Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
REPREZENTATIVNA SELEKCIJA NA KVALIFIKACIJAMA
OSVAJAČICE KUPA BIH
OSVAJAČI KUPA BIH
DRŽAVNO SENIORSKO PRVENSTO OSVOJILI BUTKOVIĆ EMINA I MIHAILOVIĆ LUKA
DRŽAVNO PRVENSTVO ZA SENIORE I SENIORKE U SARAJEVU
OSVAJAČI I OSVAJAČICE TREĆEG OTVORENOG TURNIRA ZA MLAĐE KADETE I MLAĐE KADETKINJE
OSVAJAČI I OSVAJAČICE TREĆEG OTVORENOG TURNIRA ZA MLAĐE KADETE I MLAĐE KADETKINJE
SRETNE PRAZNIKE ŽELI VAM STS BIH
JESENJI PRVACI MLADOST I SPIN 2012
MUŠKA I ŽENSKA REPREZENTACIJA NA KVALIFIKACIJAMA ZA EVROPSKO PRVENSTVO U BEOGRADU
place holder
place holder
DŽANA BIOGRADLIĆ OSVOJILA BRONZANU MEDALJU NA BALKANSKOM PRVENSTVU ZA MLADE
NAŠA MLADA REPREZENTACIJA NASTUPILA NA BALKANSKOM PRVENSTVU ZA MLADE U BUGARSKOJ
DRŽAVNO EKIPNO PRVENSTVO ZA MLAĐE KADETE I KADETKINJE
DRŽAVNO EKIPNO PRVENSTVO ZA NAJMLAĐE KADETE I KADETKINJE
EDIN KONJIĆ I EMINA HADŽIAHMETOVIĆ DRŽAVNI ŠAMPIONI
EDIN KONJIĆ I EMINA HADŽIAHMETOVIĆ DRŽAVNI ŠAMPIONI
PEJIĆ DARIO I LOVRIĆ EMA JUNIORSKI PRVACI DRŽAVE
PEJIĆ DARIO I LOVRIĆ EMA JUNIORSKI PRVACI DRŽAVE
STONOTENISERI MOSTARA PRVACI DRŽAVE
ZIJADIĆ BENJAMIN I SUBAŠIĆ ENRA NOVI KADETSKI PRVACI DRŽAVE
ZIJADIĆ BENJAMIN I SUBAŠIĆ ENRA NOVI KADETSKI PRVACI DRŽAVE
STONOTENISERI MOSTARA I STONOTENISERKE ALADŽE OSVOJILI KUP BOSNE I HERCEGOVINE
STONOTENISERI MOSTARA I STONOTENISERKE ALADŽE OSVOJILI KUP BOSNE I HERCEGOVINE

IZVJEŠTAJ

U organizaciji OSTK "Spin" - Banja Luka održan je Prvi otvoreni turnir za

Najmlađe kadete i Najmlađe kadetekinje u nedelju 29.09.2019 godine u

Banja Luci.

Učestvovalo je preko 40 takmičara u obje kategorije.

Plasman Najmlađi kadeti:

1. Muratović Adi         STK "Kreka" - Tuzla

2. Vesović Nikša        OSTK "Spin" - Banja Luka

3. Kožul Andrej          STK "Kreševo" - Kreševo

3. Abdić Vedad          STK "Stens" - Sarajevo

Plasman Najmlađe kadetkinje:

1. Sladoje Ana            STK "Kreševo" - Kreševo

2. Đulović Nađa          STK "Kreka" - Tuzla

3. Husaković Lamija   STK "Spin" - Doboj Istok

3. Smajilbašić Amila    STK "Spin" - Doboj Istok

Izvještaj podnosi:

Sead Pašić

 

Naredni vikend

Nadolazeća Takmičenja (Propozicije)

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?

IZVJEŠTAJ

U organizaciji OSTK "Spin" - Banja Luka održan je Prvi otvoreni turnir za

Najmlađe kadete i Najmlađe kadetekinje u nedelju 29.09.2019 godine u

Banja Luci.

Učestvovalo je preko 40 takmičara u obje kategorije.

Plasman Najmlađi kadeti:

1. Muratović Adi         STK "Kreka" - Tuzla

2. Vesović Nikša        OSTK "Spin" - Banja Luka

3. Kožul Andrej          STK "Kreševo" - Kreševo

3. Abdić Vedad          STK "Stens" - Sarajevo

Plasman Najmlađe kadetkinje:

1. Sladoje Ana            STK "Kreševo" - Kreševo

2. Đulović Nađa          STK "Kreka" - Tuzla

3. Husaković Lamija   STK "Spin" - Doboj Istok

3. Smajilbašić Amila    STK "Spin" - Doboj Istok

Izvještaj podnosi:

Sead Pašić

 

Naredni vikend

Nadolazeća Takmičenja (Propozicije)

Anketa

Koja ekipa će osvojiti mušku Premijer ligu?

Anketa

Koja ekipa će osvojiti žensku Premijer ligu?