PRVENSTVU
DRŽAVNO EKIPNO PRVENSTVO ZA MLAĐE KADETE
DRUGI TOP 8 GRUPA A I B ZA JUNIORE I JUNIORKE
DRŽAVNO PRVENSTVO U -21, najuspješniji Matković Luka i Biogradlić Džana
Državno pojedinačno prvenstvo za juniore i juniorke, najuspješniji Pandurević Vladimir i Ćosić Dora
Državni prvaci Fazlić Kerim i Šenk Ljupka u kategoriji Mladjih kadeta
Premijer liga za muškarce 18/19, Mostarci i ove godine bez konkurencije
Sedma uzastopna titula za igračice Stonoteniskog kluba "Spin 2012" Sarajevo
Zijadić Benjamin (Stens - Sarajevo) i Mešan Merjem (Bugojno - Bugojno) bili su najuspješniji takmičari Trečeg otvorenog turnira BiH za mlađe kadete i mlađe kadetkinje koji je održan u Vitezu
Toni Ivano Ramljak (Aladža-Sarajevo) i Ema Lovrić (Kreka-Tuzla) pojedinačni su Državni prvaci u kadetskoj konkurenciji
U ženskoj konkurenciji 11. put za redom Emina Hadžiahmetović,u muškoj konkurenciji titula državnog prvaka pripala Arminu Alićiću
Matković Luka (HT Eronet-Mostar) i Bušatlić Belma (Aladža - Sarajevo) pobjednici su Prvog TOP 8 Bosne i Hercegovine koji je održan u Tuzli.
Kožul Andrej (Kreševo - Kreševo) i Cerić Emina (Sarajevo - Sarajevo) bili su najuspješniji takmičari na Drugom otvorenom turniru za najmlađe kadete u Banjoj Luci.
Sarajlija Zijadić Benjamin i Bugojanka Mešan Merjem zasluženo su osvojili titule na Drugom otvorenom turniru Bosne i Hercegovine za mlađe kadete.
Na prvom juniorskom turniru TOP 8 Bosne i Hercegovine za juniore i juniorke najuspješniji su bili Mihailović Nikola iz Banjaluke i Ćosić Dora iz Viteza.
Ramljak Toni (Aladža - Sarajevo) i Ćosić Dora (CM - Vitez) pobjednici su prvog TOP za kadete u sezoni 2018/2019 koji je održan u Tuzli.
Gnjatić Marija i Mešetović Harisa osvojile su bronzanu medalju u parovima na ITTF Serbian Openu koji je održan u Kovilovu. I ostali naši takmičari imali su zapažene nastupe.
Zijadić Benjamin (Stens - Sarajevo) i Mešan Merjem (Bugojno - Bugojno) bili su najuspješniji takmičari Prvog otvorenog turnira BiH za mlađe kadete i mlađe kadetkinje koji je održan u Vitezu.

IZVJEŠTAJ
KVALIFIKACIJE ZA I TOP-8 ZA JUNIORE I JUNIORKE
TUZLA, 12.09.2020

PLASMAN: JUNIORI

1.    Zijadić Benjamin             STK „Aladža-A“ – Sarajevo
2.    Isabegović Amar            STK „Kreka“ – Tuzla
3.    Beganović Kemal            STK „Vitez“ – Vitez
4.    Mujičić Anes                  STK „Banja Luka“ – Banja Luka
5.    Kunić Vladimir                STK „Borac“ – Banja Luka
6.    Fazlić Kerim                   STK „Kreka“ – Tuzla
7.    Sarić Aleksandar            STK „Borac“ – Banja Luka
8.    Čorić Emin                    STK „Željezničar“ – Sarajevo
9-12.     Prusina Nikola          STK „Brotnjo“ – Čitluk
9-12.     Fakić Raif                STK „Aladža-A“ – Sarajevo
9-12.     Čarovac Basar          STK „Stens“ – Sarajevo
9-12.     Forić Miralem           STK „Bugojno“ – Bugojno

     PLASMAN: JUNIORKE

1.    Zlotrg Ajna                   STK „Vitez“ – Vitez
2.    Hamzakadić Sara            STK „Bugojno“ – Bugojno
3.    Subašić Enra                 STK „Spin 2012“ – Sarajevo
4.    Alijević Zana                 STK „Spin 2012“ – Sarajevo
5.    Šenk Ljupka                 STK „Željezniča“ – Sarajevo
6.    Mešan Merjem              STK „Bugojno“ – Bugojno
7.    Čorić Nejra                   STK „Željezničar“ – Sarajevo
8.    Mrđan Jelena                OSTK „Spin“ – Banja Luka
9-12.     Đulović Nađa           STK „Kreka“ – Tuzla
9-12.     Dragišić Sofija          STK „Borac“ – Banja Luka
9-12.     Husaković Lamija      STK „Spin“ – Doboj Istok
9-12.     Mehić Lamija            STK „Vitez“ - Vitez

Organizator takmičenja je bila STK „Kreka“ – Tuzla

Sarajevo, 14.09.2020.g.

Izvještaj podnosi:
Sead Pašić

Naredni vikend

Kvalifikacije za I TOP-8 Grupe "A" i"B"

Žene

Muškarci

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?

IZVJEŠTAJ
KVALIFIKACIJE ZA I TOP-8 ZA JUNIORE I JUNIORKE
TUZLA, 12.09.2020

PLASMAN: JUNIORI

1.    Zijadić Benjamin             STK „Aladža-A“ – Sarajevo
2.    Isabegović Amar            STK „Kreka“ – Tuzla
3.    Beganović Kemal            STK „Vitez“ – Vitez
4.    Mujičić Anes                  STK „Banja Luka“ – Banja Luka
5.    Kunić Vladimir                STK „Borac“ – Banja Luka
6.    Fazlić Kerim                   STK „Kreka“ – Tuzla
7.    Sarić Aleksandar            STK „Borac“ – Banja Luka
8.    Čorić Emin                    STK „Željezničar“ – Sarajevo
9-12.     Prusina Nikola          STK „Brotnjo“ – Čitluk
9-12.     Fakić Raif                STK „Aladža-A“ – Sarajevo
9-12.     Čarovac Basar          STK „Stens“ – Sarajevo
9-12.     Forić Miralem           STK „Bugojno“ – Bugojno

     PLASMAN: JUNIORKE

1.    Zlotrg Ajna                   STK „Vitez“ – Vitez
2.    Hamzakadić Sara            STK „Bugojno“ – Bugojno
3.    Subašić Enra                 STK „Spin 2012“ – Sarajevo
4.    Alijević Zana                 STK „Spin 2012“ – Sarajevo
5.    Šenk Ljupka                 STK „Željezniča“ – Sarajevo
6.    Mešan Merjem              STK „Bugojno“ – Bugojno
7.    Čorić Nejra                   STK „Željezničar“ – Sarajevo
8.    Mrđan Jelena                OSTK „Spin“ – Banja Luka
9-12.     Đulović Nađa           STK „Kreka“ – Tuzla
9-12.     Dragišić Sofija          STK „Borac“ – Banja Luka
9-12.     Husaković Lamija      STK „Spin“ – Doboj Istok
9-12.     Mehić Lamija            STK „Vitez“ - Vitez

Organizator takmičenja je bila STK „Kreka“ – Tuzla

Sarajevo, 14.09.2020.g.

Izvještaj podnosi:
Sead Pašić

Naredni vikend

Kvalifikacije za I TOP-8 Grupe "A" i"B"

Žene

Muškarci

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?