Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
MLADA REPREZENTACIJA NA WTT YOUTH CONTENDER-u
MLADA REPREZENTACIJA NA WTT YOUTH CONTENDER-u
ODRŽANO EVROPSKO PRVENSTVO ZA MLADE U BEOGRADU
ZIJADIĆ BENJAMIN I KANLIĆ ARON OSVOJILI BRONZU
MLADA REPREZENTACIJA NASTUPILA U BUGARSKOJ
MLADA U-13 REPREZENTACIJA NASTUPILA U PODGORICI
STK MLADOST ŠAMPIONI
SPIN 2012 OSVOJIO ŽENSKU PREMIJER LIGU
REPREZENTATIVNA SELEKCIJA NA KVALIFIKACIJAMA
OSVAJAČICE KUPA BIH
OSVAJAČI KUPA BIH
DRŽAVNO SENIORSKO PRVENSTO OSVOJILI BUTKOVIĆ EMINA I MIHAILOVIĆ LUKA
DRŽAVNO PRVENSTVO ZA SENIORE I SENIORKE U SARAJEVU
OSVAJAČI I OSVAJAČICE TREĆEG OTVORENOG TURNIRA ZA MLAĐE KADETE I MLAĐE KADETKINJE
OSVAJAČI I OSVAJAČICE TREĆEG OTVORENOG TURNIRA ZA MLAĐE KADETE I MLAĐE KADETKINJE
SRETNE PRAZNIKE ŽELI VAM STS BIH
JESENJI PRVACI MLADOST I SPIN 2012
MUŠKA I ŽENSKA REPREZENTACIJA NA KVALIFIKACIJAMA ZA EVROPSKO PRVENSTVO U BEOGRADU
place holder
place holder
DŽANA BIOGRADLIĆ OSVOJILA BRONZANU MEDALJU NA BALKANSKOM PRVENSTVU ZA MLADE
NAŠA MLADA REPREZENTACIJA NASTUPILA NA BALKANSKOM PRVENSTVU ZA MLADE U BUGARSKOJ
DRŽAVNO EKIPNO PRVENSTVO ZA MLAĐE KADETE I KADETKINJE
DRŽAVNO EKIPNO PRVENSTVO ZA NAJMLAĐE KADETE I KADETKINJE
EDIN KONJIĆ I EMINA HADŽIAHMETOVIĆ DRŽAVNI ŠAMPIONI
EDIN KONJIĆ I EMINA HADŽIAHMETOVIĆ DRŽAVNI ŠAMPIONI
PEJIĆ DARIO I LOVRIĆ EMA JUNIORSKI PRVACI DRŽAVE
PEJIĆ DARIO I LOVRIĆ EMA JUNIORSKI PRVACI DRŽAVE
STONOTENISERI MOSTARA PRVACI DRŽAVE
ZIJADIĆ BENJAMIN I SUBAŠIĆ ENRA NOVI KADETSKI PRVACI DRŽAVE
ZIJADIĆ BENJAMIN I SUBAŠIĆ ENRA NOVI KADETSKI PRVACI DRŽAVE
STONOTENISERI MOSTARA I STONOTENISERKE ALADŽE OSVOJILI KUP BOSNE I HERCEGOVINE
STONOTENISERI MOSTARA I STONOTENISERKE ALADŽE OSVOJILI KUP BOSNE I HERCEGOVINE

Choose Language

NAJBOLJI KANLIĆ ARON I HAMZAKADIĆ SARA

Stonoteniski klub "Kreka" Tuzla bio je domaćin i kvalifikacija za prvi Top-8 Grupe A i B za juniore i juniorke. Nastupili su svi igrači iz mnogobrojnih klubova iz cijele Bosne i Hercegovine, a plasmane u Top-8 A i B grupe ostvarili su slijedeći igrači:

 

JUNIORI:

1. Kanlić Aron  -  STK "SPIN 2012" SARAJEVO

2. Kunić Vladimir - STK "BORAC" BANJA LUKA

3. Fazlić Kerim - STK "KREKA" TUZLA

4. Beganović Kemal - STK "VITEZ"

5. Prusina Nikola - STK "BROTNJO" ČITLUK

6. Dadić Amar - STK "BUGOJNO"

7. Fakić Faruk - STK "BOSNA" SARAJEVO

8. Fakić Raif - STK "BOSNA" SARAJEVO

9. Hanić Azur - STK "KREKA" TUZLA

10.Grabljić Aljoša - STK "BANJA LUKA"

11. Zlotrg Dino - STK "MLADOST" ZENICA

 

JUNIORKE:

 

1. Hamzakadić Sara -  STK "BUGOJNO"

2. Cerić Emina - STK "SARAJEVO"

3. Zlotrg Ajna -  STK "VITEZ"

4. Mešan Merjem -  STK "BUGOJNO"

5. Đulović Nađa -  STK "KREKA" TUZLA

6. Lovrić Lana -  STK "KREKA" TUZLA

7. Šenk Ljupka - STK "ALADŽA-A" SARAJEVO

8. Vuković Magdalena - STK "PERUČICA" FOČA

9. Alijević Zana -   STK "SPIN 2012" SARAJEVO

10.Zečević Jovana -  STK "PERUČICA" FOČA

11.Rebihić Nejra -  STK "VITEZ"

 

Čestitamo svim igračima koji su se kvalifikovali na Prvi Top-8 Grupa A i B za juniore i juniorke.

 

STS BIH,
16.09.2022.

Naredni vikend

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?

NAJBOLJI KANLIĆ ARON I HAMZAKADIĆ SARA

Stonoteniski klub "Kreka" Tuzla bio je domaćin i kvalifikacija za prvi Top-8 Grupe A i B za juniore i juniorke. Nastupili su svi igrači iz mnogobrojnih klubova iz cijele Bosne i Hercegovine, a plasmane u Top-8 A i B grupe ostvarili su slijedeći igrači:

 

JUNIORI:

1. Kanlić Aron  -  STK "SPIN 2012" SARAJEVO

2. Kunić Vladimir - STK "BORAC" BANJA LUKA

3. Fazlić Kerim - STK "KREKA" TUZLA

4. Beganović Kemal - STK "VITEZ"

5. Prusina Nikola - STK "BROTNJO" ČITLUK

6. Dadić Amar - STK "BUGOJNO"

7. Fakić Faruk - STK "BOSNA" SARAJEVO

8. Fakić Raif - STK "BOSNA" SARAJEVO

9. Hanić Azur - STK "KREKA" TUZLA

10.Grabljić Aljoša - STK "BANJA LUKA"

11. Zlotrg Dino - STK "MLADOST" ZENICA

 

JUNIORKE:

 

1. Hamzakadić Sara -  STK "BUGOJNO"

2. Cerić Emina - STK "SARAJEVO"

3. Zlotrg Ajna -  STK "VITEZ"

4. Mešan Merjem -  STK "BUGOJNO"

5. Đulović Nađa -  STK "KREKA" TUZLA

6. Lovrić Lana -  STK "KREKA" TUZLA

7. Šenk Ljupka - STK "ALADŽA-A" SARAJEVO

8. Vuković Magdalena - STK "PERUČICA" FOČA

9. Alijević Zana -   STK "SPIN 2012" SARAJEVO

10.Zečević Jovana -  STK "PERUČICA" FOČA

11.Rebihić Nejra -  STK "VITEZ"

 

Čestitamo svim igračima koji su se kvalifikovali na Prvi Top-8 Grupa A i B za juniore i juniorke.

 

STS BIH,
16.09.2022.

Naredni vikend

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?