Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
MUŠKA I ŽENSKA REPREZENTACIJA NA KVALIFIKACIJAMA ZA EVROPSKO PRVENSTVO U BEOGRADU
place holder
place holder
DŽANA BIOGRADLIĆ OSVOJILA BRONZANU MEDALJU NA BALKANSKOM PRVENSTVU ZA MLADE
NAŠA MLADA REPREZENTACIJA NASTUPILA NA BALKANSKOM PRVENSTVU ZA MLADE U BUGARSKOJ
DRŽAVNO EKIPNO PRVENSTVO ZA MLAĐE KADETE I KADETKINJE
DRŽAVNO EKIPNO PRVENSTVO ZA NAJMLAĐE KADETE I KADETKINJE
EDIN KONJIĆ I EMINA HADŽIAHMETOVIĆ DRŽAVNI ŠAMPIONI
EDIN KONJIĆ I EMINA HADŽIAHMETOVIĆ DRŽAVNI ŠAMPIONI
PEJIĆ DARIO I LOVRIĆ EMA JUNIORSKI PRVACI DRŽAVE
PEJIĆ DARIO I LOVRIĆ EMA JUNIORSKI PRVACI DRŽAVE
STONOTENISERI MOSTARA PRVACI DRŽAVE
ZIJADIĆ BENJAMIN I SUBAŠIĆ ENRA NOVI KADETSKI PRVACI DRŽAVE
ZIJADIĆ BENJAMIN I SUBAŠIĆ ENRA NOVI KADETSKI PRVACI DRŽAVE
STONOTENISERI MOSTARA I STONOTENISERKE ALADŽE OSVOJILI KUP BOSNE I HERCEGOVINE
STONOTENISERI MOSTARA I STONOTENISERKE ALADŽE OSVOJILI KUP BOSNE I HERCEGOVINE
ZLOTRG DINO I SALKIĆ DŽANA PRVACI DRŽAVE DO 10 GODINA
ZLOTRG DINO I SALKIĆ DŽANA PRVACI DRŽAVE DO 10 GODINA
ŽENSKA EKIPA STK "ALADŽA A" IZ SARAJEVA OSVAJAČICE PREMIJER LIGE BOSNE I HERCEGOVINE
TREĆI OTVORENI TURNIR ZA NAJMLAĐE KADETE I NAJMLAĐE KADETKINJE
ALADŽA-A I SPIN 2012 DRŽAVNI KADETSKI PRVACI
ALADŽA-A I SPIN 2012 DRŽAVNI KADETSKI PRVACI
STK HT ERONET- Mostar OSVAJAČ KUPA BIH ZA MUŠKARCE
STK "SPIN 2012" ODBRANIO OSMU UZASTOPNU TITULU
DRŽAVNI KADETSKI PRVACI RAMLJAK TONI I ZLOTRG AJNA
3. OTVORENI TURNIR ZA MLAĐE KADETE I MLAĐE KADETKINJE
PRVI TOP 8 GRUPA "A" I "B" ZA SENIORE I SENIORKE
Prvi-otvoreni-turnira-za-najmlade-kadete-i-najmlade-kadetkinje
2019 ITTF Junior Circuit Golden, Croatia Junior & Cadet Open
PRVI OTVORENI TURNIRA ZA MLAĐE KADETE I MLAĐE KADETKINJE ILIJAŠ, 8.09.2019. GODINE
USPJEŠAN NASTUP NAŠE MLADE REPREZENTACIJE NA BALKANSKOM PRVENSTVU
DRŽAVNO EKIPNO PRVENSTVO ZA MLAĐE KADETE
DRUGI TOP 8 GRUPA A I B ZA JUNIORE I JUNIORKE
DRŽAVNO PRVENSTVO U -21, najuspješniji Matković Luka i Biogradlić Džana
Državno pojedinačno prvenstvo za juniore i juniorke, najuspješniji Pandurević Vladimir i Ćosić Dora
Državni prvaci Fazlić Kerim i Šenk Ljupka u kategoriji Mladjih kadeta
Premijer liga za muškarce 18/19, Mostarci i ove godine bez konkurencije
Sedma uzastopna titula za igračice Stonoteniskog kluba "Spin 2012" Sarajevo
Zijadić Benjamin (Stens - Sarajevo) i Mešan Merjem (Bugojno - Bugojno) bili su najuspješniji takmičari Trečeg otvorenog turnira BiH za mlađe kadete i mlađe kadetkinje koji je održan u Vitezu
Toni Ivano Ramljak (Aladža-Sarajevo) i Ema Lovrić (Kreka-Tuzla) pojedinačni su Državni prvaci u kadetskoj konkurenciji
U ženskoj konkurenciji 11. put za redom Emina Hadžiahmetović,u muškoj konkurenciji titula državnog prvaka pripala Arminu Alićiću
Matković Luka (HT Eronet-Mostar) i Bušatlić Belma (Aladža - Sarajevo) pobjednici su Prvog TOP 8 Bosne i Hercegovine koji je održan u Tuzli.
Kožul Andrej (Kreševo - Kreševo) i Cerić Emina (Sarajevo - Sarajevo) bili su najuspješniji takmičari na Drugom otvorenom turniru za najmlađe kadete u Banjoj Luci.
Sarajlija Zijadić Benjamin i Bugojanka Mešan Merjem zasluženo su osvojili titule na Drugom otvorenom turniru Bosne i Hercegovine za mlađe kadete.
Na prvom juniorskom turniru TOP 8 Bosne i Hercegovine za juniore i juniorke najuspješniji su bili Mihailović Nikola iz Banjaluke i Ćosić Dora iz Viteza.
Ramljak Toni (Aladža - Sarajevo) i Ćosić Dora (CM - Vitez) pobjednici su prvog TOP za kadete u sezoni 2018/2019 koji je održan u Tuzli.
Gnjatić Marija i Mešetović Harisa osvojile su bronzanu medalju u parovima na ITTF Serbian Openu koji je održan u Kovilovu. I ostali naši takmičari imali su zapažene nastupe.
Zijadić Benjamin (Stens - Sarajevo) i Mešan Merjem (Bugojno - Bugojno) bili su najuspješniji takmičari Prvog otvorenog turnira BiH za mlađe kadete i mlađe kadetkinje koji je održan u Vitezu.

