Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
MLADA REPREZENTACIJA BIH NASTUPILA NA WTT CONTENDER-u U LINZU
SRETNE NOVOGODIŠNJE PRAZNIKE ŽELI VAM STS BIH
MLADA REPREZENTACIJA NA WTT YOUTH CONTENDER-u
MLADA REPREZENTACIJA NA WTT YOUTH CONTENDER-u
ODRŽANO EVROPSKO PRVENSTVO ZA MLADE U BEOGRADU
ZIJADIĆ BENJAMIN I KANLIĆ ARON OSVOJILI BRONZU
MLADA REPREZENTACIJA NASTUPILA U BUGARSKOJ
MLADA U-13 REPREZENTACIJA NASTUPILA U PODGORICI
STK MLADOST ŠAMPIONI
SPIN 2012 OSVOJIO ŽENSKU PREMIJER LIGU
REPREZENTATIVNA SELEKCIJA NA KVALIFIKACIJAMA
OSVAJAČICE KUPA BIH
OSVAJAČI KUPA BIH
DRŽAVNO SENIORSKO PRVENSTO OSVOJILI BUTKOVIĆ EMINA I MIHAILOVIĆ LUKA
DRŽAVNO PRVENSTVO ZA SENIORE I SENIORKE U SARAJEVU
OSVAJAČI I OSVAJAČICE TREĆEG OTVORENOG TURNIRA ZA MLAĐE KADETE I MLAĐE KADETKINJE
OSVAJAČI I OSVAJAČICE TREĆEG OTVORENOG TURNIRA ZA MLAĐE KADETE I MLAĐE KADETKINJE
SRETNE PRAZNIKE ŽELI VAM STS BIH
JESENJI PRVACI MLADOST I SPIN 2012
MUŠKA I ŽENSKA REPREZENTACIJA NA KVALIFIKACIJAMA ZA EVROPSKO PRVENSTVO U BEOGRADU
place holder
place holder
DŽANA BIOGRADLIĆ OSVOJILA BRONZANU MEDALJU NA BALKANSKOM PRVENSTVU ZA MLADE
NAŠA MLADA REPREZENTACIJA NASTUPILA NA BALKANSKOM PRVENSTVU ZA MLADE U BUGARSKOJ
DRŽAVNO EKIPNO PRVENSTVO ZA MLAĐE KADETE I KADETKINJE
DRŽAVNO EKIPNO PRVENSTVO ZA NAJMLAĐE KADETE I KADETKINJE
EDIN KONJIĆ I EMINA HADŽIAHMETOVIĆ DRŽAVNI ŠAMPIONI
EDIN KONJIĆ I EMINA HADŽIAHMETOVIĆ DRŽAVNI ŠAMPIONI
PEJIĆ DARIO I LOVRIĆ EMA JUNIORSKI PRVACI DRŽAVE
PEJIĆ DARIO I LOVRIĆ EMA JUNIORSKI PRVACI DRŽAVE
STONOTENISERI MOSTARA PRVACI DRŽAVE
ZIJADIĆ BENJAMIN I SUBAŠIĆ ENRA NOVI KADETSKI PRVACI DRŽAVE
ZIJADIĆ BENJAMIN I SUBAŠIĆ ENRA NOVI KADETSKI PRVACI DRŽAVE
STONOTENISERI MOSTARA I STONOTENISERKE ALADŽE OSVOJILI KUP BOSNE I HERCEGOVINE
STONOTENISERI MOSTARA I STONOTENISERKE ALADŽE OSVOJILI KUP BOSNE I HERCEGOVINE

Choose Language

Konjić Edin i Hadžiahmetović Emina najuporniji

U Foči je odigran drugi seniorski TOP 8 na kojem nisu igrali svi igrači koji su ranije obezbijedili pravo nastupa. Konjić Edin (Mladost - Zenica) i Hadžiahmetović Emina (Spin 2012 - Sarajevo) osvojili su titule pobjednika sa maksimalnim učinkom bez poraza.

Konjić Edin je najozbiljnijeg rivala imao u  prvorangiranom Aličić Arminu (Vogošća - Vogošća) kojeg je pobjedio u neizvjesnom i dugom meču (3:2). Aličić se na kraju morao zadovoljiti drugim mjestom dok je treće osvojio Mostarac Luka Matković.

seniori 2016 2017 top8 2

Hadžiahmetović Emina nas je navikla da je vidimo sa peharom na domaćim turnirima, a tako je bilo i ovog puta. Trijumfovala je ispred Marković Snežane koja na dvojnu registraciju nastupa za fočansku Perućicu i sarajevski Spin 2012. Treće mjesto osvojila je reprezentativka Baškarad Ivona, takođe iz sarajevskog Spin 2012 čije takmičarke su osvojile prvih pet mjesta pa sve čestitke idu treneru Ameli Mujezinović.

seniorke 2016 2017 top8 2

GRUPA A - SENIORI

1. Konjić Edin (Mladost - Zenica)
2. Aličić Armin (Vogošća - Vogošća)
3. Matković Luka (Mostar - Mostar)
4. Zahirović Kenan (Mladost - Zenica)
5. Marković Damjan (Hašim Spahić - Ilijaš)
6. Hanić Mirza (Kreka Edelex - Tuzla)
7. Čizmić Dino (Stens 73 - Cazin)   

