Choose Language

Rezultati: međukolo

MOSTAR

STK "Mostar"-  Mostar

STK "Aladža-A" - Sarajevo

3:4

SARAJEVO

OSTK “Željezničar” - Sarajevo

STK “Bosna”- Sarajevo

4:2

FOČA

STK “Perućica” - Foča

STK "Hašim Spahić" – Ilijaš

4:3

BANJA LUKA

STK “Borac” - Banja Luka

OSTK “Spin” - Banja Luka

2:4

ZENICA

STK “Mladost”- Zenica

STK “Kreka” - Tuzla

4:0

VITEZ

STK “CM”- Vitez 

STK “Vitez” - Vitez

4:2

 

Tabela (zadnje kolo):

KLUB

OM

MR

PR

Bodova

  1.

 STK MOSTAR, Mostar

24

22:2

92:18

44

  2.

 STK ALADŽA-A, Sarajevo

24

21:3

83:36

42

  3.

 STK CM, Vitez

24

20:4

87:39

40

  4.

 STK MLADOST, Zenica

24

19:5

82:36

38

  5.

 STK KREKA, Tuzla

24

14:10

58:59

28

  6.

 STK ŽELJEZNIČAR, Sarajevo

24

13:11

57:57

26

  7.

 STK BANJA LUKA, Banja Luka

24

11:13

57:73

22

  8.

 STK HAŠIM SPAHIĆ, Ilijaš

24

 9:15

59:86

18

  9.

 OSTK SPIN, Banja Luka

24

 7:17

51:84

14

10.

 STK VITEZ, Vitez

24

 6:18

55:79

12

11.

 STK BORAC , Banja Luka

24

 6:19

43:85

12

12.

 STK BOSNA, Sarajevo

24

 5:18

39:86

 10

13.

 STK PERUĆICA, Foča

24

 3:21

44:92

6

 

Rezultati: 27. i 28. kolo

SARAJEVO

STK "Bosna"-  Sarajevo

STK "Banja Luka" -B.Luka

2:4

BANJA LKA

OSTK “Spin” - Banja Luka

STK “Vitez”- Vitez

1:4

BANJA LUKA

STK “Borac” - Banja Luka

STK "CM" – Vitez

2:4

ILIJAŠ

STK “Hašim Spahić” - Ilijaš

STK “Aladža-A” - Sarajevo

2:4

FOČA

STK “Perućica”- Foča

STK “Mostar” - Mostar

0:4

SARAJEVO

STK “Željezničar”- Sarajevo 

STK “Banja Luka” - B.Luka

4:2

BANJA LUKA

STK “Borac” - Banja Luka

STK “Vitez” - Vitez

4:3

BANJA LUKA

OSTK “Spin” - Banja Luka

STK “CM” - Vitez

4:3

FOČA

STK “Perućica” - Foča

STK “Aladža-A”-Sarajevo

3:4

ILIJAŠ

STK “Hašim Spahić” - Ilijaš

STK “Mostar” - Mostar

  0:4 

 

Tabela:

KLUB

OM

MR

PR

Bodova

  1.

 STK MOSTAR, Mostar

23

22:1

89:14

44

  2.

 STK ALADŽA-A, Sarajevo

23

20:3

79:33

40

  3.

 STK CM, Vitez

23

19:4

83:37

38

  4.

 STK MLADOST, Zenica

23

18:5

78:36

36

  5.

 STK KREKA, Tuzla

23

14:9

58:55

28

  6.

 STK ŽELJEZNIČAR, Sarajevo

23

12:11

53:55

24

  7.

 STK BANJA LUKA, Banja Luka

24

11:13

57:73

22

  8.

 STK HAŠIM SPAHIĆ, Ilijaš

23

 9:14

56:82

18

  9.

 STK VITEZ, Vitez

23

 6:17

53:75

12

10.

 STK BORAC, Banja Luka

23

 6:17

41:81

12

11.

 OSTK SPIN , Banja Luka

23

 6:17

47:82

12

12.

 STK BOSNA, Sarajevo

23

 5:18

37:82

 10

13.

 STK PERUĆICA, Foča

23

 2:21

40:89

    4 

 

Rezultati: 25. i 26. kolo

BANJA LUKA

STK "Banja Luka"- B- Luka

OSTK "Spin" -Banja Luka

4:2

BANJA LUKA

STK “Banja Luka” - Banja Luka

STK “Borac”- Banja Luka

4:1

VITEZ

STK “Vitez” - Vitez

STK "Hašim Spahić" – IIlijaš

4:2

VITEZ

STK “Vitez” - Vitez

STK “Perućica” - Foča

4:0

TUZLA

STK “Kreka”- Tuzla

STK “Bosna” - Sarajevo

4:1

TUZLA

STK “Kreka”- Tuzla 

STK “Željezničar” - Sarajevo

4:2

VITEZ

STK “CM” - Vitez

STK “Hašim Spahić” - Ilijaš

4:1

VITEZ

STK “CM” - Vitez

STK “Perućica” - Foča

4:0

ZENICA

STK “Mladost” - Zenica

STK “Željezničar”-Sarajevo

4:1

ZENICA

STK “Mladost” - Zenica

STK “Bosna” - Sarajevo

4:0 

 

Tabela:

KLUB

OM

MR

PR

Bodova

  1.

 STK MOSTAR, Mostar

21

20:1

81:14

40

  2.

 STK CM, Vitez

21

18:3

76:31

36

  3.

 STK ALADŽ-A, Sarajevo

21

18:3

71:28

36

  4.

 STK MLADOST, Zenica

23

18:5

78:36

36

  5.

 STK KREKA, Tuzla

23

14:9

58:55

28

  6.

 STK ŽELJEZNIČAR, Sarajevo

22

11:11

49:53

22

  7.

 STK BANJA LUKA, Banja Luka

22

 10:12

51:67

20

  8.

 STK HAŠIM SPAHIĆ, Ilijaš

21

 9:12

54:74

18

  9.

 STK VITEZ, Vitez

21

 5:16

46:70

10

10.

 OSTK SPIN, Banja Luka

21

 5:16

42:75

10

11.

 STK BORAC , Banja Luka

21

 5:16

35:74

10

12.

 STK BOSNA, Sarajevo

22

 5:17

35:78

 10

13.

 STK PERUĆICA, Foča

21

 2:19

37:81

4

 

Rezultati: 23. i 24. kolo

BANJA LUKA

OSTK "Spin"- Banja Luka

STK "Kreka" -Tuzla

4:3

BANJA LKA

STK “Borac” - Banja Luka

STK “Mladost”- Zenica

0:4

ILIJAŠ

STK “Hašim Spahić” - Ilijaš

STK "Banja Luka" – B.Luka

1:4

SARAJEVO

STK “Aladža-A” - Sarajevo

OSTK “Vitez”- Vitez

4:2

MOSTAR

STK “Mostar”- Mostar

STK “CM” - Vitez

4:0

BANJA LUKA

STK “Borac”-Banja Luka 

STK “Kreka” - Tuzla

0:4

BANJA LUKA

OSTK “Spin”, Banja Luka  

STK “Mladost” - IZenica

1:4

FOČA

STK “Perućica” - Foča

STK “Banja Luka” - B. Luka

1:4

MOSTAR

STK “Mostar” - Mostar

STK “Vitez” - Vitez

4:0

SARAJEVO

STK “Aladža-A” - Sarajevo

STK “CM” - Vitez

4:2

 

Tabela:

KLUB

OM

MR

PR

Bodova

  1.

