Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
MLADA REPREZENTACIJA NA WTT YOUTH CONTENDER-u
MLADA REPREZENTACIJA NA WTT YOUTH CONTENDER-u
ODRŽANO EVROPSKO PRVENSTVO ZA MLADE U BEOGRADU
ZIJADIĆ BENJAMIN I KANLIĆ ARON OSVOJILI BRONZU
MLADA REPREZENTACIJA NASTUPILA U BUGARSKOJ
MLADA U-13 REPREZENTACIJA NASTUPILA U PODGORICI
STK MLADOST ŠAMPIONI
SPIN 2012 OSVOJIO ŽENSKU PREMIJER LIGU
REPREZENTATIVNA SELEKCIJA NA KVALIFIKACIJAMA
OSVAJAČICE KUPA BIH
OSVAJAČI KUPA BIH
DRŽAVNO SENIORSKO PRVENSTO OSVOJILI BUTKOVIĆ EMINA I MIHAILOVIĆ LUKA
DRŽAVNO PRVENSTVO ZA SENIORE I SENIORKE U SARAJEVU
OSVAJAČI I OSVAJAČICE TREĆEG OTVORENOG TURNIRA ZA MLAĐE KADETE I MLAĐE KADETKINJE
OSVAJAČI I OSVAJAČICE TREĆEG OTVORENOG TURNIRA ZA MLAĐE KADETE I MLAĐE KADETKINJE
SRETNE PRAZNIKE ŽELI VAM STS BIH
JESENJI PRVACI MLADOST I SPIN 2012
MUŠKA I ŽENSKA REPREZENTACIJA NA KVALIFIKACIJAMA ZA EVROPSKO PRVENSTVO U BEOGRADU
place holder
place holder
DŽANA BIOGRADLIĆ OSVOJILA BRONZANU MEDALJU NA BALKANSKOM PRVENSTVU ZA MLADE
NAŠA MLADA REPREZENTACIJA NASTUPILA NA BALKANSKOM PRVENSTVU ZA MLADE U BUGARSKOJ
DRŽAVNO EKIPNO PRVENSTVO ZA MLAĐE KADETE I KADETKINJE
DRŽAVNO EKIPNO PRVENSTVO ZA NAJMLAĐE KADETE I KADETKINJE
EDIN KONJIĆ I EMINA HADŽIAHMETOVIĆ DRŽAVNI ŠAMPIONI
EDIN KONJIĆ I EMINA HADŽIAHMETOVIĆ DRŽAVNI ŠAMPIONI
PEJIĆ DARIO I LOVRIĆ EMA JUNIORSKI PRVACI DRŽAVE
PEJIĆ DARIO I LOVRIĆ EMA JUNIORSKI PRVACI DRŽAVE
STONOTENISERI MOSTARA PRVACI DRŽAVE
ZIJADIĆ BENJAMIN I SUBAŠIĆ ENRA NOVI KADETSKI PRVACI DRŽAVE
ZIJADIĆ BENJAMIN I SUBAŠIĆ ENRA NOVI KADETSKI PRVACI DRŽAVE
STONOTENISERI MOSTARA I STONOTENISERKE ALADŽE OSVOJILI KUP BOSNE I HERCEGOVINE
STONOTENISERI MOSTARA I STONOTENISERKE ALADŽE OSVOJILI KUP BOSNE I HERCEGOVINE

Choose Language

Najbolji bili Zijadić Benjamin i Zlotrg Ajna

 Proteklog vikenda (16.10.2022.) u Foči je održan Prvi top-8 za juniore i juniorke. Na takmičenju je učestvovao ukupno 31 igrač u 2 konkurencije sa po dvije grupe.

 

U juniorskoj konkurenciji u A grupi najbolji je bio Zijadić Benjamin sa 7 pobjeda i 0 poraza. Drugo mjesto zauzeo je Mujičić Anes sa skorom 6:1, a treći je bio Pejić Dario sa skorom 5:2.

U B grupi najbolje se pokazao Fakić Raif sa skorom 7:0, drugi je bio Prusina Nikola sa skorom 5:2, a treće mjesto zauzeo je Zlotrg Dino sa skorom 4:3. 

 

U konkurenciji juniorki u A grupi najbolja je bila Zlotrg Ajna skorom 6:0, drugo mjesto osvojila je Subašić Enra skorom 4:2, a treća je bila Cerić Emina također sa skorom od 4:2 (izgubila od Subašić Enre).

U grupi B najbolja je bila Zečević Jovana, drugo mjesto zauzela je Vuković Magdalena, a treća je bila Alijević Zana, sve sa skorom 6:1. (Set razlika)

 

STS BiH,
19.10.2022.

Naredni vikend

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?

Najbolji bili Zijadić Benjamin i Zlotrg Ajna

 Proteklog vikenda (16.10.2022.) u Foči je održan Prvi top-8 za juniore i juniorke. Na takmičenju je učestvovao ukupno 31 igrač u 2 konkurencije sa po dvije grupe.

 

U juniorskoj konkurenciji u A grupi najbolji je bio Zijadić Benjamin sa 7 pobjeda i 0 poraza. Drugo mjesto zauzeo je Mujičić Anes sa skorom 6:1, a treći je bio Pejić Dario sa skorom 5:2.

U B grupi najbolje se pokazao Fakić Raif sa skorom 7:0, drugi je bio Prusina Nikola sa skorom 5:2, a treće mjesto zauzeo je Zlotrg Dino sa skorom 4:3. 

 

U konkurenciji juniorki u A grupi najbolja je bila Zlotrg Ajna skorom 6:0, drugo mjesto osvojila je Subašić Enra skorom 4:2, a treća je bila Cerić Emina također sa skorom od 4:2 (izgubila od Subašić Enre).

U grupi B najbolja je bila Zečević Jovana, drugo mjesto zauzela je Vuković Magdalena, a treća je bila Alijević Zana, sve sa skorom 6:1. (Set razlika)

 

STS BiH,
19.10.2022.

Naredni vikend

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?