Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
MLADA REPREZENTACIJA BIH NASTUPILA NA WTT CONTENDER-u U LINZU
SRETNE NOVOGODIŠNJE PRAZNIKE ŽELI VAM STS BIH
MLADA REPREZENTACIJA NA WTT YOUTH CONTENDER-u
MLADA REPREZENTACIJA NA WTT YOUTH CONTENDER-u
ODRŽANO EVROPSKO PRVENSTVO ZA MLADE U BEOGRADU
ZIJADIĆ BENJAMIN I KANLIĆ ARON OSVOJILI BRONZU
MLADA REPREZENTACIJA NASTUPILA U BUGARSKOJ
MLADA U-13 REPREZENTACIJA NASTUPILA U PODGORICI
STK MLADOST ŠAMPIONI
SPIN 2012 OSVOJIO ŽENSKU PREMIJER LIGU
REPREZENTATIVNA SELEKCIJA NA KVALIFIKACIJAMA
OSVAJAČICE KUPA BIH
OSVAJAČI KUPA BIH
DRŽAVNO SENIORSKO PRVENSTO OSVOJILI BUTKOVIĆ EMINA I MIHAILOVIĆ LUKA
DRŽAVNO PRVENSTVO ZA SENIORE I SENIORKE U SARAJEVU
OSVAJAČI I OSVAJAČICE TREĆEG OTVORENOG TURNIRA ZA MLAĐE KADETE I MLAĐE KADETKINJE
OSVAJAČI I OSVAJAČICE TREĆEG OTVORENOG TURNIRA ZA MLAĐE KADETE I MLAĐE KADETKINJE
SRETNE PRAZNIKE ŽELI VAM STS BIH
JESENJI PRVACI MLADOST I SPIN 2012
MUŠKA I ŽENSKA REPREZENTACIJA NA KVALIFIKACIJAMA ZA EVROPSKO PRVENSTVO U BEOGRADU
place holder
place holder
DŽANA BIOGRADLIĆ OSVOJILA BRONZANU MEDALJU NA BALKANSKOM PRVENSTVU ZA MLADE
NAŠA MLADA REPREZENTACIJA NASTUPILA NA BALKANSKOM PRVENSTVU ZA MLADE U BUGARSKOJ
DRŽAVNO EKIPNO PRVENSTVO ZA MLAĐE KADETE I KADETKINJE
DRŽAVNO EKIPNO PRVENSTVO ZA NAJMLAĐE KADETE I KADETKINJE
EDIN KONJIĆ I EMINA HADŽIAHMETOVIĆ DRŽAVNI ŠAMPIONI
EDIN KONJIĆ I EMINA HADŽIAHMETOVIĆ DRŽAVNI ŠAMPIONI
PEJIĆ DARIO I LOVRIĆ EMA JUNIORSKI PRVACI DRŽAVE
PEJIĆ DARIO I LOVRIĆ EMA JUNIORSKI PRVACI DRŽAVE
STONOTENISERI MOSTARA PRVACI DRŽAVE
ZIJADIĆ BENJAMIN I SUBAŠIĆ ENRA NOVI KADETSKI PRVACI DRŽAVE
ZIJADIĆ BENJAMIN I SUBAŠIĆ ENRA NOVI KADETSKI PRVACI DRŽAVE
STONOTENISERI MOSTARA I STONOTENISERKE ALADŽE OSVOJILI KUP BOSNE I HERCEGOVINE
STONOTENISERI MOSTARA I STONOTENISERKE ALADŽE OSVOJILI KUP BOSNE I HERCEGOVINE

Choose Language

Titule za Zijadića i Mešanovu

Tuzla je bila domaćin I Otvorenog turnira za najmlađe kadete i najmlađe kadetkinje. nastupilo je 60-tak takmičara i takmičarki, a titule su osvojili Zijadić Benjamin (Stens Euroasfalt - Sarajevo) i Mešan Merjem (Bugojno - Bugojno).

NAJMLAĐI KADETI POREDAK

1. Zijadić Benjamin (Stens Euroasfalt - Sarajevo)
2. Fazlić Kerim (Kreka Edelex - Tuzla)
3. Hanić Azur (Kreka Edelex - Tuzla)
3.

nmk 2016 2017 01

NAJMLAĐE KADETKINJE POREDAK

1. Mešan Merjem (Bugojno - Bugojno)
2. Subašić Enra (Spin 2012 - Sarajevo)
3. Šenk Ljupka (Stens - Sarajevo)
3. Mujkić Emina (Doboj Istok - )

nmke 2016 2017 01

Nadolazeća Takmičenja (Propozicije)

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?

Titule za Zijadića i Mešanovu

Tuzla je bila domaćin I Otvorenog turnira za najmlađe kadete i najmlađe kadetkinje. nastupilo je 60-tak takmičara i takmičarki, a titule su osvojili Zijadić Benjamin (Stens Euroasfalt - Sarajevo) i Mešan Merjem (Bugojno - Bugojno).

NAJMLAĐI KADETI POREDAK

1. Zijadić Benjamin (Stens Euroasfalt - Sarajevo)
2. Fazlić Kerim (Kreka Edelex - Tuzla)
3. Hanić Azur (Kreka Edelex - Tuzla)
3.

nmk 2016 2017 01

NAJMLAĐE KADETKINJE POREDAK

1. Mešan Merjem (Bugojno - Bugojno)
2. Subašić Enra (Spin 2012 - Sarajevo)
3. Šenk Ljupka (Stens - Sarajevo)
3. Mujkić Emina (Doboj Istok - )

nmke 2016 2017 01

Nadolazeća Takmičenja (Propozicije)

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?