GRUPA B - SENIORI

8.  Mihailović Luka (Banja Luka - Banja Luka)
9.  Gutić Edin (Kreka Edelex - Tuzla)
10. Mujičić Emir (Banja Luka - Banja Luka)
11. Mihailović Nikola (Banja Luka - Banja Luka)
12. Stjepić Igor (CM - Vitez)
13. Perišić Saša (Perućica - Foča)

GRUPA A - SENIORKE

1. Hadžiahmetović Emina (Spin 2012 - Sarajevo)
2. Marković Snežana (Spin 2012 - Sarajevo)
3. Baškarad Ivona (Spin 2012 - Sarajevo)
4. Kovač Ajla (Spin 2012 - Sarajevo)
5. Šehić Elda (Spin 2012 - Sarajevo)
6. Milojica Sanja (Prijedor - Prijedor)
7. Mulalić Nedžma (Hašim Spahić - Ilijaš)
8. Knezović Iva (Mostar - Mostar)  

GRUPA B - SENIORKE

9.  Hasečić Alemka (Novi Grad - Sarajevo)
10. Biogradlić Džana (Spin 2012 - Sarajevo)
11. Mališ Marija (Perućica - Foča)
12. Silić Amra (Stens 73 - Cazin)
13. Mešetović Harisa (Hašim Spahić - Ilijaš)
14. Ćosić Dora (CM - Vitez)
15. Biogradlić Selma (Spin 2012 - Sarajevo)

seniori 2016 2017 top8 2 prvaci

Nadolazeća Takmičenja (Propozicije)

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?

Konjić Edin i Hadžiahmetović Emina najuporniji

U Foči je odigran drugi seniorski TOP 8 na kojem nisu igrali svi igrači koji su ranije obezbijedili pravo nastupa. Konjić Edin (Mladost - Zenica) i Hadžiahmetović Emina (Spin 2012 - Sarajevo) osvojili su titule pobjednika sa maksimalnim učinkom bez poraza.

Konjić Edin je najozbiljnijeg rivala imao u  prvorangiranom Aličić Arminu (Vogošća - Vogošća) kojeg je pobjedio u neizvjesnom i dugom meču (3:2). Aličić se na kraju morao zadovoljiti drugim mjestom dok je treće osvojio Mostarac Luka Matković.

seniori 2016 2017 top8 2

Hadžiahmetović Emina nas je navikla da je vidimo sa peharom na domaćim turnirima, a tako je bilo i ovog puta. Trijumfovala je ispred Marković Snežane koja na dvojnu registraciju nastupa za fočansku Perućicu i sarajevski Spin 2012. Treće mjesto osvojila je reprezentativka Baškarad Ivona, takođe iz sarajevskog Spin 2012 čije takmičarke su osvojile prvih pet mjesta pa sve čestitke idu treneru Ameli Mujezinović.

seniorke 2016 2017 top8 2

GRUPA A - SENIORI

1. Konjić Edin (Mladost - Zenica)
2. Aličić Armin (Vogošća - Vogošća)
3. Matković Luka (Mostar - Mostar)
4. Zahirović Kenan (Mladost - Zenica)
5. Marković Damjan (Hašim Spahić - Ilijaš)
6. Hanić Mirza (Kreka Edelex - Tuzla)
7. Čizmić Dino (Stens 73 - Cazin)   

GRUPA B - SENIORI

8.  Mihailović Luka (Banja Luka - Banja Luka)
9.  Gutić Edin (Kreka Edelex - Tuzla)
10. Mujičić Emir (Banja Luka - Banja Luka)
11. Mihailović Nikola (Banja Luka - Banja Luka)
12. Stjepić Igor (CM - Vitez)
13. Perišić Saša (Perućica - Foča)

GRUPA A - SENIORKE

1. Hadžiahmetović Emina (Spin 2012 - Sarajevo)
2. Marković Snežana (Spin 2012 - Sarajevo)
3. Baškarad Ivona (Spin 2012 - Sarajevo)
4. Kovač Ajla (Spin 2012 - Sarajevo)
5. Šehić Elda (Spin 2012 - Sarajevo)
6. Milojica Sanja (Prijedor - Prijedor)
7. Mulalić Nedžma (Hašim Spahić - Ilijaš)
8. Knezović Iva (Mostar - Mostar)  

GRUPA B - SENIORKE

9.  Hasečić Alemka (Novi Grad - Sarajevo)
10. Biogradlić Džana (Spin 2012 - Sarajevo)
11. Mališ Marija (Perućica - Foča)
12. Silić Amra (Stens 73 - Cazin)
13. Mešetović Harisa (Hašim Spahić - Ilijaš)
14. Ćosić Dora (CM - Vitez)
15. Biogradlić Selma (Spin 2012 - Sarajevo)

seniori 2016 2017 top8 2 prvaci

Nadolazeća Takmičenja (Propozicije)

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?