 STK MOSTAR, Mostar

21

20:1

81:14

40

  2.

 STK ALADŽA-A, Sarajevo

21

18:3

71:28

36

  3.

 STK CM, Vitez

19

16:3

68:30

32

  4.

 STK MLADOST, Zenica

21

16:5

70:35

32

  5.

 STK KREKA, Tuzla

21

12:9

50:52

24

  6.

 STK ŽELJEZNIČAR, Sarajevo

20

11:9

46:45

22

  7.

 STK HAŠIM SPAHIĆ, Ilijaš

19

 9:10

51:66

18

  8.

 STK BANJA LUKA, Banja Luka

20

 8:12

43:64

16

  9.

 STK BORAC, Banja Luka

20

 5:15

34:70

10

10.

 OSTK SPIN, Banja Luka

20

 5:15

40:71

10

11.

 STK BOSNA , Sarajevo

20

 5:15

34:70

10

12.

 STK VITEZ, Vitez

19

 3:16

38:68

  6

13.

 STK PERUĆICA, Foča

19

 2:17

37:73

  4

Rezultati: 21. i 22. kolo

BANJA LUKA

STK "Banja Luka"- Banja Luka

STK "Aladža-A" -Sarajevo

1:4

TUZLA

STK “Kreka” - Tuzla

STK “Hašim Spahić”- Ilijaš

4:1

ZENICA

STK “Mladost” - Zenica

STK "Perućica" - Foča

4:0

SARAJEVO

STK “Bosna” - Sarajevo

OSTK “Spin”-Banja Luka 

4:2

SARAJEVO

STK “Željezničar”-Sarajevo

STK “Borac” - Banja Luka

4:1

BANJA LUKA

STK “Banja Luka”-Banja Luka 

STK “Mostar” - Mostar

2:4

ZENICA

STK “Mladost”, Zenica  

STK “Hašim Spahić” - Ilijaš

4:1

TUZLA

STK “Kreka” - Tuzla

STK “Perućica” - Foča

4:2

SARAJEVO

STK “Željezničar” - Sarajevo

OSTK “Spin” - Banja Luka

4:1

SARAJEVO

STK “Bosna” - Sarajevo

STK “Borac” - Banja Luka

2:4

 

Tabela:

KLUB

OM

MR

PR

Bodova

  1.

 STK MOSTAR, Mostar

19

18:1

73:14

36

  2.

 STK CM, Vitez

17

16:1

66:22

32

  3.

 STK ALADŽA-A, Sarajevo

19

16:3

63:24

32

  4.

 STK MLADOST, Zenica

19

14:5

62:34

28

  5.

 STK ŽELJEZNIČAR, Sarajevo

20

  11:9

46:45

22

  6.

 STK KREKA, Tuzla

19

  11:8

43:48

22

  7.

 STK HAŠIM SPAHIĆ, Ilijaš

18

  9:9

50:62

18

  8.

 STK BANJA LUKA, Banja Luka

18

  6:12

35:62

12

  9.

 STK BOSNA, Sarajevo

20

  5:15

44:68

10

10.

 STK BORAC, Banja Luka

18

  5:13

34:62

10

11.

 OSTK SPIN , Banja Luka

18

  4:14

35:64

  8

12.

 STK VITEZ, Vitez

17

  3:14

36:60

  6

13.

 STK PERUĆICA, Foča

18

  2:16

36:69

  4

 

Rezultati: 19. i 20. kolo

ILIJAŠ

STK "HAŠIM SPAHIĆ"-Ilijaš

STK "BOSNA", Sarajevo

4:3

FOČA

STK “PERUĆICA”, Foča

STK “ŽELJEZNIČAR”, Sar.

2:4

SARAJEVO

STK “ALADŽA-A”, Sarajevo

STK “KREKA”, Tuzla

4:2

MOSTAR

STK “MOSTAR”, Mostar

STK "MLADOST", Zenica

4:0

VITEZ

STK “VITEZ”, Vitez

STK “BANJA LUKA”,B.Luka

3:4

FOČA

STK “PERUĆICA”, Foča

STK “BOSNA”, Sarajevo

4:2

ILIJAŠ

STK “HAŠIM SPAHIĆ”, Ilijaš 

STK “ŽELJEZNIČAR”, Sar.

4:1

MOSTAR

STK “MOSTAR”, Mostar  

STK “KREKA”, Tuzla

4:0

SARAJEVO

STK “ALADŽA-A”, Sarajevo

STK “MLADOST”, Zenica

4:1

VITEZ

STK “CM”, Vitez

STK “BANJA LUKA”,B.Luka

4:0

 

Tabela:

KLUB

OM

MR

PR

Bodovi

  1.

 STK MOSTAR, Mostar

18

17:1

69:12

34

  2.

 STK CM, Vitez

17

16:1

66:22

32

  3.

 STK ALADŽA-A, Sarajevo

18

15:3

59:23

30

  4.

 STK MLADOST, Zenica

17

12:5

54:33

24

  5.

 STK HAŠIM SPAHIĆ, Ilijaš

16

  9:7

48:44

18

  6.

 STK ŽELJEZNIČAR, Sarajevo

18

  9:9

38:43

18

  7.

 STK KREKA, Tuzla

17

  9:8

35:45

18

  8.

 STK BANJA LUKA, Banja Luka

16

  6:10

32:54

12

  9.

 OSTK SPIN, Banja Luka

16

  4:12

32:56

  8

10.

 STK BOSNA, Sarajevo

18

  4:14

38:62

  8

11.

 STK BORAC , Banja Luka

16

  4:12

28:56

  8

12.

 STK VITEZ, Vitez

17

  3:14

36:60

  6

13.

 STK PERUĆICA, Foča

16

  2:14

34:61

  4

 

Rezultati: 17. i 18. kolo

TUZLA

STK KREKA, Tuzla

STK VITEZ, Vitez

4:0

ZENICA

STK MLADOST, Zenica           

STK CM, Vitez

Odg.

SARAJEVO

STK BOSNA, Sarajevo

STK ALADŽA-A, Sarajevo

0:4

SARAJEVO

STK ŽELJEZNIČAR, Sarajevo

STK MOSTAR, Mostar

2:4

BANJA LUKA

OSTK SPIN, Banja Luka

STK HAŠIM SPAHIĆ, Ilijaš

4:3

BANJA LUKA

STK BORAC, Banja Luka

STK PERUĆICA, Foča

4:3

ZENICA

STK  MLADOST, Zenica

STK VITEZ, Vitez

4:0

TUZLA

STK KREKA, Tuzla

STK CM,  Vitez

3:4

SARAJEVO

STK ŽELJEZNIČAR, Sarajevo

STK ALADŽA-A, Sarajevo

4:1

SARAJEVO

STK BOSNA, Sarajevo

STK MOSTAR, Mostar

0:4

BANJA LUKA

STK BORAC, Banja Luka

STK HAŠIM SPAHIĆ, Ilijaš

2:4

BANJA LUKA

OSTK SPIN, Banja Luka

STK PERUĆICA, Foča

4:2

 

Tabela:

KLUB

OM

MR

PR

  1.

 STK MOSTAR, Mostar

16

15:1

61:12

  2.

 STK CM, Vitez

15

14:1

58:19

  3.

 STK MLADOST, Zenica

14

12:2

50:21

  4.

 STK ALADŽA-A, Sarajevo

14

11:3

43:19

  5.

 STK KREKA, Tuzla

15

  9:6

47:35

  6.

 STK ŽELJEZNIČAR, Sarajevo

16

  8:8

33:37

  7.

 STK HAŠIM SPAHIĆ, Ilijaš

14

  7:7

40:40

  8.

 STK BANJA LUKA, Banja Luka

14

  5:9

28:47

  9.

 OSTK SPIN, Banja Luka

15

  4:11

32:52

10.

 STK BOSNA, Sarajevo

16

  4:12

33:54

11.

 STK BORAC , Banja Luka

15

  4:11

27:52

12.

 OSTK VITEZ, Vitez

16

  3:13

33:56

13.

 STK PERUĆICA, Foča

14

  1:13

28:55

 

Rezultati: 15. i 16. kolo

BANJA LUKA

STK BANJA LUKA

STK KREKA

2:4

VITEZ

STK VITEZ

STK BOSNA

3:4

VITEZ

STK CM

STK ŽELJEZNIČAR

4:0

BANJA LUKA

STK BANJA LUKA

STK MLADOST

0:4

MOSTAR

STK MOSTAR

STK BORAC

4:0

VITEZ

STK CM

STK BOSNA

4:0

MOSTAR

STK MOSTAR

OSTK SPIN

4:0

VITEZ

STK VITEZ

STK ŽELJEZNIČAR

1:4

SARAJEVO

STK ALADŽA-A

OSTK SPIN

Odgođeno

SARAJEVO

STK ALADŽA-A

STK BORAC

Odgođeno

 

Tabela:

KLUB

OM

MR

PR

  1.

STK MOSTAR, Mostar

14

13:1

53:10

  2.

STK CM, Vitez

14

13:1

54:16

  3.

STK MLADOST, Zenica

13

 11:2

46:21

  4.

STK ALADŽA-A

12

10:2

38:14

  5.

STK KREKA, Tuzla

13

  8:5

40:31

  6.

STK ŽELJEZNIČAR, Sarajevo

14

  7:7

27:32

  7.

STK HAŠIM SPAHIĆ, Ilijaš

12

  6:6

33:34

  8.

STK BANJA LUKA, Banja Luka

14

  5:9

28:47

  9.

STK BOSNA, Sarajevo

14

  4:10

33:46

10.

STK VITEZ, Vitez

14

  3:11

33:48

11.

STK BORAC , Banja Luka

13

  3:10

21:45

12.

OSTK SPIN, Banja  Luka

13

  2:11

24:47

13.

STK PERUĆICA, Foča

12

  1:11

23:47

 

Rezultati: 13. i 14. kolo

BANJA LUKA

STK BANJA LUKA

STK BOSNA

1:4

VITEZ

STK VITEZ

OSTK SPIN

4:1

VITEZ

STK CM

STK BORAC

4:1

SARAJEVO

STK ALADŽA-A

STK HAŠIM SPAHIĆ

4:0

MOSTAR

STK MOSTAR

STK PERUĆICA

4:0

BANJA LUKA

STK BANJA LUKA

STK ŽELJEZNIČAR

2:4

VITEZ

STK VITEZ

STK BORAC

4:0

SARAJEVO

STK ALADŽA-A

STK PERUĆICA

4:2

VITEZ

STK CM

OSTK SPIN

4:1

MOSTAR

STK MOSTAR

STK HAŠIM SPAHIĆ

4:0

Tabela:

KLUB

OM

MR

PR

  1.

 STK MOSTAR, Mostar

12

11:1

45:10

  2.

 STK CM, Vitez

12

11:1

46:16

  3.

 STK ALADŽA-A, Sarajevo

12

  10:2

38:14

  4.

 STK MLADOST, Zenica

12

10:2

42:21

  5.

 STK KREKA, Tuzla

12

  7:5

36:29

  6.

 STK HAŠIM SPAHIĆ, Ilijaš

12

  6:6

33:34

  7.

 STK ŽELJEZNIČAR, Sarajevo

12

  6:6

23:27

  8.

 STK BANJA LUKA, Banja Luka

12

  5:7

26:39

  9.

 STK VITEZ, Vitez

12

  3:9

29:40

10.

 STK BOSNA, Sarajevo

12

  3:9

29:41

11.

 STK BORAC , Banja Luka

12

  3:9

21:41

12.

 OSTK SPIN, Banja  Luka

12

  2:10

24:43

13.

 STK PERUĆICA, Foča

12

  1:11

23:47

 

Rezultati: 11. i 12. kolo

FOČA

STK PERUĆICA

STK CM

1:4

ILIJAŠ

STK HAŠIM SPAHIĆ

STK VITEZ

4:3

BANJA LUKA

OSTK SPIN

STK BANJA LUKA

1:4

SARAJEVO

STK BOSNA

STK KREKA

2:4

ILIJAŠ

STK HAŠIM SPAHIĆ

STK CM

2:4

SARAJEVO

STK ŽELJEZNIČAR

STK MLADOST

0:4

FOČA

STK PERUĆICA

STK VITEZ

4:3

BANJA LUKA

STK BORAC

STK BANJA LUKA

2:4

SARAJEVO

STK ŽELJEZNIČAR

OSTK KREKA

4:3

SARAJEVO

STK BOSNA

STK MLADOST

3:4

 Tabela:

KLUB

OM

MR

PR

  1.

 STK MLADOST, Zenica

12

10:2

42:21

  2.

 STK MOSTAR, Mostar

10

9:1

37:10

  3.

 STK CM, Vitez

10

9:1

38:14

  4.

 STK ALADŽA-A, Sarajevo

10

8:2

35:15

  5.

 STK KREKA, Tuzla

10

5:5

28:28

  6.

 STK HAŠIM SPAHIĆ, Ilijaš

10

6:4

33:26

  7.

 STK BANJA LUKA, Banja Luka

10

5:5

23:27

  8.

 STK ŽELJEZNIČAR, Sarajevo

11

5:6

23:37

  9.

 STK BORAC, Banja Luka

10

4:6

20:37

10.

 OSTK SPIN, Banja Luka

10

2:8

23:35

11.

 STK BOSNA , Sarajevo

11

2:9

20:41

12.

 STK PERUĆICA, Foča

10

1:9

21:39

13.

 STK VITEZ, Vitez

10

1:9

18:39

 

Rezultati: međukolo

TUZLA

STK KREKA

STK MLADOST

3:4

SARAJEVO

STK ALADŽA-A

STK MOSTAR

4:1

ILIJAŠ

STK HAŠIM SPAHIĆ

STK PERUĆICA

4:1

VITEZ

STK VITEZ

STK CM

0:4

SARAJEVO

STK BOSNA

STK ŽELJEZNIČAR

4:2

BANJA LUKA

STK BORAC

OSTK SPIN

4:3

 

Tabela:

KLUB

OM

MR

PR

  1.

STK MOSTAR, Mostar

10

9:1

 37:10

  2.

STK ALADŽA-A, Sarajevo

10

8:2

 35:15

  3.

STK MLADOST, Zenica

10

8:2

 34:18

  4.

STK CM, Vitez

8

7:1

 30:11

  5.

STK HAŠIM SPAHIĆ, Ilijaš

8

5:3

 27:19

  6.

STK KREKA, Tuzla

8

4:4

 21:22

  7.

STK ŽELJEZNIČAR, Sarajevo

9

4:5

 19:30

  8.

STK BORAC, Banja Luka

8

3:5

 19:25

  9.

STK BANJA LUKA, Banja Luka

8

3:5

 15:24

10.

OSTK SPIN, Banja Luka

8

2:6

 21:27

11.

STK BOSNA, Sarajevo

9

2:7

 15:33

12.

STK VITEZ, Vitez

8

1:7

 12:31

13.

STK PERUĆICA, Foča

8

0:8

 16:32

E-zapisnici (.rar) 

Rezultati: 9. i 10. kolo

ZENICA

STK MLADOST

STK BORAC

4:1

BANJA LUKA

STK BANJA LUKA

STK HAŠIM SPAHIĆ

4:3

VITEZ

STK VITEZ

STK ALADŽA-A

1:4

VITEZ

STK CM

STK MOSTAR

2:4

ZENICA

STK MLADOST

OSTK SPIN

4:0

BANJA LUKA

STK BANJA LUKA

STK PERUĆICA

4:2

VITEZ

STK VITEZ

STK MOSTAR

0:4

VITEZ

STK CM

STK ALADŽA-A

4:1

TUZLA
STK KREKA STK BORAC

4:0

TUZLA STK KREKA OSTK SPIN

4:1

Tabela:

KLUB

OM

MR

PR

  1.

STK MOSTAR, Mostar

9

9:0

36:6

  2.

STK ALADŽA-A, Sarajevo

9

7:2

 31:14

  3.

STK MLADOST, Zenica

9

7:2

 30:15

  4.

STK CM, Vitez

7

6:1

 26:11

  5.

STK KREKA, Tuzla

7

4:3

 18:18

  6.

STK HAŠIM SPAHIĆ, Ilijaš

7

4:3

 23:18

  7.

STK ŽELJEZNIČAR, Sarajevo

8

4:4

 17:26

  8.

STK BANJA LUKA, Banja Luka 

8

3:5

 15:24

  9.

OSTK SPIN, Banja Luka

7

2:5

 18:23

10.

STK BORAC, Banja Luka

7

2:5

 15:22

11.

STK VITEZ, Vitez

7

1:6

 12:27

12.

STK BOSNA, Sarajevo

8

1:7

 11:31

13.

STK PERUĆICA, Foča

7

0:7

 15:28

E-zapisnici (.rar)

Rezultati: 7. i 8. kolo

FOČA

STK PERUĆICA

STK MLADOST

1:4

FOČA

STK PERUĆICA

STK KREKA

2:4

SARAJEVO

STK ALADŽA-A

STK BANJA LUKA

4:1

MOSTAR

STK MOSTAR

STK BANJA LUKA

4:0

BANJA LUKA

OSTK SPIN

STK ŽELJEZNIČAR

3:4

BANJA LUKA

OSTK SPIN

STK BOSNA

4:1

BANJA LUKA

STK BORAC

STK ŽELJEZNIČAR

3:4

BANJA LUKA

STK BORAC

STK BOSNA

4:0

ILIJAŠ

STK HAŠIM SPAHIĆ

OSTK KREKA

2:4

ILIJAŠ

STK HAŠIM SPAHIĆ

STK MLADOST

2:4

Tabela:

KLUB

OM

MR

PR

  1.

STK MOSTAR, Mostar

7

7:0

28:4

  2.

STK ALADŽA-A, Sarajevo

7

6:1

26:9

  3.

STK CM, Vitez

5

5:0

20:6

  4.

STK MLADOST, Zenica

7

5:2

22:14

  5.

STK HAŠIM SPAHIĆ, Ilijaš

6

4:2

20:14

  6.

STK KREKA, Tuzla

7

4:3

18:18

  7.

STK ŽELJEZNIČAR, Sarajevo

8

4:4

17:26

  8.

OSTK SPIN, Banja Luka

6

2:4

18:19

  9.

STK BORAC, Banja Luka

6

2:4

14:18

10.

STK VITEZ, Vitez

5

1:4

11:19

11.

STK BANJA LUKA, Banja Luka

6

1:5

7:19

12.

STK BOSNA, Sarajevo

8

1:7

11:31

13.

STK PERUĆICA, Foča

6

0:6

13:24

 E-zapisnici (.rar)

Rezultati: 5. i 6. kolo

SARAJEVO

STK BOSNA

STK HAŠIM SPAHIĆ

1:4

SARAJEVO

STK ŽELJEZNIČAR

STK PERUĆICA

4:3

TUZLA

STK KREKA

STK ALADŽA-A

1:4

ZENICA

STK MLADOST

STK MOSTAR

1:4

BANJA LUKA

STK BANJA LUKA

STK VITEZ

4:3

SARAJEVO

STK BOSNA

STK  PERUĆICA

4:3

SARAJEVO

STK ŽELJEZNIČAR

STK  HAŠIM SPAHIĆ

1:4

TUZLA

STK KREKA

STK MOSTAR

0:4

ZENICA

STK MLADOST

STK ALADŽA-A

4:2

BANJA LUKA

STK BANJA LUKA

STK CM

2:4 

Tabela:

KLUB

OM

MR

PR

  1.

STK MOSTAR, Mostar

6

6:0

24:4

  2.

STK CM, Vitez

5

5:0

20:6

  3.

STK ALADŽA-A, Sarajevo

6

5:1

22:8

  4.

STK HAŠIM SPAHIĆ, Ilijaš

4

4:0

16:6

  5.

STK MLADOST, Zenica

5

3:2

 14:11

  6.

STK KREKA, Tuzla

5

2:3

 10:14

  7.

STK ŽELJEZNIČAR, Sarajevo

6

2:4

  9:20

  8.

OSTK SPIN, Banja Luka

4

1:3

 11:14

  9.

STK BANJA LUKA, Banja Luka

4

1:3

  6:11

10.

STK BORAC, Banja Luka

4

1:3

 7:14

11.

 STK VITEZ, Vitez

5

1:4

 11:19

12.

STK BOSNA, Sarajevo

6

1:5

 10:23

13.

STK PERUĆICA, Foča

4

0:4

 10:16

 E-zapisnici (.rar)

Rezultati: 3. i 4. kolo

VITEZ

STK VITEZ

STK KREKA

2:4

VITEZ

STK CM

STK MLADOST

4:1

SARAJEVO

STK ALADŽA-A

STK BOSNA

4:0

MOSTAR

STK MOSTAR

STK ŽELJEZNIČAR

4:0

ILIJAŠ

STK HAŠIM SPAHIĆ

OSTK SPIN

4:1

FOČA

STK PERUĆICA

STK BORAC

2:4

VITEZ

STK VITEZ

STK MLADOST

1:4

VITEZ

STK CM

STK KREKA

4:1

SARAJEVO

STK ALADŽA-A

STK ŽELJEZNIČAR

4:0

MOSTAR

STK MOSTAR

STK BOSNA

4:0

ILIJAŠ

STK HAŠIM SPAHIĆ

STK BORAC

4:3

FOČA

STK PERUČICA

OSTK SPIN

2:4

 Tabela:

KLUB

OM

MR

PR

  1.

STK ALADŽA-A, Sarajevo

4

4:0

16:3

  2.

STK MOSTAR, Mostar

4

4:0

16:3

  3.

STK CM, Vitez

4

4:0

16:4

  4.

STK MLADOST,  Zenica

3

3:0

  9:5

  5.

STK HAŠIM SPAHIĆ, Ilijaš

2

2:0

  8:4

  6.

 STK KREKA, Tuzla

2

2:1

   9:6

  7.

OSTK SPIN, Banja Luka

4

1:3

 11:14

  8.

STK BORAC, Banja Luka

4

1:3

 7:14

  9.

 STK VITEZ, Vitez

4

1:3

  8:15

10.

STK ŽELJEZNIČAR, Sarajevo

4

1:3

  4:13

11.

STK PERUĆICA, Foča

2

0:2

  4:8

12.

STK BANJA LUKA, Banja Luka

2

0:2

  0:8

13.

STK BOSNA, Sarajevo

4

0:4

  5:16

E-zapisnici (.rar)

Rezultati: 1. i 2. kolo

BANJA LUKA

OSTK SPIN

STK ALADŽA-A

3:4

BANJA LUKA

STK  BORAC

STK MOSTAR

0:4

SARAJEVO

STK BOSNA

STK VITEZ

3:4

SARAJEVO

STK ŽELJEZNIČAR

STK CM

0:4

TUZLA

STK KREKA

STK BANJA LUKA

4:0

BANJA LUKA

OSTK SPIN

STK MOSTAR

3:4

BANJA LUKA

STK BORAC

STK ALADŽ-A

0:4

SARAJEVO

STK BOSNA

STK CM

2:4

SARAJEVO

STK ŽELJEZNIČAR

STK VITEZ

4:1

MLADOST

STK ZENICA

STK BANJA LUKA

4:0

Tabela:

KLUB

OM

MR

PR

  1.

 STK CM, Vitez 

2

2:0

8:2

  2.

 STK ALADŽA-A, Sarajevo

2

2:0

8:3

  3.

 STK MOSTAR, Mostar

2

2:0

8:3

  4.

 STK MLADOST,  Zenica

1

1:0

4:0

  5.

 STK KREKA, Tuzla

1

1:0

4:0

  6.

 STK ŽELJEZNIČAR, Sarajevo

2

1:1

4:5

  7.

 STK VITEZ Vitez

2

1:1

5:7

  8.

 STK BOSNA,  Sarajevo

2

0:2

5:8

  9.

 OSTK SPIN, Banja Luka

2

0:2

6:8

10.

 STK BANJA LUKA Banja Luka

2

0:2

0:8

11.

 STK BORAC Banja Luka

2

0:2

0:8

12.

 STK PERUĆICA Foča

0

0:0

0:0

13.

 STK STK HAŠIM SPAHIĆ Ilijaš

0

0:0

 0:0

 

E-zapisnici (.rar)

RANKING NA OSNOVU KOLIČNIKA DOBIVENIH I IZGUBLJENIH PARTIJA

RANG

PREZIME I IME

KLUB

ODIG. MEČ.

DOB/IZG

KOLIČNIK

1.-5.

MILIČEVIĆ SRĐAN

STK CM

2

3/0

 

1.-5.

ŠEHIĆ ADNAN

STK VITEZ

2

3/0

 

1.-5.

ZIJADIĆ BENJAMIN

STK ALADŽA-A

2

3/0

 

1.-5.

MATKOVIĆ LUKA

STK MOSTAR

2

3/0

 

1.-5.

PEJIĆ DARIO

STK MOSTAR

2

3/0

 

6.-7.

BOBAŠ IVAN

STK CM

2

2/1

2

6.-7.

KANTARDŽIĆ EDIN

STK ALADŽA-A

2

2/1

2

8.-13.

GUTIĆ EDIN

STK KREKA

1

1/0

 

8.-13.

FAZLIĆ KERIM

STK KREKA

1

1/0

 

8.-13.

ISABEGOVIĆ AMAR

STK KREKA

1

1/0

 

8.-13.

ŠEČIBOVIĆ ADIN

STK MLADOST

1

1/0

 

8.-13.

DIZDAREVIĆ MIRZA

STK MLADOST

1

1/0

 

8.-13.

KONJIĆ EDIN

STK MLDOST

1

1/0

 

14.-20.

STJEPIĆ IGOR

STK CM

2

1/1

1

14.-20.

MARČETIĆ SINIŠA

OSTK SPIN

2

2/2

1

14.-20.

DIVOVIĆ ALMIR

STK BOSNA

2

1/1

1

14.-20.

KANLIĆ ARON

STK BOSNA

2

1/1

1

14.-20.

PAŠIĆ VANJA

STK BOSNA

2

2/2

1

14.-20.

EROVIĆ ILHAD

STK BOSNA

1

1/1

1

14.-20.

ČELIĆ ĐORĐE

OSTK SPIN

2

2/2

1

21.-24.

MEHIĆ MUAMER

STK VITEZ

2

1/2

0.5

21.-24.

FERHATOVIĆ MUSTAFA

STK BOSNA

2

1/2

0.5

21.-24.

ČUSTOVIĆ DINO

STK ŽELJEZNIČAR

2

1/2

0.5

21.-24.

MUFTIĆ AMER

STK ALADŽA-A

2

1/2

0.5

25.-26.

VESOVIĆ NIKŠA

OSTK SPIN

2

1/3

0.33

25.-26.

BEGANOVIĆ KEMAL

STK VITEZ

2

1/3

0.33

27.-33.

PUZIGAČA PAVLE

STK BANJA LUKA

2

0/2

 

27.-33.

MUJIČIĆ ANES

STK BANJA LUKA

2

0/2

 

27.-33.

EMINOVIĆ HARIS

STK BANJA LUKA

2

0/2

 

27.-33.

BANJIĆ OMER

STK BOSNA

1

0/2

 

27.-33.

BJELAJAC BOJAN

STK BORAC

2

0/2

 

27.-33.

KUNIĆ VLADIMIR

STK BORAC

2

0/2

 

27.-33.

MAKSIMOVIĆ VEDRAN

STK BORAC

2

0/2

 

Rezultati: međukolo

MOSTAR

STK "Mostar"-  Mostar

STK "Aladža-A" - Sarajevo

3:4

SARAJEVO

OSTK “Željezničar” - Sarajevo

STK “Bosna”- Sarajevo

4:2

FOČA

STK “Perućica” - Foča

STK "Hašim Spahić" – Ilijaš

4:3

BANJA LUKA

STK “Borac” - Banja Luka

OSTK “Spin” - Banja Luka

2:4

ZENICA

STK “Mladost”- Zenica

STK “Kreka” - Tuzla

4:0

VITEZ

STK “CM”- Vitez 

STK “Vitez” - Vitez

4:2

 

Tabela (zadnje kolo):

KLUB

OM

MR

PR

Bodova

  1.

 STK MOSTAR, Mostar

24

22:2

92:18

44

  2.

 STK ALADŽA-A, Sarajevo

24

21:3

83:36

42

  3.

 STK CM, Vitez

24

20:4

87:39

40

  4.

 STK MLADOST, Zenica

24

19:5

82:36

38

  5.

 STK KREKA, Tuzla

24

14:10

58:59

28

  6.

 STK ŽELJEZNIČAR, Sarajevo

24

13:11

57:57

26

  7.

 STK BANJA LUKA, Banja Luka

24

11:13

57:73

22

  8.

 STK HAŠIM SPAHIĆ, Ilijaš

24

 9:15

59:86

18

  9.

 OSTK SPIN, Banja Luka

24

 7:17

51:84

14

10.

 STK VITEZ, Vitez

24

 6:18

55:79

12

11.

 STK BORAC , Banja Luka

24

 6:19

43:85

12

12.

 STK BOSNA, Sarajevo

24

 5:18

39:86

 10

13.

 STK PERUĆICA, Foča

24

 3:21

44:92

6

 

Rezultati: 27. i 28. kolo

SARAJEVO

STK "Bosna"-  Sarajevo

STK "Banja Luka" -B.Luka

2:4

BANJA LKA

OSTK “Spin” - Banja Luka

STK “Vitez”- Vitez

1:4

BANJA LUKA

STK “Borac” - Banja Luka

STK "CM" – Vitez

2:4

ILIJAŠ

STK “Hašim Spahić” - Ilijaš

STK “Aladža-A” - Sarajevo

2:4

FOČA

STK “Perućica”- Foča

STK “Mostar” - Mostar

0:4

SARAJEVO

STK “Željezničar”- Sarajevo 

STK “Banja Luka” - B.Luka

4:2

BANJA LUKA

STK “Borac” - Banja Luka

STK “Vitez” - Vitez

4:3

BANJA LUKA

OSTK “Spin” - Banja Luka

STK “CM” - Vitez

4:3

FOČA

STK “Perućica” - Foča

STK “Aladža-A”-Sarajevo

3:4

ILIJAŠ

STK “Hašim Spahić” - Ilijaš

STK “Mostar” - Mostar

  0:4 

 

Tabela:

KLUB

OM

MR

PR

Bodova

  1.

 STK MOSTAR, Mostar

23

22:1

89:14

44

  2.

 STK ALADŽA-A, Sarajevo

23

20:3

79:33

40

  3.

 STK CM, Vitez

23

19:4

83:37

38

  4.

 STK MLADOST, Zenica

23

18:5

78:36

36

  5.

 STK KREKA, Tuzla

23

14:9

58:55

28

  6.

 STK ŽELJEZNIČAR, Sarajevo

23

12:11

53:55

24

  7.

 STK BANJA LUKA, Banja Luka

24

11:13

57:73

22

  8.

 STK HAŠIM SPAHIĆ, Ilijaš

23

 9:14

56:82

18

  9.

 STK VITEZ, Vitez

23

 6:17

53:75

12

10.

 STK BORAC, Banja Luka

23

 6:17

41:81

12

11.

 OSTK SPIN , Banja Luka

23

 6:17

47:82

12

12.

 STK BOSNA, Sarajevo

23

 5:18

37:82

 10

13.

 STK PERUĆICA, Foča

23

 2:21

40:89

    4 

 

Rezultati: 25. i 26. kolo

BANJA LUKA

STK "Banja Luka"- B- Luka

OSTK "Spin" -Banja Luka

4:2

BANJA LUKA

STK “Banja Luka” - Banja Luka

STK “Borac”- Banja Luka

4:1

VITEZ

STK “Vitez” - Vitez

STK "Hašim Spahić" – IIlijaš

4:2

VITEZ

STK “Vitez” - Vitez

STK “Perućica” - Foča

4:0

TUZLA

STK “Kreka”- Tuzla

STK “Bosna” - Sarajevo

4:1

TUZLA

STK “Kreka”- Tuzla 

STK “Željezničar” - Sarajevo

4:2

VITEZ

STK “CM” - Vitez

STK “Hašim Spahić” - Ilijaš

4:1

VITEZ

STK “CM” - Vitez

STK “Perućica” - Foča

4:0

ZENICA

STK “Mladost” - Zenica

STK “Željezničar”-Sarajevo

4:1

ZENICA

STK “Mladost” - Zenica

STK “Bosna” - Sarajevo

4:0 

 

Tabela:

KLUB

OM

MR

PR

Bodova

  1.

 STK MOSTAR, Mostar

21

20:1

81:14

40

  2.

 STK CM, Vitez

21

18:3

76:31

36

  3.

 STK ALADŽ-A, Sarajevo

21

18:3

71:28

36

  4.

 STK MLADOST, Zenica

23

18:5

78:36

36

  5.

 STK KREKA, Tuzla

23

14:9

58:55

28

  6.

 STK ŽELJEZNIČAR, Sarajevo

22

11:11

49:53

22

  7.

 STK BANJA LUKA, Banja Luka

22

 10:12

51:67

20

  8.

 STK HAŠIM SPAHIĆ, Ilijaš

21

 9:12

54:74

18

  9.

 STK VITEZ, Vitez

21

 5:16

46:70

10

10.

 OSTK SPIN, Banja Luka

21

 5:16

42:75

10

11.

