Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
MLADA REPREZENTACIJA NA WTT YOUTH CONTENDER-u
MLADA REPREZENTACIJA NA WTT YOUTH CONTENDER-u
ODRŽANO EVROPSKO PRVENSTVO ZA MLADE U BEOGRADU
ZIJADIĆ BENJAMIN I KANLIĆ ARON OSVOJILI BRONZU
MLADA REPREZENTACIJA NASTUPILA U BUGARSKOJ
MLADA U-13 REPREZENTACIJA NASTUPILA U PODGORICI
STK MLADOST ŠAMPIONI
SPIN 2012 OSVOJIO ŽENSKU PREMIJER LIGU
REPREZENTATIVNA SELEKCIJA NA KVALIFIKACIJAMA
OSVAJAČICE KUPA BIH
OSVAJAČI KUPA BIH
DRŽAVNO SENIORSKO PRVENSTO OSVOJILI BUTKOVIĆ EMINA I MIHAILOVIĆ LUKA
DRŽAVNO PRVENSTVO ZA SENIORE I SENIORKE U SARAJEVU
OSVAJAČI I OSVAJAČICE TREĆEG OTVORENOG TURNIRA ZA MLAĐE KADETE I MLAĐE KADETKINJE
OSVAJAČI I OSVAJAČICE TREĆEG OTVORENOG TURNIRA ZA MLAĐE KADETE I MLAĐE KADETKINJE
SRETNE PRAZNIKE ŽELI VAM STS BIH
JESENJI PRVACI MLADOST I SPIN 2012
MUŠKA I ŽENSKA REPREZENTACIJA NA KVALIFIKACIJAMA ZA EVROPSKO PRVENSTVO U BEOGRADU
place holder
place holder
DŽANA BIOGRADLIĆ OSVOJILA BRONZANU MEDALJU NA BALKANSKOM PRVENSTVU ZA MLADE
NAŠA MLADA REPREZENTACIJA NASTUPILA NA BALKANSKOM PRVENSTVU ZA MLADE U BUGARSKOJ
DRŽAVNO EKIPNO PRVENSTVO ZA MLAĐE KADETE I KADETKINJE
DRŽAVNO EKIPNO PRVENSTVO ZA NAJMLAĐE KADETE I KADETKINJE
EDIN KONJIĆ I EMINA HADŽIAHMETOVIĆ DRŽAVNI ŠAMPIONI
EDIN KONJIĆ I EMINA HADŽIAHMETOVIĆ DRŽAVNI ŠAMPIONI
PEJIĆ DARIO I LOVRIĆ EMA JUNIORSKI PRVACI DRŽAVE
PEJIĆ DARIO I LOVRIĆ EMA JUNIORSKI PRVACI DRŽAVE
STONOTENISERI MOSTARA PRVACI DRŽAVE
ZIJADIĆ BENJAMIN I SUBAŠIĆ ENRA NOVI KADETSKI PRVACI DRŽAVE
ZIJADIĆ BENJAMIN I SUBAŠIĆ ENRA NOVI KADETSKI PRVACI DRŽAVE
STONOTENISERI MOSTARA I STONOTENISERKE ALADŽE OSVOJILI KUP BOSNE I HERCEGOVINE
STONOTENISERI MOSTARA I STONOTENISERKE ALADŽE OSVOJILI KUP BOSNE I HERCEGOVINE

Choose Language

Stonoteniski klub "Kreka" iz Tuzle je i ove godine bio organizator Međunarodnog turnira Joola Cup 2022 na kojem su učestvovali mnogobrojni igrači iz cijele BIH ali također i iz susjednih zemalja. Turnir se odigrao dva dana (03. i 04.09.2022.) u Živinicama u svim kategorijama. U nastavku donosimo pobjednike u svim kategorijama:

SENIORI:

1. MIHAILOVIĆ LUKA - Stk Banja Luka

2. ĐURĐEV ŽARKO - Srbija

3. CVETKOV BRANKO - Srbija

3. ZIJADIĆ BENJAMIN - Stk Aladža A Sarajevo

 

SENIORKE:

1. BIOGRADLIĆ DŽANA - Stk Spin 2012 Sarajevo

2. LOVRIĆ EMA - Stk Kreka Tuzla

3. GNJATIĆ MARIJA - Stk Prijedor

3. ZLOTRG AJNA - Stk Hašim Spahić Ilijaš

 

JUNIORI:

1. PEJIĆ DARIO -  Ostk Spin Banja Luka

2. MUJIČIĆ ANES - Stk Banja Luka

3. ZIJADIĆ BENJAMIN - Stk Aladža A Sarajevo

3. ISABEGOVIĆ AMAR - Stk Kreka Tuzla

 

JUNIORKE:

1. LOVRIĆ EMA - Stk Kreka Tuzla

2. SUBAŠIĆ ENRA - Stk Spin 2012 Sarajevo

3. BIOGRADLIĆ DŽANA - Stk Spin 2012 Sarajevo

4. MRĐEN JELENA - Ostk Spin Banja Luka

 

KADETI:

1. VESOVIĆ NIKŠA - Ostk Spin Banja Luka

2. KOŽUL ANDREJ - Stk Aladža A Sarajevo

3. FAKIĆ FARUK - Stk Bosna Sarajevo

3. JAGANJAC AMAR - Stk Kreka Tuzla

 

