Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
MLADA REPREZENTACIJA BIH NASTUPILA NA WTT CONTENDER-u U LINZU
SRETNE NOVOGODIŠNJE PRAZNIKE ŽELI VAM STS BIH
MLADA REPREZENTACIJA NA WTT YOUTH CONTENDER-u
MLADA REPREZENTACIJA NA WTT YOUTH CONTENDER-u
ODRŽANO EVROPSKO PRVENSTVO ZA MLADE U BEOGRADU
ZIJADIĆ BENJAMIN I KANLIĆ ARON OSVOJILI BRONZU
MLADA REPREZENTACIJA NASTUPILA U BUGARSKOJ
MLADA U-13 REPREZENTACIJA NASTUPILA U PODGORICI
STK MLADOST ŠAMPIONI
SPIN 2012 OSVOJIO ŽENSKU PREMIJER LIGU
REPREZENTATIVNA SELEKCIJA NA KVALIFIKACIJAMA
OSVAJAČICE KUPA BIH
OSVAJAČI KUPA BIH
DRŽAVNO SENIORSKO PRVENSTO OSVOJILI BUTKOVIĆ EMINA I MIHAILOVIĆ LUKA
DRŽAVNO PRVENSTVO ZA SENIORE I SENIORKE U SARAJEVU
OSVAJAČI I OSVAJAČICE TREĆEG OTVORENOG TURNIRA ZA MLAĐE KADETE I MLAĐE KADETKINJE
OSVAJAČI I OSVAJAČICE TREĆEG OTVORENOG TURNIRA ZA MLAĐE KADETE I MLAĐE KADETKINJE
SRETNE PRAZNIKE ŽELI VAM STS BIH
JESENJI PRVACI MLADOST I SPIN 2012
MUŠKA I ŽENSKA REPREZENTACIJA NA KVALIFIKACIJAMA ZA EVROPSKO PRVENSTVO U BEOGRADU
place holder
place holder
DŽANA BIOGRADLIĆ OSVOJILA BRONZANU MEDALJU NA BALKANSKOM PRVENSTVU ZA MLADE
NAŠA MLADA REPREZENTACIJA NASTUPILA NA BALKANSKOM PRVENSTVU ZA MLADE U BUGARSKOJ
DRŽAVNO EKIPNO PRVENSTVO ZA MLAĐE KADETE I KADETKINJE
DRŽAVNO EKIPNO PRVENSTVO ZA NAJMLAĐE KADETE I KADETKINJE
EDIN KONJIĆ I EMINA HADŽIAHMETOVIĆ DRŽAVNI ŠAMPIONI
EDIN KONJIĆ I EMINA HADŽIAHMETOVIĆ DRŽAVNI ŠAMPIONI
PEJIĆ DARIO I LOVRIĆ EMA JUNIORSKI PRVACI DRŽAVE
PEJIĆ DARIO I LOVRIĆ EMA JUNIORSKI PRVACI DRŽAVE
STONOTENISERI MOSTARA PRVACI DRŽAVE
ZIJADIĆ BENJAMIN I SUBAŠIĆ ENRA NOVI KADETSKI PRVACI DRŽAVE
ZIJADIĆ BENJAMIN I SUBAŠIĆ ENRA NOVI KADETSKI PRVACI DRŽAVE
STONOTENISERI MOSTARA I STONOTENISERKE ALADŽE OSVOJILI KUP BOSNE I HERCEGOVINE
STONOTENISERI MOSTARA I STONOTENISERKE ALADŽE OSVOJILI KUP BOSNE I HERCEGOVINE

Choose Language

Rođen 1943. u Zagrebu, cijeli radni vijek je proveo radeći i gradeći TV BiH, u to vrijeme TV Sarajevo. Novinarsku karijeru je počeo 1969. godine i realizovao je više od 2000 prenosa i izvještavao je sa 9 Olimpijskih igara, a posebno ističemo Zimske olimpijske igre ZOI 84 čiji domaćin je bio Sarajevo u februaru 1984. godine,

Sedma sjednica UO STS BiH održana je 07.11. 2020. godine u Sportskoj dvorani Foča, sa početkom u 15.30 i završetkom u 16.35 sati.

U subotu 07.11.2020 godine u Foči je održan I TOP-8 Grupe "A" i "B"

za juniore i juniorke.

Proteklog vikenda u odličnoj organizaciji STK Peručica iz Foče održan je I Top 8 turnir za kadete i kadetkinje na kojem su svoju odličnu formu pokazali Zijadić Benjamin iz sarajevske Aladže koji je završio svoj nastup kao prvoplasirani skorom 7-0. Isto se desilo i u konkurenciji kadetkinja gdje je Enra Subašić iz sarajevskog Spin-a 2012 također završila kao prvoplasirana skorom 7-0. 

U konkurenciji kadeta pored Zijadića drugo mjesto je pripalo Fazlić Kerimu iz Stk Kreka Tuzla dok je treći bio Čorić Emin iz sarajevskog Željezničara.

Kod kadetkinja pored Subašić na drugom mjestu se našla Šenk Ljupka iz sarajevskog Željezničara dok je treće mjesto otišlo u ruke bugojanke Mešan Merjem iz Stk Bugojno.

Redovna Skupština Stonoteniskog Saveza Bosne i Hercegovine je održana 17.10. 2020. godine u Prostorijama Olimpiskog komiteta BiH. Skupštinom je presjedavao g. Marković Damjan, predsjednik Skupštine,  uz prisustvo 22 delegata (15+7) od ukupno 30 delegata, predstavnika stonoteniskih klubova, članica STS BiH. 

U Tuzli je 04.10.2020 godine održan Prvi otvoreni turnir za mlađe kadete i mlađe kadetkinje u organizaciji Stonoteniskog kluba Lukavac,na kojem su nastupili igrači i igračice iz cijele Bosne i Hercegovine.

Nadolazeća Takmičenja (Propozicije)

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?

Rođen 1943. u Zagrebu, cijeli radni vijek je proveo radeći i gradeći TV BiH, u to vrijeme TV Sarajevo. Novinarsku karijeru je počeo 1969. godine i realizovao je više od 2000 prenosa i izvještavao je sa 9 Olimpijskih igara, a posebno ističemo Zimske olimpijske igre ZOI 84 čiji domaćin je bio Sarajevo u februaru 1984. godine,

Sedma sjednica UO STS BiH održana je 07.11. 2020. godine u Sportskoj dvorani Foča, sa početkom u 15.30 i završetkom u 16.35 sati.

U subotu 07.11.2020 godine u Foči je održan I TOP-8 Grupe "A" i "B"

za juniore i juniorke.

Proteklog vikenda u odličnoj organizaciji STK Peručica iz Foče održan je I Top 8 turnir za kadete i kadetkinje na kojem su svoju odličnu formu pokazali Zijadić Benjamin iz sarajevske Aladže koji je završio svoj nastup kao prvoplasirani skorom 7-0. Isto se desilo i u konkurenciji kadetkinja gdje je Enra Subašić iz sarajevskog Spin-a 2012 također završila kao prvoplasirana skorom 7-0. 

U konkurenciji kadeta pored Zijadića drugo mjesto je pripalo Fazlić Kerimu iz Stk Kreka Tuzla dok je treći bio Čorić Emin iz sarajevskog Željezničara.

Kod kadetkinja pored Subašić na drugom mjestu se našla Šenk Ljupka iz sarajevskog Željezničara dok je treće mjesto otišlo u ruke bugojanke Mešan Merjem iz Stk Bugojno.

Redovna Skupština Stonoteniskog Saveza Bosne i Hercegovine je održana 17.10. 2020. godine u Prostorijama Olimpiskog komiteta BiH. Skupštinom je presjedavao g. Marković Damjan, predsjednik Skupštine,  uz prisustvo 22 delegata (15+7) od ukupno 30 delegata, predstavnika stonoteniskih klubova, članica STS BiH. 

U Tuzli je 04.10.2020 godine održan Prvi otvoreni turnir za mlađe kadete i mlađe kadetkinje u organizaciji Stonoteniskog kluba Lukavac,na kojem su nastupili igrači i igračice iz cijele Bosne i Hercegovine.

Nadolazeća Takmičenja (Propozicije)

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?