Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
ODRŽANO EVROPSKO PRVENSTVO ZA MLADE U BEOGRADU
ZIJADIĆ BENJAMIN I KANLIĆ ARON OSVOJILI BRONZU
MLADA REPREZENTACIJA NASTUPILA U BUGARSKOJ
MLADA U-13 REPREZENTACIJA NASTUPILA U PODGORICI
STK MLADOST ŠAMPIONI
SPIN 2012 OSVOJIO ŽENSKU PREMIJER LIGU
REPREZENTATIVNA SELEKCIJA NA KVALIFIKACIJAMA
OSVAJAČICE KUPA BIH
OSVAJAČI KUPA BIH
DRŽAVNO SENIORSKO PRVENSTO OSVOJILI BUTKOVIĆ EMINA I MIHAILOVIĆ LUKA
DRŽAVNO PRVENSTVO ZA SENIORE I SENIORKE U SARAJEVU
OSVAJAČI I OSVAJAČICE TREĆEG OTVORENOG TURNIRA ZA MLAĐE KADETE I MLAĐE KADETKINJE
OSVAJAČI I OSVAJAČICE TREĆEG OTVORENOG TURNIRA ZA MLAĐE KADETE I MLAĐE KADETKINJE
SRETNE PRAZNIKE ŽELI VAM STS BIH
JESENJI PRVACI MLADOST I SPIN 2012
MUŠKA I ŽENSKA REPREZENTACIJA NA KVALIFIKACIJAMA ZA EVROPSKO PRVENSTVO U BEOGRADU
place holder
place holder
DŽANA BIOGRADLIĆ OSVOJILA BRONZANU MEDALJU NA BALKANSKOM PRVENSTVU ZA MLADE
NAŠA MLADA REPREZENTACIJA NASTUPILA NA BALKANSKOM PRVENSTVU ZA MLADE U BUGARSKOJ
DRŽAVNO EKIPNO PRVENSTVO ZA MLAĐE KADETE I KADETKINJE
DRŽAVNO EKIPNO PRVENSTVO ZA NAJMLAĐE KADETE I KADETKINJE
EDIN KONJIĆ I EMINA HADŽIAHMETOVIĆ DRŽAVNI ŠAMPIONI
EDIN KONJIĆ I EMINA HADŽIAHMETOVIĆ DRŽAVNI ŠAMPIONI
PEJIĆ DARIO I LOVRIĆ EMA JUNIORSKI PRVACI DRŽAVE
PEJIĆ DARIO I LOVRIĆ EMA JUNIORSKI PRVACI DRŽAVE
STONOTENISERI MOSTARA PRVACI DRŽAVE
ZIJADIĆ BENJAMIN I SUBAŠIĆ ENRA NOVI KADETSKI PRVACI DRŽAVE
ZIJADIĆ BENJAMIN I SUBAŠIĆ ENRA NOVI KADETSKI PRVACI DRŽAVE
STONOTENISERI MOSTARA I STONOTENISERKE ALADŽE OSVOJILI KUP BOSNE I HERCEGOVINE
STONOTENISERI MOSTARA I STONOTENISERKE ALADŽE OSVOJILI KUP BOSNE I HERCEGOVINE

U subotu 30.11.2019 godine u Foči je odigran Drugi Otvoreni turnir za Najmlađe kadete i najmlađe kadetkinje.

Učestvovalo je 19 Najmlađi kadeta i 8 Najmlađi kadetkinje.

Konačni plasman Najmlađi kadeti:

1. Muratović Adi         STK "Kreka" - Tuzla

2. Kožul Andrej          STK "Kreševo" - Kreševo

3. Glišić Filip             OSTK "Spin" - Banja

3. Vesović Nikša        OSTK "Spin" - Banja Luka  

  

Konačni plasman Najmlađe kadetkinje:

1. Đulović Nađa         STK "Kreka" - Tuzla

2. Sladoje Ana          STK "Kreševo" - Kreševo

3. Osmanović Ajna    STK "Hašim Spahić" - Ilijaš

3. Semić Melika        STK "Hašim Spahić" - Ilijaš

Organizator je bio Stonoteniski klub "Perućica" - Foča

Sportski pozdrav!

Sekretar STS BiH

Sead Pašić

Naredni vikend

Kalendar

Nadolazeća Takmičenja (Propozicije)

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?

U subotu 30.11.2019 godine u Foči je odigran Drugi Otvoreni turnir za Najmlađe kadete i najmlađe kadetkinje.

Učestvovalo je 19 Najmlađi kadeta i 8 Najmlađi kadetkinje.

Konačni plasman Najmlađi kadeti:

1. Muratović Adi         STK "Kreka" - Tuzla

2. Kožul Andrej          STK "Kreševo" - Kreševo

3. Glišić Filip             OSTK "Spin" - Banja

3. Vesović Nikša        OSTK "Spin" - Banja Luka  

  

Konačni plasman Najmlađe kadetkinje:

1. Đulović Nađa         STK "Kreka" - Tuzla

2. Sladoje Ana          STK "Kreševo" - Kreševo

3. Osmanović Ajna    STK "Hašim Spahić" - Ilijaš

3. Semić Melika        STK "Hašim Spahić" - Ilijaš

Organizator je bio Stonoteniski klub "Perućica" - Foča

Sportski pozdrav!

Sekretar STS BiH

Sead Pašić

Naredni vikend

Kalendar

Nadolazeća Takmičenja (Propozicije)

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?