 STK BORAC , Banja Luka

21

 5:16

35:74

10

12.

 STK BOSNA, Sarajevo

22

 5:17

35:78

 10

13.

 STK PERUĆICA, Foča

21

 2:19

37:81

4

 

Rezultati: 23. i 24. kolo

BANJA LUKA

OSTK "Spin"- Banja Luka

STK "Kreka" -Tuzla

4:3

BANJA LKA

STK “Borac” - Banja Luka

STK “Mladost”- Zenica

0:4

ILIJAŠ

STK “Hašim Spahić” - Ilijaš

STK "Banja Luka" – B.Luka

1:4

SARAJEVO

STK “Aladža-A” - Sarajevo

OSTK “Vitez”- Vitez

4:2

MOSTAR

STK “Mostar”- Mostar

STK “CM” - Vitez

4:0

BANJA LUKA

STK “Borac”-Banja Luka 

STK “Kreka” - Tuzla

0:4

BANJA LUKA

OSTK “Spin”, Banja Luka  

STK “Mladost” - IZenica

1:4

FOČA

STK “Perućica” - Foča

STK “Banja Luka” - B. Luka

1:4

MOSTAR

STK “Mostar” - Mostar

STK “Vitez” - Vitez

4:0

SARAJEVO

STK “Aladža-A” - Sarajevo

STK “CM” - Vitez

4:2

 

Tabela:

KLUB

OM

MR

PR

Bodova

  1.

 STK MOSTAR, Mostar

21

20:1

81:14

40

  2.

 STK ALADŽA-A, Sarajevo

21

18:3

71:28

36

  3.

 STK CM, Vitez

19

16:3

68:30

32

  4.

 STK MLADOST, Zenica

21

16:5

70:35

32

  5.

 STK KREKA, Tuzla

21

12:9

50:52

24

  6.

 STK ŽELJEZNIČAR, Sarajevo

20

11:9

46:45

22

  7.

 STK HAŠIM SPAHIĆ, Ilijaš

19

 9:10

51:66

18

  8.

 STK BANJA LUKA, Banja Luka

20

 8:12

43:64

16

  9.

 STK BORAC, Banja Luka

20

 5:15

34:70

10

10.

 OSTK SPIN, Banja Luka

20

 5:15

40:71

10

11.

 STK BOSNA , Sarajevo

20

 5:15

34:70

10

12.

 STK VITEZ, Vitez

19

 3:16

38:68

  6

13.

 STK PERUĆICA, Foča

19

 2:17

37:73

  4

Rezultati: 21. i 22. kolo

BANJA LUKA

STK "Banja Luka"- Banja Luka

STK "Aladža-A" -Sarajevo

1:4

TUZLA

STK “Kreka” - Tuzla

STK “Hašim Spahić”- Ilijaš

4:1

ZENICA

STK “Mladost” - Zenica

STK "Perućica" - Foča

4:0

SARAJEVO

STK “Bosna” - Sarajevo

OSTK “Spin”-Banja Luka 

4:2

SARAJEVO

STK “Željezničar”-Sarajevo

STK “Borac” - Banja Luka

4:1

BANJA LUKA

STK “Banja Luka”-Banja Luka 

STK “Mostar” - Mostar

2:4

ZENICA

STK “Mladost”, Zenica  

STK “Hašim Spahić” - Ilijaš

4:1

TUZLA

STK “Kreka” - Tuzla

STK “Perućica” - Foča

4:2

SARAJEVO

STK “Željezničar” - Sarajevo

OSTK “Spin” - Banja Luka

4:1

SARAJEVO

STK “Bosna” - Sarajevo

STK “Borac” - Banja Luka

2:4

 

Tabela:

KLUB

OM

MR

PR

Bodova

  1.

 STK MOSTAR, Mostar

19

18:1

73:14

36

  2.

 STK CM, Vitez

17

16:1

66:22

32

  3.

 STK ALADŽA-A, Sarajevo

19

16:3

63:24

32

  4.

 STK MLADOST, Zenica

19

14:5

62:34

28

  5.

 STK ŽELJEZNIČAR, Sarajevo

20

  11:9

46:45

22

  6.

 STK KREKA, Tuzla

19

  11:8

43:48

22

  7.

 STK HAŠIM SPAHIĆ, Ilijaš

18

  9:9

50:62

18

  8.

 STK BANJA LUKA, Banja Luka

18

  6:12

35:62

12

  9.

 STK BOSNA, Sarajevo

20

  5:15

44:68

10

10.

 STK BORAC, Banja Luka

18

  5:13

34:62

10

11.

 OSTK SPIN , Banja Luka

18

  4:14

35:64

  8

12.

 STK VITEZ, Vitez

17

  3:14

36:60

  6

13.

 STK PERUĆICA, Foča

18

  2:16

36:69

  4

 

Rezultati: 19. i 20. kolo

ILIJAŠ

STK "HAŠIM SPAHIĆ"-Ilijaš

STK "BOSNA", Sarajevo

4:3

FOČA

STK “PERUĆICA”, Foča

STK “ŽELJEZNIČAR”, Sar.

2:4

SARAJEVO

STK “ALADŽA-A”, Sarajevo

STK “KREKA”, Tuzla

4:2

MOSTAR

STK “MOSTAR”, Mostar

STK "MLADOST", Zenica

4:0

VITEZ

STK “VITEZ”, Vitez

STK “BANJA LUKA”,B.Luka

3:4

FOČA

STK “PERUĆICA”, Foča

STK “BOSNA”, Sarajevo

4:2

ILIJAŠ

STK “HAŠIM SPAHIĆ”, Ilijaš 

STK “ŽELJEZNIČAR”, Sar.

4:1

MOSTAR

STK “MOSTAR”, Mostar  

STK “KREKA”, Tuzla

4:0

SARAJEVO

STK “ALADŽA-A”, Sarajevo

STK “MLADOST”, Zenica

4:1

VITEZ

STK “CM”, Vitez

STK “BANJA LUKA”,B.Luka

4:0

 

Tabela:

KLUB

OM

MR

PR

Bodovi

  1.

 STK MOSTAR, Mostar

18

17:1

69:12

34

  2.

 STK CM, Vitez

17

16:1

66:22

32

  3.

 STK ALADŽA-A, Sarajevo

18

15:3

59:23

30

  4.

 STK MLADOST, Zenica

17

12:5

54:33

24

  5.

 STK HAŠIM SPAHIĆ, Ilijaš

16

  9:7

48:44

18

  6.

 STK ŽELJEZNIČAR, Sarajevo

18

  9:9

38:43

18

  7.

 STK KREKA, Tuzla

17

  9:8

35:45

18

  8.

 STK BANJA LUKA, Banja Luka

16

  6:10

32:54

12

  9.

 OSTK SPIN, Banja Luka

16

  4:12

32:56

  8

10.

 STK BOSNA, Sarajevo

18

  4:14

38:62

  8

11.

 STK BORAC , Banja Luka

16

  4:12

28:56

  8

12.

