Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
DRŽAVNI PRVACI U NAJJAČOJ KATEGORIJI NIKOLA MIHAILOVIĆ I EMINA CERIĆ
DRŽAVNI PRVACI U NAJMLAĐOJ KATEGORIJI MEŠANOVIĆ MENSUR I ZLOTRG ZARA
PRVI TOP 8 GRUPA A I B ZA JUNIORE I JUNIORKE
U ILIJAŠU ODRŽANO BALKANSKO PRVENSTVO ZA VETERANE
EVROPSKO PRVENSTVO ZA MLADE U POLJSKOJ
DODJELA PRIZNANJA NAJBOLJIM IGRAČIMA 2022/23

Choose Language

Mlada reprezentacija Bosne i Hercegovine trenutno nastupa  na Evropskom prvenstvu za mlade u Poljskoj od 14-23.07.2023 godine. Našu reprezentaciju predstavlja  10 takmičara i 4 selektora.

1694893623157

Za mušku juniorsku reprezentaciju nastupili su:

1.Benjamin Zijadić član Stonoteniskog kluba Aladža iz Sarajeva

2.Dario Pejić član Stonoteniskog kluba Spin iz Banja Luke

3.Anes Mujičić član Stonoteniskog kluba Banja Luka

 

Za žensku juniorsku reprezentaciju nastupile su:

1. Džana Biogradlić članica Stonoteniskog kluba Spin 2012 iz Sarajeva

2.Enra Subašić  članica Stonoteniskog kluba Spin 2012 iz Sarajeva

3.Ema Lovrić članica Stonoteniskog kluba  Kreka iz Tuzle

 

Za mušku kadetsku reprezentaciju nastupili su:

1.Vesović Nikša član Stonoteniskog kluba Spin iz Banja Luke

2.Đorđe Ćelić član Stonoteniskog kluba Spin iz Banja Luke

 

Za žensku kadetsku reprezentaciju nastupile su:

1.Emina Cerić članica Stonoteniskog kluba Sarajevo iz Sarajeva

2.Ana Sladoje članica Stonoteniskog kluba Spin 2012 iz Sarajeva

 

SELEKTORI:

1. Amela Mujezinović

2.Elvedin Đono

3.Dragan Vučić

4.Goran Unčanin.

 

15.07.2023.

STS BIH


Nadolazeća Takmičenja (Propozicije)

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?

Mlada reprezentacija Bosne i Hercegovine trenutno nastupa  na Evropskom prvenstvu za mlade u Poljskoj od 14-23.07.2023 godine. Našu reprezentaciju predstavlja  10 takmičara i 4 selektora.

1694893623157

Za mušku juniorsku reprezentaciju nastupili su:

1.Benjamin Zijadić član Stonoteniskog kluba Aladža iz Sarajeva

2.Dario Pejić član Stonoteniskog kluba Spin iz Banja Luke

3.Anes Mujičić član Stonoteniskog kluba Banja Luka

 

Za žensku juniorsku reprezentaciju nastupile su:

1. Džana Biogradlić članica Stonoteniskog kluba Spin 2012 iz Sarajeva

2.Enra Subašić  članica Stonoteniskog kluba Spin 2012 iz Sarajeva

3.Ema Lovrić članica Stonoteniskog kluba  Kreka iz Tuzle

 

Za mušku kadetsku reprezentaciju nastupili su:

1.Vesović Nikša član Stonoteniskog kluba Spin iz Banja Luke

2.Đorđe Ćelić član Stonoteniskog kluba Spin iz Banja Luke

 

Za žensku kadetsku reprezentaciju nastupile su:

1.Emina Cerić članica Stonoteniskog kluba Sarajevo iz Sarajeva

2.Ana Sladoje članica Stonoteniskog kluba Spin 2012 iz Sarajeva

 

SELEKTORI:

1. Amela Mujezinović

2.Elvedin Đono

3.Dragan Vučić

4.Goran Unčanin.

 

15.07.2023.

STS BIH


Nadolazeća Takmičenja (Propozicije)

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?