Najbolji bili Mujičić Emir i Lovrić Ema

 

U nedelju 05.09.2021 godine održane su kvalifikacije za prvi Top 8 Grupa A i B za seniore i seniorke u organizaciji Stonoteniskog kluba Lukavac.

 

Kod seniora najboli je bio Mujičić Emir iz Stk Banja Luka. Drugo mjesto pripalo je Kamenjaš Hamzi iz Stk Hašim Spahić Ilijaš.Ova dva igrača plasirala su se u Top A seniora.

 

U Top B seniora plasirali su se slijedeći igrači:

Maksimović Vedran - Stk Borac Banja Luka

Isabegović Amar- Stk Kreka Tuzla

Kanlić Aron - Stk Spin 2012 Sarajevo

Kahrimanović - Stk Spin Doboj Istok

Kunić Vladimir- Stk Borac Banja Luka

Beganović Kemal - Stk Vitez

Puzigača Pavle - Stk Banja Luka

Burak Asmir-Stk Vitez

Sarić Aleksandar - Stk Borac Banja Luka

 

Kod seniorki najuspješnija je bila  Ema Lovrić iz Stk Kreka Tuzla dok je drugo mjesto pripalo Ani Sladoje iz Stk Spin 2012 iz Sarajeva.  Treća je bila  Subašić Enra iz Stk Spin 2012 iz Sarajeva. Ove tri seniorke  su se plasirale u Top A seniorki.

 

U Top B seniorki su se plasirale slijedeće igračice:

Mehić Lamija - Stk Vitez

Mešan Merjem - Stk Bugojno

Šenk Ljupka -  Stk Željezničar Sarajevo

Alijević Zana - Stk Spin 2012 Sarajevo

Rebihić Nejra - Stk Vitez

Ćorić Nejra - Stk Željezničar Sarajevo

Handžić Saira - Stk Spin 2012 Sarajevo

Bursač Milica - Stk Prijedor

 

STS BIH

Anketa

Nothing found!

Anketa

Nothing found!

Najbolji bili Mujičić Emir i Lovrić Ema

 

U nedelju 05.09.2021 godine održane su kvalifikacije za prvi Top 8 Grupa A i B za seniore i seniorke u organizaciji Stonoteniskog kluba Lukavac.

 

Kod seniora najboli je bio Mujičić Emir iz Stk Banja Luka. Drugo mjesto pripalo je Kamenjaš Hamzi iz Stk Hašim Spahić Ilijaš.Ova dva igrača plasirala su se u Top A seniora.

 

U Top B seniora plasirali su se slijedeći igrači:

Maksimović Vedran - Stk Borac Banja Luka

Isabegović Amar- Stk Kreka Tuzla

Kanlić Aron - Stk Spin 2012 Sarajevo

Kahrimanović - Stk Spin Doboj Istok

Kunić Vladimir- Stk Borac Banja Luka

Beganović Kemal - Stk Vitez

Puzigača Pavle - Stk Banja Luka

Burak Asmir-Stk Vitez

Sarić Aleksandar - Stk Borac Banja Luka

 

Kod seniorki najuspješnija je bila  Ema Lovrić iz Stk Kreka Tuzla dok je drugo mjesto pripalo Ani Sladoje iz Stk Spin 2012 iz Sarajeva.  Treća je bila  Subašić Enra iz Stk Spin 2012 iz Sarajeva. Ove tri seniorke  su se plasirale u Top A seniorki.

 

U Top B seniorki su se plasirale slijedeće igračice:

Mehić Lamija - Stk Vitez

Mešan Merjem - Stk Bugojno

Šenk Ljupka -  Stk Željezničar Sarajevo

Alijević Zana - Stk Spin 2012 Sarajevo

Rebihić Nejra - Stk Vitez

Ćorić Nejra - Stk Željezničar Sarajevo

Handžić Saira - Stk Spin 2012 Sarajevo

Bursač Milica - Stk Prijedor

 

STS BIH

Anketa

Nothing found!

Anketa

Nothing found!