 STK VITEZ, Vitez

17

  3:14

36:60

  6

13.

 STK PERUĆICA, Foča

16

  2:14

34:61

  4

 

Rezultati: 17. i 18. kolo

TUZLA

STK KREKA, Tuzla

STK VITEZ, Vitez

4:0

ZENICA

STK MLADOST, Zenica           

STK CM, Vitez

Odg.

SARAJEVO

STK BOSNA, Sarajevo

STK ALADŽA-A, Sarajevo

0:4

SARAJEVO

STK ŽELJEZNIČAR, Sarajevo

STK MOSTAR, Mostar

2:4

BANJA LUKA

OSTK SPIN, Banja Luka

STK HAŠIM SPAHIĆ, Ilijaš

4:3

BANJA LUKA

STK BORAC, Banja Luka

STK PERUĆICA, Foča

4:3

ZENICA

STK  MLADOST, Zenica

STK VITEZ, Vitez

4:0

TUZLA

STK KREKA, Tuzla

STK CM,  Vitez

3:4

SARAJEVO

STK ŽELJEZNIČAR, Sarajevo

STK ALADŽA-A, Sarajevo

4:1

SARAJEVO

STK BOSNA, Sarajevo

STK MOSTAR, Mostar

0:4

BANJA LUKA

STK BORAC, Banja Luka

STK HAŠIM SPAHIĆ, Ilijaš

2:4

BANJA LUKA

OSTK SPIN, Banja Luka

STK PERUĆICA, Foča

4:2

 

Tabela:

KLUB

OM

MR

PR

  1.

 STK MOSTAR, Mostar

16

15:1

61:12

  2.

 STK CM, Vitez

15

14:1

58:19

  3.

 STK MLADOST, Zenica

14

12:2

50:21

  4.

 STK ALADŽA-A, Sarajevo

14

11:3

43:19

  5.

 STK KREKA, Tuzla

15

  9:6

47:35

  6.

 STK ŽELJEZNIČAR, Sarajevo

16

  8:8

33:37

  7.

 STK HAŠIM SPAHIĆ, Ilijaš

14

  7:7

40:40

  8.

 STK BANJA LUKA, Banja Luka

14

  5:9

28:47

  9.

 OSTK SPIN, Banja Luka

15

  4:11

32:52

10.

 STK BOSNA, Sarajevo

16

  4:12

33:54

11.

 STK BORAC , Banja Luka

15

  4:11

27:52

12.

 OSTK VITEZ, Vitez

16

  3:13

33:56

13.

 STK PERUĆICA, Foča

14

  1:13

28:55

 

Rezultati: 15. i 16. kolo

BANJA LUKA

STK BANJA LUKA

STK KREKA

2:4

VITEZ

STK VITEZ

STK BOSNA

3:4

VITEZ

STK CM

STK ŽELJEZNIČAR

4:0

BANJA LUKA

STK BANJA LUKA

STK MLADOST

0:4

MOSTAR

STK MOSTAR

STK BORAC

4:0

VITEZ

STK CM

STK BOSNA

4:0

MOSTAR

STK MOSTAR

OSTK SPIN

4:0

VITEZ

STK VITEZ

STK ŽELJEZNIČAR

1:4

SARAJEVO

STK ALADŽA-A

OSTK SPIN

Odgođeno

SARAJEVO

STK ALADŽA-A

STK BORAC

Odgođeno

 

Tabela:

KLUB

OM

MR

PR

  1.

STK MOSTAR, Mostar

14

13:1

53:10

  2.

STK CM, Vitez

14

13:1

54:16

  3.

STK MLADOST, Zenica

13

 11:2

46:21

  4.

STK ALADŽA-A

12

10:2

38:14

  5.

STK KREKA, Tuzla

13

  8:5

40:31

  6.

STK ŽELJEZNIČAR, Sarajevo

14

  7:7

27:32

  7.

STK HAŠIM SPAHIĆ, Ilijaš

12

  6:6

33:34

  8.

STK BANJA LUKA, Banja Luka

14

  5:9

28:47

  9.

STK BOSNA, Sarajevo

14

  4:10

33:46

10.

STK VITEZ, Vitez

14

  3:11

33:48

11.

STK BORAC , Banja Luka

13

  3:10

21:45

12.

OSTK SPIN, Banja  Luka

13

  2:11

24:47

13.

STK PERUĆICA, Foča

12

  1:11

23:47

 

Rezultati: 13. i 14. kolo

BANJA LUKA

STK BANJA LUKA

STK BOSNA

1:4

VITEZ

STK VITEZ

OSTK SPIN

4:1

VITEZ

STK CM

STK BORAC

4:1

SARAJEVO

STK ALADŽA-A

STK HAŠIM SPAHIĆ

4:0

MOSTAR

STK MOSTAR

STK PERUĆICA

4:0

BANJA LUKA

STK BANJA LUKA

STK ŽELJEZNIČAR

2:4

VITEZ

STK VITEZ

STK BORAC

4:0

SARAJEVO

STK ALADŽA-A

STK PERUĆICA

4:2

VITEZ

STK CM

OSTK SPIN

4:1

MOSTAR

STK MOSTAR

STK HAŠIM SPAHIĆ

4:0

Tabela:

KLUB

OM

MR

PR

  1.

 STK MOSTAR, Mostar

12

11:1

45:10

  2.

 STK CM, Vitez

12

11:1

46:16

  3.

 STK ALADŽA-A, Sarajevo

12

  10:2

38:14

  4.

 STK MLADOST, Zenica

12

10:2

42:21

  5.

 STK KREKA, Tuzla

12

  7:5

36:29

  6.

 STK HAŠIM SPAHIĆ, Ilijaš

12

  6:6

33:34

  7.

 STK ŽELJEZNIČAR, Sarajevo

12

  6:6

23:27

  8.

 STK BANJA LUKA, Banja Luka

12

  5:7

26:39

  9.

 STK VITEZ, Vitez

12

  3:9

29:40

10.

 STK BOSNA, Sarajevo

12

  3:9

29:41

11.

 STK BORAC , Banja Luka

12

  3:9

21:41

12.

 OSTK SPIN, Banja  Luka

12

  2:10

24:43

13.

 STK PERUĆICA, Foča

12

  1:11

23:47

 

Rezultati: 11. i 12. kolo

FOČA

STK PERUĆICA

STK CM

1:4

ILIJAŠ

STK HAŠIM SPAHIĆ

STK VITEZ

4:3

BANJA LUKA

OSTK SPIN

STK BANJA LUKA

1:4

SARAJEVO

STK BOSNA

STK KREKA

2:4

ILIJAŠ

STK HAŠIM SPAHIĆ

STK CM

2:4

SARAJEVO

STK ŽELJEZNIČAR

STK MLADOST

0:4

FOČA

STK PERUĆICA

STK VITEZ

4:3

BANJA LUKA

STK BORAC

STK BANJA LUKA