KADETKINJE:

1. SLADOJE ANA - Stk Spin 2012 Sarajevo

2. CERIĆ EMINA - Stk Sarajevo

3. ĐULOVIĆ NAĐA - Stk Kreka Tuzla

3. HANDŽIĆ SAIRA - Stk Spin 2012 Sarajevo

 

MLAĐI KADETI:

1. BAŠIĆ NIDAL - Stk Spin 2012 Sarajevo

2. KECMAN VUKAŠIN - Ostk Spin Banja Luka

3. ZLOTRG DINO - Stk Mladost Zenica

3. ĆELIĆ ĐORĐE - Ostk Spin Banja Luka

 

MLAĐE KADETKINJE:

1. ĐULOVIĆ NAĐA - Stk Kreka Tuzla

2. DRAGIŠIĆ SANDRA - Stk Borac Banja Luka

3. LOVRIĆ LANA - Stk Kreka Tuzla

3. REDŽEPAGIĆ TAJRA - Stk Kreka Tuzla

 

NAJMLAĐI KADETI:

1. BAJROVIĆ BERIZ - Stk Aladža A Sarajevo

2. SUČIĆ LUKA - Stk Cm Vitez

3. ČABARAVDIĆ BENJAMIN - Stk Mladost Zenica

3. ZUKAN ENES - Stk Vitez

 

NAJMALĐE KADETKINJE:

1. HADŽOVIĆ MIA - Stk Bosna Sarajevo

2. ZLOTRG ZARA - Stk Mladost Zenica

3. MEHIĆ IMAN - Stk Vitez

3. VUJINOVIĆ IRINA - Stk Borac Banja Luka

Naredni vikend

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?

Stonoteniski klub "Kreka" iz Tuzle je i ove godine bio organizator Međunarodnog turnira Joola Cup 2022 na kojem su učestvovali mnogobrojni igrači iz cijele BIH ali također i iz susjednih zemalja. Turnir se odigrao dva dana (03. i 04.09.2022.) u Živinicama u svim kategorijama. U nastavku donosimo pobjednike u svim kategorijama:

SENIORI:

1. MIHAILOVIĆ LUKA - Stk Banja Luka

2. ĐURĐEV ŽARKO - Srbija

3. CVETKOV BRANKO - Srbija

3. ZIJADIĆ BENJAMIN - Stk Aladža A Sarajevo

 

SENIORKE:

1. BIOGRADLIĆ DŽANA - Stk Spin 2012 Sarajevo

2. LOVRIĆ EMA - Stk Kreka Tuzla

3. GNJATIĆ MARIJA - Stk Prijedor

3. ZLOTRG AJNA - Stk Hašim Spahić Ilijaš

 

JUNIORI:

1. PEJIĆ DARIO -  Ostk Spin Banja Luka

2. MUJIČIĆ ANES - Stk Banja Luka

3. ZIJADIĆ BENJAMIN - Stk Aladža A Sarajevo

3. ISABEGOVIĆ AMAR - Stk Kreka Tuzla

 

JUNIORKE:

1. LOVRIĆ EMA - Stk Kreka Tuzla

2. SUBAŠIĆ ENRA - Stk Spin 2012 Sarajevo

3. BIOGRADLIĆ DŽANA - Stk Spin 2012 Sarajevo

4. MRĐEN JELENA - Ostk Spin Banja Luka

 

KADETI:

1. VESOVIĆ NIKŠA - Ostk Spin Banja Luka

2. KOŽUL ANDREJ - Stk Aladža A Sarajevo

3. FAKIĆ FARUK - Stk Bosna Sarajevo

3. JAGANJAC AMAR - Stk Kreka Tuzla

 

KADETKINJE:

1. SLADOJE ANA - Stk Spin 2012 Sarajevo

2. CERIĆ EMINA - Stk Sarajevo

3. ĐULOVIĆ NAĐA - Stk Kreka Tuzla

3. HANDŽIĆ SAIRA - Stk Spin 2012 Sarajevo

 

MLAĐI KADETI:

1. BAŠIĆ NIDAL - Stk Spin 2012 Sarajevo

2. KECMAN VUKAŠIN - Ostk Spin Banja Luka

3. ZLOTRG DINO - Stk Mladost Zenica

3. ĆELIĆ ĐORĐE - Ostk Spin Banja Luka

 

MLAĐE KADETKINJE:

1. ĐULOVIĆ NAĐA - Stk Kreka Tuzla

2. DRAGIŠIĆ SANDRA - Stk Borac Banja Luka

3. LOVRIĆ LANA - Stk Kreka Tuzla

3. REDŽEPAGIĆ TAJRA - Stk Kreka Tuzla

 

NAJMLAĐI KADETI:

1. BAJROVIĆ BERIZ - Stk Aladža A Sarajevo

2. SUČIĆ LUKA - Stk Cm Vitez

3. ČABARAVDIĆ BENJAMIN - Stk Mladost Zenica

3. ZUKAN ENES - Stk Vitez

 

NAJMALĐE KADETKINJE:

1. HADŽOVIĆ MIA - Stk Bosna Sarajevo

2. ZLOTRG ZARA - Stk Mladost Zenica

3. MEHIĆ IMAN - Stk Vitez

3. VUJINOVIĆ IRINA - Stk Borac Banja Luka

Naredni vikend

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?