Choose Language

II TURNUS  3 KOLA  ( V; VI; VII KOLO )

Organizator: STK NEC, TEŠANJ  05.11. 2022. god.  

V KOLO

     STK SET II                                -     STK CM II                                            1:3

     STK SARAJEVO 73                -     STK STOLAC                                     1:3

     STK KAKANJ II                       -     STK BUŽIM                                        0:3 (nije odigrano)

     STK NEC II                                  -     STK MLADOST II                               0:3

      

VI KOLO

     STK CM II                                   -    STK MLADOST II                                  3:1

     STK BUŽIM                                -    STK NEC II                                           3:1

     STK STOLAC                            -    STK KAKANJ II                                   3:0 (nije odigrano)

       

     STK SET II                              -    STK SARAJEVO 73                            2:3

     

VII KOLO

     STK SARAJEVO 73                -    STK CM II                                                0:3

     STK KAKANJ II                       -    STK SET II                                              0:3 (nije odigrano)

     STK NEC II                               -    STK STOLAC                                         0:3

     STK MLADOST II                    -    BUŽIM                                                     3:2

Napomena:

Ekipa KAKANJ II nije došla na takmičenje, rezultati registrovani rezultatom 3:0 za protivničke ekipe.

 

TABELA:

KLUB

OM

 MR

 PR

BOD

  1.

STK CM Vitez

6

6:0

18:4

12

  2.

STK MLADOST II Zenica

6

5:1

16:6

10

  3.

STK STOLAC Stolac

6

4:2

12:10

8

  4.

STK BUŽIM Bužim

6

2:4

14:13

4

  5.

STK SET II Gračanica

6

2:4

11:16

4

6./7.

STK NEC II Tešanj

6

1:5

6:17

2

6./7.

STK SARAJEVO 73 II

6

1:5

6:17

2


 

 

e-zapisnici:

 

I TURNUS  3 KOLA  ( I; II; III, IV;   KOLO )

Organizator: STK SET II, Gračanica 08.10.2022. god.

I KOLO

1.

STK BUŽIM

8.

STK CM II

2:3

2.

STK STOLAC

7.

STK MLADOST II

0:3

3.

STK SET II

6.

STK NEC II

3:2

4.

STK SARAJEVO 73 II

5.

STK KAKANJ II

W:0

II KOLO

8.

STK CM II

5.

STK KAKANJ II

W:0

6.

STK NEC II

4.

STK SARAJEVO 73 II

3:2

7.

STK MLADOST II

3.

STK SET II

3:1

1.

STK BUŽIM

2.

STK STOLAC

2:3

III KOLO

2.

STK STOLAC

8.

STK CM II

0:3

3.

STK SET II

1.

STK BUŽIM

3:2

 4.

STK SARAJEVO 73 II

7.

STK MLADOST II

0:3

5.

STK KAKANJ II

6.

STK NEC II

0:W

IV KOLO

8.

STK CM II

6.

STK NEC II

3:0

7.

STK MLADOST II

5.

STK KAKANJ II

W:0

 1.

STK BUŽIM

4.

STK SARAJEVO 73 II

3:0

2.

STK STOLAC

3.

STK SET II

3:1

 

e-zapisnici:

II TURNUS  3 KOLA  ( V; VI; VII KOLO )

Organizator: STK NEC, TEŠANJ  05.11. 2022. god.  

V KOLO

     STK SET II                                -     STK CM II                                            1:3

     STK SARAJEVO 73                -     STK STOLAC                                     1:3

     STK KAKANJ II                       -     STK BUŽIM                                        0:3 (nije odigrano)

     STK NEC II                                  -     STK MLADOST II                               0:3

      

VI KOLO

     STK CM II                                   -    STK MLADOST II                                  3:1

     STK BUŽIM                                -    STK NEC II                                           3:1

     STK STOLAC                            -    STK KAKANJ II                                   3:0 (nije odigrano)

       

     STK SET II                              -    STK SARAJEVO 73                            2:3

     

VII KOLO

     STK SARAJEVO 73                -    STK CM II                                                0:3

     STK KAKANJ II                       -    STK SET II                                              0:3 (nije odigrano)

     STK NEC II                               -    STK STOLAC                                         0:3

     STK MLADOST II                    -    BUŽIM                                                     3:2

Napomena:

Ekipa KAKANJ II nije došla na takmičenje, rezultati registrovani rezultatom 3:0 za protivničke ekipe.

 

TABELA:

KLUB

OM

 MR

 PR

BOD

  1.

STK CM Vitez

6

6:0

18:4

12

  2.

STK MLADOST II Zenica

6

5:1

16:6

10

  3.

STK STOLAC Stolac

6

4:2

12:10

8

  4.

STK BUŽIM Bužim

6

2:4

14:13

4

  5.

STK SET II Gračanica

6

2:4

11:16

4

6./7.

STK NEC II Tešanj

6

1:5

6:17

2

6./7.

STK SARAJEVO 73 II

6

1:5

6:17

2


 

 

e-zapisnici:

 

I TURNUS  3 KOLA  ( I; II; III, IV;   KOLO )

Organizator: STK SET II, Gračanica 08.10.2022. god.

I KOLO

1.

STK BUŽIM

8.

STK CM II

2:3

2.

STK STOLAC

7.

STK MLADOST II

0:3

3.

STK SET II

6.

STK NEC II

3:2

4.

STK SARAJEVO 73 II

5.

STK KAKANJ II

W:0

II KOLO

8.

STK CM II

5.

STK KAKANJ II

W:0

6.

STK NEC II

4.

STK SARAJEVO 73 II

3:2

7.

STK MLADOST II

3.

STK SET II

3:1

1.

STK BUŽIM

2.

STK STOLAC

2:3

III KOLO

2.

STK STOLAC

8.

STK CM II

0:3

3.

STK SET II

1.

STK BUŽIM

3:2

 4.

STK SARAJEVO 73 II

7.

STK MLADOST II

0:3

5.

STK KAKANJ II

6.

STK NEC II

0:W

IV KOLO

8.

STK CM II

6.

STK NEC II

3:0

7.

STK MLADOST II

5.

STK KAKANJ II

W:0

 1.

STK BUŽIM

4.

STK SARAJEVO 73 II

3:0

2.

STK STOLAC

3.

STK SET II

3:1

 

e-zapisnici: